صفحه 313 از 314 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال من واسه دکتری پذیرش گرفتم و همسر و دخترم هم که سه سالشه همراه من هستند آیا وجود دخترم دلیل قانع کننده ای واسه همراهی همسرم به حساب میاد ؟
    همینکه شما قراره دوره دکترا در کانادا بخوانید دلیل قانع کننده ای هست که خانواده شما ، همراهتان باشد.

سلام.. منم میخام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم و خانمم هم به عنوان همراه.. نمی دونم ویزیتوری all other type بزنم یا توریستی..؟

تا جاییکه من متوجه شدم اگر توریستی انتخاب کنم باید شش ماه باید بزنم تاریخشو ولی اگر all other type انتخاب کنم به مدت ویزای خودم میتونم بزنم.. درسته؟

لطفا راهنمایی می کنین؟

سلام من همسرم حدود 9 ماه هستش که ویزای تحصیلی داره دانشجوی دکتری تو مونترال و فاند هم سالی 21000 دلار می گیره
    ایشون فوریه 2020 به ایران اومدن و به خاطر شرایط کرونایی اواخر ماه آگوست (هفته آینده ) برای تحصیل به دانشگاه باز می گردند .بعد از گذشت 6 سال از رابطمون بالاخره ما به تازگی به صورت رسمی ازدواج کردیم و ایشون هفته بعد میرن مونترال و من اینجا ایران هستم . برای اینکه سریع تر بتونم همراهشون باشم و OWP بگیرم :
    1-شرایط خاصی مالی شغلی تحصیلی و یا سن باید داشته باشم ؟
    2- کار خاصی هست که قبل از رفتن ایشون من بتونم انجام بدم و یا اقدامی در زمان مناسب که توی اخذ ویزام تاثیر داشته باشه ؟

Junior Member

سلام به همه
    من میخوام برای ویزای OWP به عنوان همراه همسرم که برای ویزای دانشجویی میخواد اقدام کنه ، میخوام اقدام کنم
    1- اینکه کجا میتونم لیست مدارک لازم رو ببینم.
    2- یجا خوندم باید جاب افر از کارفرمای کانادایی داشته باشم درسته این؟
    3- تمکنی که نشون میدیم برای جفتشمونه یا جدا جدا باید ازائه کنیم؟

سلام من ویزای دانشجویی و همسر و فرزندم ویزیتور ویزا دارند. الا برای اینکه به open work permit در لحظه ورود چه مدارکی رو باید تحویل دهیم تا ویزاشون رو تغییر بدهند. اقدام خاصی باید انجام دهیم؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    سلام من ویزای دانشجویی و همسر و فرزندم ویزیتور ویزا دارند. الا برای اینکه به open work permit در لحظه ورود چه مدارکی رو باید تحویل دهیم تا ویزاشون رو تغییر بدهند. اقدام خاصی باید انجام دهیم؟
    تا جایی که میدونم باید بعد از ورود برای owp اقدام کنید که یه مدتی طول میکشه تا بررسی بشه و جوابش بیاد و در لحظه ورود به خاک کانادا نمیتونید اجازه کار رو بگیرید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    تا جایی که میدونم باید بعد از ورود برای owp اقدام کنید که یه مدتی طول میکشه تا بررسی بشه و جوابش بیاد و در لحظه ورود به خاک کانادا نمیتونید اجازه کار رو بگیرید.
    برای owp اقدام کنید که یه مدتی طول میکشه تا بررسی بشه و جوابش بیاد و در لحظه ورود به خاک کانادا نمیتونید اجازه کار رو بگیرید.[/QUOTE]

خیلی ممنون جایی هست که توضیح داده باشه شرایط رو؟ آخه موقع ارسال مدارکم توی فروم خوندم که ویزیتوری اقدام کنم بعدا در فرودگاه باید درخواست بدهم تا تبدیل میکنن! الان استرس گرفتم

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

خیلی ممنون جایی هست که توضیح داده باشه شرایط رو؟ آخه موقع ارسال مدارکم توی فروم خوندم که ویزیتوری اقدام کنم بعدا در فرودگاه باید درخواست بدهم تا تبدیل میکنن! الان استرس گرفتم
    ایـــنـــجـــا
    (خدا بیامرزه پدر گوگل رو)>>>>>>(البته من خودم صفحه رو کامل نخوندم اما حدسم بر این هست که حداقل جواب بخشی از سوالات شما را خواهد داد)
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

این مطالب رو من از canada.ca پیدا کردم امیدوارم مفید باشه:
    To apply at a port of entry (POE), you must be

و:
    Can I apply for a work permit from inside Canada?

Yes. Due to COVID-19, we’re temporarily allowing visitors to apply online for a work permit from inside Canada.

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    ایـــنـــجـــا
    (خدا بیامرزه پدر گوگل رو)>>>>>>(البته من خودم صفحه رو کامل نخوندم اما حدسم بر این هست که حداقل جواب بخشی از سوالات شما را خواهد داد)
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

برای owp اقدام کنید که یه مدتی طول میکشه تا بررسی بشه و جوابش بیاد و در لحظه ورود به خاک کانادا نمیتونید اجازه کار رو بگیرید.
    خیلی ممنون جایی هست که توضیح داده باشه شرایط رو؟ آخه موقع ارسال مدارکم توی فروم خوندم که ویزیتوری اقدام کنم بعدا در فرودگاه باید درخواست بدهم تا تبدیل میکنن! الان استرس گرفتم[/QUOTE]

خواهش میکنم. یک منبع دیگه که این پروسه رو واضح و خلاصه توضیح داده (ورود همسر با ویزای ویزیتوری و بعد اپلای برای ورک پرمیت)، سایت دانشگاه بریتیش کلمبیا هست:

https://students.ubc.ca/career/caree...-within-canada
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)