صفحه 312 از 314 نخستنخست ... 212262302303304305306307308309310311312313314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,111 تا 3,120 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

سلام دوستان. من قراره به عنوان همراه خانمم به کانادا برم و اونجا برای خودم دنبال فاند تحصیلی بگردم و الان میخوام مجوز کار بگیرم فقط. در صورتی که همراه دانشجو با ویزای open work permit به کانادا بره و اونجا یه موقعیت تحصیلی پیدا کنه امکان تغییر نوع ویزا وجود داره؟
    یه مورد دیگم اینکه من ارشد مهندسی متالورژی دارم که خب اگه بخوام دنبال کار مرتبط باشم آیا با همین owp میتونم دنبال بگردم یا این مجوز فقط مخصوص کارهای جنراله و باید مجوز دیگری بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mea88 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قراره به عنوان همراه خانمم به کانادا برم و اونجا برای خودم دنبال فاند تحصیلی بگردم و الان میخوام مجوز کار بگیرم فقط. در صورتی که همراه دانشجو با ویزای open work permit به کانادا بره و اونجا یه موقعیت تحصیلی پیدا کنه امکان تغییر نوع ویزا وجود داره؟
    یه مورد دیگم اینکه من ارشد مهندسی متالورژی دارم که خب اگه بخوام دنبال کار مرتبط باشم آیا با همین owp میتونم دنبال بگردم یا این مجوز فقط مخصوص کارهای جنراله و باید مجوز دیگری بگیرم؟
    بله امکان تغییر ویزا وحود داره، و OWP برای هر نوع کاری که بتوانید پیدا کنید معتبر است. بعضی مشاغل نظام مند ممکنه امتحانات و مدارک اضافی لازم داشته باشند که آنهم برای همه منجمله کاناداییها صادق است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ورک پرمیت شما با LMIA است؟ postgraduate workpermit قابل تمدید نیست.
    ویزیتور برای مدت 120 روز میتواند بدون ورک پرمیت کار کند ولی اگر مدت بیش از 120 روز باشد باید ورک پرمیت بگیرد.
    Hi,

1- PGWP may be bridged if the PA is residing in Canada and applied for PR in certain categories.

2- Visitors can not work even one single days without authorization

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    Hi,

1- PGWP may be bridged if the PA is residing in Canada and applied for PR in certain categories.

2- Visitors can not work even one single days without authorization
    درست میفرمایید و ممنون برای تصحیح. معافیت 120 روزه مربوط به ویزای ویزیتور مخصوص پژوهشگران است:
    https://www.canada.ca/en/immigration...exemption.html

Junior Member

سلام دوستان
    من قبل از عید درخواست ویزای تحصیلیم برای دوره ای در کالج قبول شد.حالا میخواستم ببینم برای ویزای خانمم(ورک پرمیت) بخوام اقدام کنم، من برم وارد کانادا بشم استادی پرمیت بگیرم بعد برای ایشون اقدام کنیم بهتر هست یا اگه قبل ورود خودمم اقدام کنیم فرقی نداره؟؟
    شانس کدام حالت بیشتر هست برای ویزا شدن خانمم؟
    ترجیح ما اینکه هردو باهم بریم باین اوضاع قیمت بلیط ها ،چون خانمم تنها نمیتونه بیاد و من مجدد باید برگردم
    ممنون میشم کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

Junior Member halucinate آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc Marketing

سلام دوستان، بعد از ۹ سال دوباره با سوال برگشتم. من همسرم سیتیزن سوئد هستند و من با ویزا الان سوئد هستم. ایشون پذیرش گرفتند هفته گذشته و ماه آینده وقت بایومتریک دارن. من تمام فروم رو خوندم، اکثریت دوستان به درخواست همزمان OWP من به همراه ایشون نظر دادن ولی‌ در فروم‌های خارجی‌ بیشتر دوستان میگفتند اجازه بدید همسرتون برسه کانادا بعد من اقدام کنم. واقعا گیج شدم که چکار کنیم. واقعا اگرم حمصهین امکانی برای همسر گذشته کانادا چرا نباید همزمان اقدام کنیم؟
    از نظر همه بحث کردن یعنی‌ دیگران را متقاعد کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mea88 نمایش پست ها
    درمورد سوال اول شما باید بگم بله امکان پذیره، فقط بخاطر داشته باشین زمان درخواست study permit بایستی خارج از کانادا باشید. در جواب سوال دوم، شما با OWP هر شغلی میتونید داشته باشید، بستگی به توانایی شما ، تسلط زبان وغیره در پیدا کردن کار و انجام وظایف داره . کارهای جنرال سریعتر و راحتتر پیدا میشن و کمک میکنه شما با فضا و محیط کار در کانادا آشنا بشین و تجربه شغلی جهت پیدا کردن مشاغل بهتر کسب کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط kia888 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قبل از عید درخواست ویزای تحصیلیم برای دوره ای در کالج قبول شد.حالا میخواستم ببینم برای ویزای خانمم(ورک پرمیت) بخوام اقدام کنم، من برم وارد کانادا بشم استادی پرمیت بگیرم بعد برای ایشون اقدام کنیم بهتر هست یا اگه قبل ورود خودمم اقدام کنیم فرقی نداره؟؟
    شانس کدام حالت بیشتر هست برای ویزا شدن خانمم؟
    ترجیح ما اینکه هردو باهم بریم باین اوضاع قیمت بلیط ها ،چون خانمم تنها نمیتونه بیاد و من مجدد باید برگردم
    ممنون میشم کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
    اگه ویزاتون رو گرفتین و بخواین بلافاصله برای ویزای همراه درخواست بدین زرنگ بازی محسوب میشه ! شما به سفارت گفتین به تنهایی قصد رفتن دارید و همسرتان ایران میماند حالا یه دفعه درخواست ویزای همراه میدین؟ پیشنهاد میکنم بعد از مستقر شدن در کانادا و بعد یکی دو ترم درخواست ویزای همسر رو بفرستین و برای سفارت هم علتش رو بگین چرا همسرتان بایستی به کانادا بیاد . مدارک و دلایل کافی در قسمت purpose of travel و explanation letter آپلود کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط halucinate نمایش پست ها
    سلام دوستان، بعد از ۹ سال دوباره با سوال برگشتم. من همسرم سیتیزن سوئد هستند و من با ویزا الان سوئد هستم. ایشون پذیرش گرفتند هفته گذشته و ماه آینده وقت بایومتریک دارن. من تمام فروم رو خوندم، اکثریت دوستان به درخواست همزمان OWP من به همراه ایشون نظر دادن ولی‌ در فروم‌های خارجی‌ بیشتر دوستان میگفتند اجازه بدید همسرتون برسه کانادا بعد من اقدام کنم. واقعا گیج شدم که چکار کنیم. واقعا اگرم حمصهین امکانی برای همسر گذشته کانادا چرا نباید همزمان اقدام کنیم؟
    سلام من تجربه خودم رو میگم تصمیم گیری با شما،من حدودا ۳ سال پیش با همسرم هم زمان اقدام کردیم و همسرم ویزای تحصیلی گرفت و من ویزیتور ویزا که وقتی رسیدم کانادا تغییر دادم به وورک پرمیت.به نظرم مشکلی ایجاد نمیکنه.

دوستان یه سوال من واسه دکتری پذیرش گرفتم و همسر و دخترم هم که سه سالشه همراه من هستند آیا وجود دخترم دلیل قانع کننده ای واسه همراهی همسرم به حساب میاد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)