صفحه 307 از 314 نخستنخست ... 207257297298299300301302303304305306307308309310311312313314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,061 تا 3,070 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

سلام دوستان. ‍
    کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که آیا بعد این که ویزا رو گرفتیم هم میشه ازدواج کرد و همسر هم آورد یا بهتره قبل تاریخ اقدام برای ویزا باشه
    ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva_22 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ‍
    کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که آیا بعد این که ویزا رو گرفتیم هم میشه ازدواج کرد و همسر هم آورد یا بهتره قبل تاریخ اقدام برای ویزا باشه
    ؟
    هردو حالت امکانپذیر هست، ولی ابتدا ازدواج کنید ساده تر هست.

سلام.

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    من داشنجوی فول فاند در کانادا هستم. در سفری که به ایران داشتم ازدواج کردم و یک ماه بعد برای همسرم برای دریافت ویزای ویزیتوری اقدام کردم.
    مدارکی که همسرم ارائه داد: جاپ افر، نسخه متخصص بابت مریض بودن مادرشون و لزوم برگشت، سند ملک به نام خودشون، سند ازدواج، استادی پرمیت من، البوم عکس و مسافرت های مشترک، 40 میلیون در حساب خودشون، 7000 دلار در حساب من در کانادا، 100 میلیون در حساب من در ایران، 200 میلیون در حساب پدرشون با نامه اسپانسری،
    ولی متاسفانه ویزاشون رد شد به دلایل زیر:
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your family ties in Canada and
    in your country of residence.

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید که کجای پرونده مشکل داشت و چکاری باید انجام بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mmdnfijrbcfvrg نمایش پست ها
    سلام.

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    من داشنجوی فول فاند در کانادا هستم. در سفری که به ایران داشتم ازدواج کردم و یک ماه بعد برای همسرم برای دریافت ویزای ویزیتوری اقدام کردم.
    مدارکی که همسرم ارائه داد: جاپ افر، نسخه متخصص بابت مریض بودن مادرشون و لزوم برگشت، سند ملک به نام خودشون، سند ازدواج، استادی پرمیت من، البوم عکس و مسافرت های مشترک، 40 میلیون در حساب خودشون، 7000 دلار در حساب من در کانادا، 100 میلیون در حساب من در ایران، 200 میلیون در حساب پدرشون با نامه اسپانسری،
    ولی متاسفانه ویزاشون رد شد به دلایل زیر:
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your family ties in Canada and
    in your country of residence.

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید که کجای پرونده مشکل داشت و چکاری باید انجام بدم.
    برای ویزای ویزیتور باید بلیط رفت و برگشت ارایه بدید.
    مهم تر از اون اینرولمنت لتر از دانشگاه خودتون.
    چرا ورک پرمیت اپلای نکردید؟
    با توجه به اینکه تازه ازدواج کردید شما جوری درخواست دادید که همسرتون نهایت 6 ماه میخوان پیشتون بمونن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    برای ویزای ویزیتور باید بلیط رفت و برگشت ارایه بدید.

مهم تر از اون اینرولمنت لتر از دانشگاه خودتون.
    چرا ورک پرمیت اپلای نکردید؟
    با توجه به اینکه تازه ازدواج کردید شما جوری درخواست دادید که همسرتون نهایت 6 ماه میخوان پیشتون بمونن.
    مرسی از جوابتون.
    بلیط رفت و برگشت و باید رو اپلیکیشن بزارم؟
    اینرولمنت دانشگاه رو گذاشته بودم.
    ورک پرمیت اقدام نکردم به این خاطر که هم زمانش طولانی میشد (دوستان از خاک کانادا اقدام می کنن برای همسرشوت 5 ماه طول می کشه) و هم اینکه من گفتم 6 ماه می مونن به این خاطر که باید به مادر مریضشون تو ایران سر بزنن به این خاطر که مادرشون به همسرم وابستگی عاطفی دارن.
    به نظرتون در اپلیکیشن جدید بگم که درسته که ایشون 6 ماه می مونن ولی بعد از سفرشون به ایران بر می گردن پیشم (یعنی ویزای مولتی) و به این خاطر نمی تونن فعلا ویزای ورک بگیرن چون در ایران پروژه های نا تمام (طبق مستندات) دارند و باید برگردن؟؟؟
    یا اگر دلیل دیگه ای هست که میشه بنویسم لطفا من رو راهنمایی کنید.

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط mmdnfijrbcfvrg نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون.
    بلیط رفت و برگشت و باید رو اپلیکیشن بزارم؟
    اینرولمنت دانشگاه رو گذاشته بودم.
    ورک پرمیت اقدام نکردم به این خاطر که هم زمانش طولانی میشد (دوستان از خاک کانادا اقدام می کنن برای همسرشوت 5 ماه طول می کشه) و هم اینکه من گفتم 6 ماه می مونن به این خاطر که باید به مادر مریضشون تو ایران سر بزنن به این خاطر که مادرشون به همسرم وابستگی عاطفی دارن.
    به نظرتون در اپلیکیشن جدید بگم که درسته که ایشون 6 ماه می مونن ولی بعد از سفرشون به ایران بر می گردن پیشم (یعنی ویزای مولتی) و به این خاطر نمی تونن فعلا ویزای ورک بگیرن چون در ایران پروژه های نا تمام (طبق مستندات) دارند و باید برگردن؟؟؟
    یا اگر دلیل دیگه ای هست که میشه بنویسم لطفا من رو راهنمایی کنید.
    شما فعلا برای ATIP اقدام کنین که دلیل اصلی ریجکتی رو متوجه بشین. از زمان درخواست ۳۰ روز طول میکشه تا جواب بدن. گوگل کنین Canada visa rejection ATIP

نقل قول نوشته اصلی توسط dalhosie نمایش پست ها
    شما فعلا برای ATIP اقدام کنین که دلیل اصلی ریجکتی رو متوجه بشین. از زمان درخواست ۳۰ روز طول میکشه تا جواب بدن. گوگل کنین Canada visa rejection ATIP
    مرسی از پاسختون.
    آیا بعد درخواست ATIP و میل دادن به ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca برای تجدید نظر ، تا آمدن جواب ها امکان ارسال اپلیکیشن هست؟ یعنی میشه قبل جواب اعتراض که از طریق میل ارسال کردم و ATIP، دوباره اپلای کنم؟

Junior Member

سلام دوستان، من و نامزدم قرار هستش که انشالله تا پایان امسال با هم عروسی کنیم، میخواستم بپرسم که بعد از عقد، من میتونم بلافاصله برای OWP ایشون اقدام کنم یا لازم هستش که یه مدت زمان خاصی از عقد بگذره تا بشه اپلای کرد؟ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من تقریبا یه ماه و نیم پیش برام نامه approval letterبرام ایمیل شد ولی هنوز نامه ورک پرمیت دستم نرسیده و.واقعا موندم باید چیکار کنم کجا برم به کی زنگ بزنم
    پ.ن: من داخل کانادا هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی

سلام
    مدت زمان برای اومدن جواب چقدر هست؟
    دوستان چقدر هست اقدام کردن؟ چقدر وقته جواب گرفتن؟
    لطف کنید بگید ببینیم کجا چ خبره؟
    یکم از استرسمون کم بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)