نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 12 از 108 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : کارنامه کنکور به عنوان مدارک خواسته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi4499 نمایش پست ها
    سلام یکی کمکم کنه لطفا
    من لیسانس برق از دانشگاه سراسری ارومیه دارم ولی معدلم 12 هستش که با این حساب نمیتونم قبول شم واسه ارشد
    الان اگه بخوام واسه لیسانس اقدام کنم برام امتیاز مثبت در نظر میگیرن؟
    من سال 83 رتبم 5400 اومده بود هنوز هم کارنامه اون زمان اعتبار داره؟
    سلام دوست عزیز.
    شما از نظر معدل شرایط خوبی ندارین.
    البته نگفتین سطح زبانتوتن به چه صورتیه ؟
    شما شانس پذیرش 50 یا 60 درصد رو دارین.
    ضمن اینکه شانس شما برای پذیرش از دانشگاه های علوم کاربردی نسبت به بقیه بیشتر هستش.
    کارنامه اون زمان هم اعتبار داره، ولی تا اون جایی که من میدونم لیسانس شما امتیاز مثبت برای پذیرش ارشد در نظر گرفته نمیشه.
    ولی رتبه 5400 شما می تونه بهت برای پذیرش گرفتن در مقطع لیسانس کمک کنه.
    موفق باشین.

Senior Member

سلام بچه ها من گیج شدم یکی میگه کارنامه سراسری یکی میگه گواهی قبولی کنکور؟ آیا اینا دو مدرک متفاوت هستند ؟ آیا هردوش لازمه؟ واسه پذیرش کدومو میخوان؟ واسه ویزا کدوم رو؟

من برادرم دانشگاه غیر انتفاعی لیسانس خونده حالا دوباره میخواد آلمان لیسانس یک رشته دیگه بخونه کارنامه و شماره داوطلبی اش رو هم گم کرده کارنامه واسه پذیرش لازمه؟؟ حتی با اینکه لیسانس داره باز هم لازمه؟ کارنامه یا گواهی قبولی؟

ما که تهران نیستیم چطور میتونیم گواهی قبولی کنکور رو بگیریم؟

ممنون
    ویرایش توسط niloofarsa : October 18th, 2011 در ساعت 10:50 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MechEng-YorkU

سلام دوستان.من این نامه رو گرفتم از سنجش.ولی چند تا سوال دارم نمیدونم اینجا درست هست بپرسم یا نه1.دانشگاهی که قبول شدم رو نزده تو این نامه و فقط این موارد رو زده که اسم و مشخصاتم چیه .کنکور کارشناسی ناپیوسته مکانیک ساخت تولید تو گرایش های مختلف رتبه های 1 و 9 و 14 رو اوردم .همین .لازم هست دوباره نامه رو بگیرم ؟2.من تا حالا با هیچ دانشگاهی مکاتبه نکردم و طبیعتا اصلا بلد نیستم این کارو از کجا شروغ کنم...3.مراحل چقدر طول میکشه و چقدر شانس پدیرش دارم ؟4.من زبان انگلیسیم متوسط هست و هیچ مدرک زبانی ندارم ...5.المانی هم که اصلا بلد نیستم ...6.مدرک کاردانی هم از غیر انتفاعی دارم و مدرک روزانه هستش اما با معدل 13.37.معدل دیپلم و پیش دانشگاهی هم همین حدود 13.5 هست (رشته ی ریاضی فیزیک بودم و رتبه ام تو سال کنکور 35000 شده بود )8. دو تا رتبه ی 1و3 المپیاد ریاضی هم دارم که مدارک اون ها هم هست ....(چند تا مدرک تو ریاضی و مدارس خواص از جمله مدرسه انزی اتمی و تیز هوشان و نمونه دولتی هم دارم )9.وضعیت سربازیم هم اینطور هست که تا فروردین و یا اردیبهشت معاف خواهم شد حالا با این شرایط تکلیف این سوالام چی هست ؟ پیشا پیش ممنون از جوابتون

Junior Member hefv آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلام بچه ها من گیج شدم یکی میگه کارنامه سراسری یکی میگه گواهی قبولی کنکور؟ آیا اینا دو مدرک متفاوت هستند ؟ آیا هردوش لازمه؟ واسه پذیرش کدومو میخوان؟ واسه ویزا کدوم رو؟

من برادرم دانشگاه غیر انتفاعی لیسانس خونده حالا دوباره میخواد آلمان لیسانس یک رشته دیگه بخونه کارنامه و شماره داوطلبی اش رو هم گم کرده کارنامه واسه پذیرش لازمه؟؟ حتی با اینکه لیسانس داره باز هم لازمه؟ کارنامه یا گواهی قبولی؟

ما که تهران نیستیم چطور میتونیم گواهی قبولی کنکور رو بگیریم؟

ممنون
    سلام دوست عزیز
    منم مثل شما گیج بودم و دیروز رفتم تهران از مشهد واسه همین و لی با این تفاوت که من قبلا اون گواهی رو گرفته بودم ولی یکی گفت کارنامه هم می خواد . کارنامه رو از سنجش گرفتم رفتم وزارت علوم تایید کنه که گفتن کارنامه کنکور قابل تایید و قابل ترجمه نیست فقط همین گواهی قابل تایید و ترجمست . به هر حال چیزی که دست گیرم شد اینه که فقط همون گواهی نیاز هست که در اون رتبه , رشته , شهر ی که قبول شدی ذکر شده.
    موفق باشی

سلام بچه‌ها.امروز گواهی قبولی سراسری من که درخواست داده بودم اومد ولی‌ ۱مشکلی‌ هست.شماره شناسنامه من اولش ۰۰ داره ولی‌ تو اون گواهی که به من دادند ۰۰ رو نزده.از طرفی‌ بعضی‌‌ها میگن این شناسنامه‌های که ۰۰ داره مشکلی‌ نیست اگه نزنن.از طرفی‌ هم تو مدرک لیسانس،دیپلم و پیش با ۰۰ زدن.کسی‌ مورد مشابه براش پیش نیومده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

من یه سوالی داشتم شاید بجا نباشه ببخشید ولی دانشگاههای کدوم کشور بغیر آلمان با کارنامه کنکور سراسری که من قبول شدم منو پذیرش میکنه؟

Junior Member

بچه ها حتما باید انتخاب رشته کرده باشیم قبول شده باشیم یا گواهي اعلام مجاز بودن به انتخاب رشته در آزمون بدون انتخاب رشته هم قبوله؟

Junior Member

سلام دوستان

اینکه میگن کارنامه قبولی تو کنکور سراسری، الان من یه گوتهی قبولی کنکور از سازمان سنجش گرفتم که قبولی من رو تو کنکور سراسری و دانشگاه تایید کرده ولی چیزی از رتبه و درصدهای دروس تو کنکور توش ننوشته! اما کاملا معتبر هست. آیا همین مدرک کفایت می کنه؟

مرسی
    ویرایش توسط MSC : November 6th, 2011 در ساعت 03:23 PM

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان

یک سوالی داشتم، یک بنده خدایی دنشگاه دولتی قبول شد،ولی‌ ترجیح داد که بره دانشگاه آزاد،آیا اون هم میتونه این گواهی رو بگیره؟

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک سوالی داشتم، یک بنده خدایی دنشگاه دولتی قبول شد،ولی‌ ترجیح داد که بره دانشگاه آزاد،آیا اون هم میتونه این گواهی رو بگیره؟
    اگه اون زمان انتخاب رشته کرده قبول شده ولی نرفته به جاش رفته آزاد آره میتونه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)