نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 3 از 108 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

پیش فرض پاسخ : کارنامه کنکور به عنوان مدارک خواسته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirSam نمایش پست ها
    برای دانشگاه آزاد چی؟ یکی نیست جواب بده لطفا؟!!!
    چون آلمان مدرک دانشگاه آزاد رو زیاد قبول نداره و تنها آلمان هست که کارنامه کنکور رو جزو مدارک می خواد در نتیجه اینجا نباید منتظر جواب باشی.

بهتره با مرکز آزمون دانشگاه آزاد تماس بگیری یا اینکه بری یک دارالترجمه و از اونا سوال کنی که اونا حتما راهنماییت می کنن. بعدش هم محبت کن مراحل کار رو اینجا مطرح کن تا دوستان دیگه هم بتونن ازش استفاده کنن.
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : November 4th, 2010 در ساعت 10:18 AM دلیل: مناسب نبودن عبارات

Junior Member

من سال کنکور هم دانشگاه تهران قبول شدم و هم تهران مرکز ولی رفتم تهران مرکز لیسانس گرفتم. الان که دادم به یه موسسه اعزام دانشجو کارامو بکنه برای فوق لیسانس بهم گفته که برم گواهی قبولی دانشگاه سراسریم رو از سنجش بگیرم. حالا دیگه نمیدونم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    اگر دانشگاه سراسری باشید:
    1- شما برید ساختمان سازمان سنجش توی خیابون ویلا در پشتی که داخل کوچه است. اونجا بگید گواهی قبولی کنکور می خوام برای ترجمه خودشون یک فرم می دن که باید پر کنی و 5 هزار تومن هم بری بانک ملی که توی کریم خان بعد از اون طلا فروشی هست(نزدیکترین شعبه به اونجا) بریزی و رسیدش رو بیاری.
    توی فرم درخواستی که باید پر کنی شماره داوطلبی تون رو می خواد که بهتره کارنامه کنکورت همراهت باشه که از روش فرم را پر کنی.

در کل کار 15 دقیقه است که با صف بانک ملی میشه 3 ساعت و 15 دقیقه!!!!

بعدش فرم پر شده و رسید بانک رو میدی همونجا دبیر خونه یک رسید بهت میده و میگه برو تا 10 روز دیگه پست گواهی رو میاره در خونه

سخت ترین قسمتش اون صف بانک ملی است که توصیه می کنم با خودت مجله ای کتابی چیزی ببر که دق نکنی!
    ممنون بابت جوابتون، البته این درخواست دادن هم کار سختی نیست، به جای اون فرم، مشخصات رو روی یه کاغذ می نویسیم. اون فیش رو هم میشه قبل از رفتن به سنجش، توی یه بانک خلوت پرداخت کرد که معطلی نداشته باشه و بعد با برگه درخواست تحویل اون مسئول داد یا پست کرد. در مورد مبلغ هم 1500 تومن بود نه 5000 تومن.

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    تنها آلمان هست که کارنامه کنکور رو جزو مدارک می خواد
    بعضی از دانشگاههای سوییس هم میخوان

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

این خبر برای سال 1386 هست. لطفاً جهت اطلاعات بشتر با سنجش تماس بگیرید.

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‎هاي ورودي دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي كه درخواست صدور تأييديه گواهي رتبه، گواهي قبولي در آزمون، صدور كارنامه، گواهي اعلام مجاز بودن به انتخاب رشته در آزمون را دارند، مي‎رساند كه به منظور دريافت هر يك از گواهي‎هاي مورد نظر، لازم است از ابتداي آذرماه سال 1386 مبلغ ??????? ريال به حساب 748 (هفتصدو چهل و هشت) خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) واريز و رسيد آن را همراه با درخواست كتبي به نشاني: تهران - صندوق پستي 1314-15875 ارسال و يا به واحد ارتباط مردمي اين سازمان واقع در تهران ‌ـ‌ خيابان سپهبد قرني - كوچه شهيد اماني - پلاك 10 تحويل نمايند. بديهي است كه پس از وصول درخواست به اين سازمان، طي مدت 10 روز گواهي مورد درخواست متقاضي صادر و به نشاني وي ارسال خواهد شد.

من از واحد بین الملل شیراز (دولتی) لیسانس گرفتم.مدارکم هم تایید شده از تهران
    اما من کنکور ندادم . یعنی سیستم دانشگاه به این صورت بود
    می خواستم بدونم با این وضعیت کسی میدونه به من ویزا میدن یا نه وقتی برگه سازمان سنجش ندارم .

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    این خبر برای سال 1386 هست. لطفاً جهت اطلاعات بشتر با سنجش تماس بگیرید.

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‎هاي ورودي دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي كه درخواست صدور تأييديه گواهي رتبه، گواهي قبولي در آزمون، صدور كارنامه، گواهي اعلام مجاز بودن به انتخاب رشته در آزمون را دارند، مي‎رساند كه به منظور دريافت هر يك از گواهي‎هاي مورد نظر، لازم است از ابتداي آذرماه سال 1386 مبلغ ??????? ريال به حساب 748 (هفتصدو چهل و هشت) خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) واريز و رسيد آن را همراه با درخواست كتبي به نشاني: تهران - صندوق پستي 1314-15875 ارسال و يا به واحد ارتباط مردمي اين سازمان واقع در تهران ‌ـ‌ خيابان سپهبد قرني - كوچه شهيد اماني - پلاك 10 تحويل نمايند. بديهي است كه پس از وصول درخواست به اين سازمان، طي مدت 10 روز گواهي مورد درخواست متقاضي صادر و به نشاني وي ارسال خواهد شد.
    یعنی الان دیگه لازم نیست بیام تهران

تو در خواست کتبی چی بنویسیم .

اون مبلغ چقدر است معمول نیست .
    با تشکر .

ببخشید

یکی به گفت آدرس سازمان سنجش ان است درسته
    تهران - منطقه ۶ - کریمخان زند - خ. عضدی - پ. ۲۰۴

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

آدرس سازمان سنجش:

تهران-ابتدای پل کریم خان زند - سازمان سنجش- کوچه پشت سازمان(قسمت مراجعات)

تلفن: 88923595(021) الی 99

در مورد روش پستی، توصیه نمیشه چون احتمالاً یه ماهی طول میکشه!!

مبلغ هم فعلاً 1500 تومان هست.

Junior Member

سلام.من میخواهم برای دانشگاه اشتوتگارت مدارکم رو بفرستم وکارنامه کنکور می خواهد. من سال 84 وارد دانشگاه شدم چطوری کارنامه واسشون بفرستم؟من دانشگاه ازاد بودم . البته الان فارغ التحصیل شدم و دانشنامم گرفتم .ایا این کافیه؟
    ارشد ازاد هم قبول شدم.کارنامه هون هستش.کارنامه ارشد الان باید بفرستم یا کارشناسی؟
    لطفا راهنماییم کنید

سلام من رفتم گواهی قبول در کنکور را بگیرم . و تجربه های من

اول از همه باید برید پشت ساختمان سازمان سنجش وقتی وارد کوچه پشتی شدید دقیقا پشت ساختمان است . و وارد ساختمان می شود از قسمت صدور کارنامه برگه در خواست گواهی قبولی کارنامه کنکور را بخواهید و بعد از پر کردن در خواست به قسمت دبیرخانه تحویل دهید و منتظر نامه باشید .

1. حتما قبل اینکه برید فیش را از قبل واریز کنید من که رفتم 1500 تومان به حساب 748 بانک ملی به نام خزانه داری. مبلغ ممکنه تغییر بکنه در ضمن اگر مجبور شدید برید بانک با خودتان یک روزنامه و کتاب ببرید چون خیلی معطل می شوید

2. با دست خوش بنویسید.

3. شماره دواطلبی خود را همراه داشته باشید .

اگر سوالی بود در خدمتم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)