نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 105 از 108 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

سلام دوستان عذرخواهی می کنم نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم
    اطلاع دارین برای پذیرش تو دوره ارشد چه مدارکی رو باید ترجمه کنم؟؟
    آیا فقط دانشنامه ازشد و ریزنمراتش کافیه؟؟
    یا باید گواهی دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم ترجمه کنم؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

دبیرستان و پیش را هم باید ترجمه بکنین. سفارت نمی خواد ولی دانشگاه می خواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط naz_nnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان عذرخواهی می کنم نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم
    اطلاع دارین برای پذیرش تو دوره ارشد چه مدارکی رو باید ترجمه کنم؟؟
    آیا فقط دانشنامه ازشد و ریزنمراتش کافیه؟؟
    یا باید گواهی دیپلم و پیش دانشگاهی رو هم ترجمه کنم؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

سلام،برای ارسال مدارک اکثرا دانشگاه های المان برای ترم تابستون ددلاینشون تا 15 ژانویه اس،مه میشه تقریبا اخر دی ماه،میخاستم بدونم اگه مدارک تحصیلیت کامل شده باشه ولی مدرک زبانت تا یک ماه بعدش به دستت برسه ،بازم میشه برای اپلای اقدام کرد؟؟دانشگاه فرصتی میده برای گرفتن مدرک؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

خیر اصلا دست دانشگاه نیست که فرصت بده ، مدارک رو برای اونی اسیست باید بفرستید که اگه کامل نباشه ریجکت میکنن
    البته میتونید مثلا مدرکی که نشون بده امتحان دادید و منتظر جوابش هستید رو بفرستید که خب این خیلی پیچیده است !
    من خودم مدرک زبان المانی ام بعد از اپلایم دستم میرسید اما مدرک اینکه الان کلاس زبان میرم رو تایید کردم و دانشگاه هم قبلش تایید کرده بود که همه میتونن مدرک زبانشون رو بعد از اینکه قبول شدن و‌ موقع ثبت نام بیارن. اما خب این یه مورد خیلی استثنا هست و من کلا المان بودم و رفتم حرف زدم باهاشون و اینها !

Junior Member

سلام
    دوستان یکی از دانشگاههای آلمان، یکی از مدارک مورد نیاز رو برای اپلای، module catalog اعلام کرده. و دلیلش برای درخواست چنین مدرکی به شرح زیر هست :

A module catalog is used to evaluate the coursework and examinations you have completed, and verify the specialized knowledge that you have acquired. That’s why you are asked to either provide a link to the module catalog for your previous degree program or upload a PDF version of the catalog as part of your online application. The examinations and coursework that you have completed can only be considered in your application if the competences you have obtained match those acquired in modules at this university.

به نظر شما منظور از module catalog همون سرفصل دروس هست؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط elham17 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یکی از دانشگاههای آلمان، یکی از مدارک مورد نیاز رو برای اپلای، module catalog اعلام کرده. و دلیلش برای درخواست چنین مدرکی به شرح زیر هست :

A module catalog is used to evaluate the coursework and examinations you have completed, and verify the specialized knowledge that you have acquired. That’s why you are asked to either provide a link to the module catalog for your previous degree program or upload a PDF version of the catalog as part of your online application. The examinations and coursework that you have completed can only be considered in your application if the competences you have obtained match those acquired in modules at this university.

به نظر شما منظور از module catalog همون سرفصل دروس هست؟
    ممنون
    فکر میکنم منظورشون کاتالوگ کل دروسه ، چیزی که تو المان خیلی معموله ، برای یک رشته یک فایل هست که تمام درس هایی که میخونید و هدف کل رشته رو توضیح میده . شما میتونید همون سر فصل دروس رو بفرستید احتمالا قبول میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fnsn نمایش پست ها
    فکر میکنم منظورشون کاتالوگ کل دروسه ، چیزی که تو المان خیلی معموله ، برای یک رشته یک فایل هست که تمام درس هایی که میخونید و هدف کل رشته رو توضیح میده . شما میتونید همون سر فصل دروس رو بفرستید احتمالا قبول میکنن
    ممنون که جواب دادید
    آیا شما تجربه یا اطلاعی دارید که آیا ترجمه رسمی سرفصل دروس رو باید بفرستیم؟ یا اینکه خودمون ترجمه کنیم کافیه؟ تو سایت دانشگاه چیزی در این رابطه نگفته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت دانشگاه مهاجر اصفهان

سلام. من تابستان امسال تو مقطع كارشناسي فارغ التحصيل ميشم از اونجايي كه كارت پايان خدمت ندارم اصل مداركم رو براي ترجمه بهم نميدن و فقط ريز نمرات رو بهم ميدن و تنها در صورت ارائه پذيرش از دانشگاه در مقطع بالاتر مدرك اصلي رو بهم ميدن. سوال اينه كه تو روند گرفتن پذيرش و اپلود اطلاعات تو سايت uni-assist به مشكل ميخورم؟؟؟
    ايا داشتن ريز نمرات رسمي براي پذيرش كافي است يا مدرك فارغ التحصيلي الزاميست؟؟لطفا راهنماييم كنيد.
    ویرایش توسط Rasoul_ak : November 13th, 2018 در ساعت 07:25 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasoul_ak نمایش پست ها
    سلام. من تابستان امسال تو مقطع كارشناسي فارغ التحصيل ميشم از اونجايي كه كارت پايان خدمت ندارم اصل مداركم رو براي ترجمه بهم نميدن و فقط ريز نمرات رو بهم ميدن و تنها در صورت ارائه پذيرش از دانشگاه در مقطع بالاتر مدرك اصلي رو بهم ميدن. سوال اينه كه تو روند گرفتن پذيرش و اپلود اطلاعات تو سايت uni-assist به مشكل ميخورم؟؟؟
    ايا داشتن ريز نمرات رسمي براي پذيرش كافي است يا مدرك فارغ التحصيلي الزاميست؟؟لطفا راهنماييم كنيد.
    در مورد سوالتون من اطلاعی ندارم ، ولی اگر از قبل وقت سفارتتون رو گرفتین و مطمئنید که تا کمتر از 11 ماه دیگه از کشور خارج میشید ، میتونید برید دفاتر پلیس +10 برگ سبز بگیرید و با این برگ سبز دانشنامتون رو آزاد کنید. ضمن اینکه بدون این برگه سبز فک میکنم ریز نمرات تایید شده هم بهتون نمیدن. تایید نشدش هم که اعتباری نداره.

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط elham17 نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادید
    آیا شما تجربه یا اطلاعی دارید که آیا ترجمه رسمی سرفصل دروس رو باید بفرستیم؟ یا اینکه خودمون ترجمه کنیم کافیه؟ تو سایت دانشگاه چیزی در این رابطه نگفته
    سر فصل دروس رو‌ که نمیشه ترجمه رسمی کرد ... من اصلا نشنیده بودم جایی همچین چیزی بخواد اما شما خودتون ترجمه کنید و یه توضیحی هم در مورد همه درس ها بنویسید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)