صفحه 311 از 314 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

سلام
    خیلی ممنون میشم که دوستان پاسخ سوال منو بدهند.
    اگر برای همسرم ویزای اپن ورک پرمیت بگیریم (برای استان ساسکاچوان). آیا این ویزا به راحتی قابل تبدیل به ویزای ورک پرمیت هست؟ حتی برای استان دیگر مثل بریتیش کلمبیا؟ چقدر طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alipartovi2020 نمایش پست ها
    دوستان سلام و وقت بخیر
    من دو ماه پیش برای ویزای تحصیلی اقدام کردم و یک اشتباه خیلی بزرگی که انجام دادم این بود که واسه همسرم همزمان درخواست ویزا ندادم و ایشون رو به عنوان یکی از تای هام معرفی کردم. ویزا من 10 روزه اومد . اول1-برج نوامبر ویزام صادر شد حالا از استرس دارم میمیرم و اینکه 14 روز دیگه میرسم کانادا و نمیدونم برای خانومم درخواست بدم چه اتفاقی خواهد افتاد در واقع میخوام اپن وورک پرمیت براشون درخواست بدم. همسرم 14 سال سابقه کار معتبر داره و یک نامه مرخصی یکساله از محل کارشون گرفته و ماشین به نامشون هست و یک خانه اجاره دادن که سند نداره و همچنین در یک قطعه زمین شریک هستن با خواهرشون.
    حالا سوالم اینکه
    1- آیا باید یک اکانت جدا برای همسرم بسازم یا اینکه دوباره میتونم ار پروفیال خودم در خواست بدم ؟
    2- کی درخواست بدم ؟ همین الان که تو ایران هستم ؟یا بعد از ورود به کانادا؟ یا در حالت بدش پس از گذشت یک ترم از تحصیلم ( که این واقعا کار رو برامون سخت میکنه)
    3- آیا امکانش هست به ایشون اصلا تحت هیچ شرایطی ویزا همراه ندن ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین و من رو از این استرس نجات بدین
    1-یک اکانت به اسم همسرتون باز کنید
    2-بهتره که برید کانادا بعد درخواست رو بدید. البته بستگی به کاور لتری که قبلا برای خودتون نوشته بودید هم داره. اگر قبلا برای گرفتن ویزای خودتون گفتید که همسرتون میخواد ایران بمونه، الان باید دلیل قانع کننده ای داشته باشید که چرا اینقدر زود نظر تون عوض شده.
    3-اینکه آیا ویزا بدن یا ندن رو که کسی نمی تونه حرف قاطعی بزنه، ولی اینکه تحت هیچ شرایطی نخوان بدن هم وجود نداره. شما دلایل قانع کننده بیارید و توضیح بدید که چرا باید همسرتون بیاد. پرونده رو هم با دقت و با توجه به همه مواردی که نیاز هست سابمیت کنید و امیدوار باشید که آفیسر شرایط رو درک خواهد کرد.

سلام دوستان
    همسر بنده از یکی از دانشگاه های کاناد پذیرش گرفتن و در نتیجه من ویزای همراه خواهم داشت.
    در حال حاضر در حال اخذ پذیرش برای خودم هم هستم. با توجه به اینکه با open work permit نمیشه تحصیل کرد نیاز هست که study permit داشته باشم.
    -برای study permit چه زمانی باید اقدام کنم؟(داخل ایران و یا در خاک کانادا)
    -و چه مدارکی لازم هست؟
    -نوع ویزای من که تغییری نمیکنه؟ در واقع ویزای همراه هست با study permit?

Junior Member

سلام دوستان من الان در کانادا هستم و میخوام برای همسرم که در ایران هست برای اپن ورک پرمیت اقدام کنمٍ، از دوستان کسی میدونن پروسش حدود چقدر طول میکشه؟تو سایت سفارت زده ۶ هفته

Junior Member

سلام دوستان، همسرم داره برای owp اقدام میکنه الان و خاله شون سیتیزن کانادا هستن، ذکر این قضیه برای ویزاشون نکته مثبتیه یا اصلا ذکر نشه؟

و اینکه پروندشونو تو اکانت خودم که ویزای تحصیلی گرفتم باز کردیم، این مشکلی نداره؟ چون یه جایی از سایت نوشته که نمیتونید اکانت یکی دیگه رو استفاده کنید

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال.
    آیا همسر من با ویزای Open Work Permit، حتماً باید در همان شهری کار کند که من مشغول به کار یا تحصیل هستم؟ یا قانوناً میتواند هر جای کانادا کار کند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال.
    آیا همسر من با ویزای Open Work Permit، حتماً باید در همان شهری کار کند که من مشغول به کار یا تحصیل هستم؟ یا قانوناً میتواند هر جای کانادا کار کند؟
    قانونا میتواند هر جای کانادا کار کند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    قانونا میتواند هر جای کانادا کار کند.
    ممنون بابت پاسخ شما.
    یک سوال دیگه. من خودم work permit دارم و خانومم open work permit. انقضای پرمیت های ما نزدیک است و میخواهیم extend کنیم با یک آفر جدید. اگر مدت آفر جدید، زیر شش ماه باشد، همچنان work permit و open work permit به ما تعلق میگیرد؟ یا ما روی visitor میرویم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ شما.
    یک سوال دیگه. من خودم work permit دارم و خانومم open work permit. انقضای پرمیت های ما نزدیک است و میخواهیم extend کنیم با یک آفر جدید. اگر مدت آفر جدید، زیر شش ماه باشد، همچنان work permit و open work permit به ما تعلق میگیرد؟ یا ما روی visitor میرویم؟
    ورک پرمیت شما با LMIA است؟ postgraduate workpermit قابل تمدید نیست.
    ویزیتور برای مدت 120 روز میتواند بدون ورک پرمیت کار کند ولی اگر مدت بیش از 120 روز باشد باید ورک پرمیت بگیرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ورک پرمیت شما با LMIA است؟ postgraduate workpermit قابل تمدید نیست.
    ویزیتور برای مدت 120 روز میتواند بدون ورک پرمیت کار کند ولی اگر مدت بیش از 120 روز باشد باید ورک پرمیت بگیرد.
    نه، LMIA EXEMPT است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)