نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مي شود؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

146 86.39%
  • خير

23 13.61%
صفحه 8 از 108 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1077

موضوع: مدارک مورد نیاز برای اپلای و پر کردن Application Form

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارنامه کنکور به عنوان مدارک خواسته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnia.b نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال داشتم!!!
    در تاییدیه گواهی قبولی کنکور رتبه هم ذکر می شه؟؟ اصلا گواهی رتبه با گواهی قبولی فرق داره مگه نه؟؟ دانشگاه ها کدوم می خوان؟ گواهی قبولی یا رتبه؟
    مرسی
    بله گواهی رتبه با گواهی قبولی فرق دارد .

دانشگاه ها گواهی قبولی را می خواهند .

Junior Member

سلام من از اول این پست رو خوندم. متاسفانه مشهد هستم و برای مقدور نیست برم تهران. شمارههایی که اینجا دادید و اونهایی که خودم تم از اطلاعات تلفن گرفتم یا مشغولی می زنن یا وقتی بر می دارن هیچ کس جواب درستی بهم نمی ده هی منو پاسکاری می کنن و نهایتا نمی دونن و دعوا می کنن پای تلفن. تروخدا یکی اگه شماره دقیقی داره که جواب می دن بگه یا اگه جایی رو می شناسید که برای ماهای که شهر دیگه ای هستیم این مسئله رو پیگیری می کنن معرفی کنید. من مهلت فرستادن مدارکم تا 31 مارچه...

نقل قول نوشته اصلی توسط sun_girl نمایش پست ها
    سلام من از اول این پست رو خوندم. متاسفانه مشهد هستم و برای مقدور نیست برم تهران. شمارههایی که اینجا دادید و اونهایی که خودم تم از اطلاعات تلفن گرفتم یا مشغولی می زنن یا وقتی بر می دارن هیچ کس جواب درستی بهم نمی ده هی منو پاسکاری می کنن و نهایتا نمی دونن و دعوا می کنن پای تلفن. تروخدا یکی اگه شماره دقیقی داره که جواب می دن بگه یا اگه جایی رو می شناسید که برای ماهای که شهر دیگه ای هستیم این مسئله رو پیگیری می کنن معرفی کنید. من مهلت فرستادن مدارکم تا 31 مارچه...
    ببین من دقیق توضیح داده ام که برای گرفتن گواهی باید چه کار کرد .

شماره ها بله فایده ندارد .

شما سریع برو گواهی را بگیر چون اگر بخواهی با پست بیاد روی دو هفته را حساب کن . اگر بتوانی خودت بری بگیری و بگی با پست نمی خوام بگی خودم میام میگیرم . 2-3 روز میشه .

Junior Member

من مي خواستم خودم بگيرم‏، حتي آدرس ننوشتم و به مسئولش گفتم كه خودم ٣ روز ديگه مي يام مي گيرم. اما به من گفت بشون ابلاغ شده كه ديگه كسي نمي تونه حضوري بياد و گواهيشو بگيره و حتما بايد با پست فرستاده بشه. پس اگه عجله داريد زودتر اقدام كنيد. چون طبق گفته دوستمون پست دو هفته طولش مي ده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    ببین من دقیق توضیح داده ام که برای گرفتن گواهی باید چه کار کرد .

شماره ها بله فایده ندارد .

شما سریع برو گواهی را بگیر چون اگر بخواهی با پست بیاد روی دو هفته را حساب کن . اگر بتوانی خودت بری بگیری و بگی با پست نمی خوام بگی خودم میام میگیرم . 2-3 روز میشه .

دانشگاه صنعتی مونیخ یه بخشی داره باید اسم موسسه و نمره او رو وارد کنم من هم دانشگاه آزاد درس خوندم . به داشنگاه میل زدم گفت همون school leave examination هست . با ان اوصاف نمیشه معدل پیش دانشگاهی . میتونم معدل دوره پیش دانشگاهی رو وارد کنم؟

Junior Member

دوستان راجع به کارنامه کنکور، من لیسانس سراسری داشتم با مدرک و همه چی. اما چون دوباره واسه لیسانس میخواستم اقدام کنم، آفیسر پرسید کارنامه رو داری گفتم نه ، ازم رتبه کنکور پرسید که حفظ بودم. گفتم اگه لازمه برم بیارم گفت نه نمیخواد. حالا شما هم اگه دارین روز مصاحبه ببرین.

سلام بچه ها
    آقا یه نکته مهم اینه که ریزنمرات دبیرستان رو باید جایی تایید کنه یا همون کارنامه هایی که بچگی بهمون دادن رو باید ببریم برای ترجمه. نکته دیگه اینکه مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی رو هم باید جایی تایید کنه یا مستقیما ببرم برای ترجمه؟

خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط concreteman نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    آقا یه نکته مهم اینه که ریزنمرات دبیرستان رو باید جایی تایید کنه یا همون کارنامه هایی که بچگی بهمون دادن رو باید ببریم برای ترجمه. نکته دیگه اینکه مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی رو هم باید جایی تایید کنه یا مستقیما ببرم برای ترجمه؟

خیلی ممنون.
    سلام .

اصلا منظور شما چی بود .

اگر منظور شما گرفتن کارنامه کنکور باشه میری سازمان یک درخواست میدی و برات پست میشه همین .

و برای پذیرش ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی و مدارک دانشگاهی لازم است .

برای تایید مدارک هم کامل توضیح داده شده است.

دوست عزیزم منظورم چگونگی تایید ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی، دیپلم و حتی مدرک لیسانس هستش. یعنی من این مدارک رو باید چه کنم؟ منظور از زمان صفره. یعنی فرض کن من این مدارک رو همین الان از دبیرستان تحویل گرفتم. حالا باید چه کنم؟ اون موضوع کارنامه کنکور رو متوجه شدم. اینا رو متوجه نشدم. مرسی از جوابت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in CS, Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط concreteman نمایش پست ها
    دوست عزیزم منظورم چگونگی تایید ریزنمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی، دیپلم و حتی مدرک لیسانس هستش. یعنی من این مدارک رو باید چه کنم؟ منظور از زمان صفره. یعنی فرض کن من این مدارک رو همین الان از دبیرستان تحویل گرفتم. حالا باید چه کنم؟ اون موضوع کارنامه کنکور رو متوجه شدم. اینا رو متوجه نشدم. مرسی از جوابت.
    سلام

ریز نمرات پیش و دیپلم رو باید ببرید اداره آموزش و پرورش شهرتون تا تائید بشه، مدارک لیسانس هم وزارت علوم در تهران، در نهایت میرید داراترجمه جهت ترجمه.

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)