صفحه 213 از 314 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223263313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

دوستان سلام

من و همسرم 9 مارچ مدارک خودمون رو به دفتر وک در آنکارا تحویل دادیم. همسر من پذیرش با فاند برای دکتری زیست داره (پذیرش ماه می) و من با مدرک دکتری شیمی دارم به عنوان opw اقدام می کنم. امروز 5 می به فاصله ده دقیقه از همدیگه هر دو اسک شدیم (7 سئوال و CV). میخوام بپرسم تجربه دوستان در این زمینه چطوره؟ آیا کسی که اسک شده ممکنه ریجکت بشه؟ فاصله بین اسک و دریافت نتیجه معمولا در چه بازه ایه؟ همراها هم مگه اسک می شن؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط haghimahdi نمایش پست ها
    دوستان سلام

من و همسرم 9 مارچ مدارک خودمون رو به دفتر وک در آنکارا تحویل دادیم. همسر من پذیرش با فاند برای دکتری زیست داره (پذیرش ماه می) و من با مدرک دکتری شیمی دارم به عنوان opw اقدام می کنم. امروز 5 می به فاصله ده دقیقه از همدیگه هر دو اسک شدیم (7 سئوال و CV). میخوام بپرسم تجربه دوستان در این زمینه چطوره؟ آیا کسی که اسک شده ممکنه ریجکت بشه؟ فاصله بین اسک و دریافت نتیجه معمولا در چه بازه ایه؟ همراها هم مگه اسک می شن؟

با تشکر
    سلام مبارک، باشه به احتمال زیاد ویزا می گیرید، با توجه به این که قبلا دوستان 40 روزه ویزا می گرفتن الان چند ماه طول می کشه تا اسک بشیم در این باره من نمی تونم حرفی بزنم،
    بله همراه هم اسک می شود، فکر کنم اسک شدن بیشتر برای اینه که شما برای سکیورتی چک فرستاده می شود.
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان،

بعد از اینکه اسک میشید و مدارک رو آپلود می کنید، آیا هیچ confirmation می گیرید؟ (منظور بنده confirmation به صورت ایمیل یا پبام در پروفایل cic که نشون بده مدارک به درستی سابمیت شده)

Junior Member

سلام دوستان ، من خانومم ایرانه و برای owp اقدام کردیم ، حدود ۳.۵ ماه از بیومتریک و ۴ ماه از سابمیت کردن مدارک می‌گذره ، هیچ جوابی یا آپدیتی دریافت نکردیم ، کسی‌ همچین وضعیتی داشته ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zhilamo_3000 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

بعد از اینکه اسک میشید و مدارک رو آپلود می کنید، آیا هیچ confirmation می گیرید؟ (منظور بنده confirmation به صورت ایمیل یا پبام در پروفایل cic که نشون بده مدارک به درستی سابمیت شده)
    معمولا تا تاریخی که مشخص کرده، که مدارک را اپلود کنید یک ابدیتی می گیرید، همه اینها دست افسر هست اگر این تغییرات را وارد نکند ابدتی نمی شود

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aryanhos نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من خانومم ایرانه و برای owp اقدام کردیم ، حدود ۳.۵ ماه از بیومتریک و ۴ ماه از سابمیت کردن مدارک می‌گذره ، هیچ جوابی یا آپدیتی دریافت نکردیم ، کسی‌ همچین وضعیتی داشته ؟
    بله دوستم، اصلا نگران نباشید، الان استادی پرمیت هم خیلی طول می کشد، انشالله این هفته یا هفته بعد اسگ شوید

Junior Member

سلام
    همسرم میخواد در رشته آی تی مقطع دکترا از کانادا بورسیه بگیره و چنتا سوال دارم
    1-اگه همراه همسرم برم اجازه کار خواهم داشت؟
    2-آیا از طریق دانشگاه خوابگاه دانشجویی متاهلی میدن؟
    3-چقدر از طرف دانشگاه پول به همسرم میدن؟
    4-خودم کارم آی تی در زمینه شبکه هست و مدارک بین المللی هم دارم،کدوم شهر راحت تر کار میشه پیدا کرد؟
    ممنون دوستان

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm61 نمایش پست ها
    سلام
    همسرم میخواد در رشته آی تی مقطع دکترا از کانادا بورسیه بگیره و چنتا سوال دارم
    1-اگه همراه همسرم برم اجازه کار خواهم داشت؟
    2-آیا از طریق دانشگاه خوابگاه دانشجویی متاهلی میدن؟
    3-چقدر از طرف دانشگاه پول به همسرم میدن؟
    4-خودم کارم آی تی در زمینه شبکه هست و مدارک بین المللی هم دارم،کدوم شهر راحت تر کار میشه پیدا کرد؟
    ممنون دوستان
    1- در صورت گرفتن owp بله
    2- باید بپرسید دانشگاه ها فرق می کنند و ممکنه زیاد در نوبیت بمانید ، با توجه به این که هزینه اجاره خانه معمولا کمتر از خوابگاه می تواند باشد
    3- هر دانشگاهی یک مبلغی می دهد نزدیک 20000 هزار تا در سال خیلی خوبه
    4- اینو دیگه نمی دونم
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همه دوستان

به لطف خدا من هم امروز بعد از پنج ماه original passport request شدم. میخواستم ببینم که باید با این نامه و پاسپورت به vac استانبول مراجعه کنم؟ آیا میشه به vac آنکارا هم مراجعه کرد؟ کسی میدونه که در هر دو حالت چقدر زمان میبره؟ و کس دیگه ای جای من میتونه بره؟ نامه‌ی وکالت رو از کجا باید پیدا کنم؟

یه سوال دیگه هم داشتم. توی قسمت final decision هنوز چیزی نزده. فقط این نامه اومده، این نامه دیگه به معنای دادن ویزا هستش دیگه؟ مرحله‌ی بعدی دیگه ای هم داره؟

بازم از لطفتون ممنون یه عالمه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط imo24 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

به لطف خدا من هم امروز بعد از پنج ماه original passport request شدم. میخواستم ببینم که باید با این نامه و پاسپورت به vac استانبول مراجعه کنم؟ آیا میشه به vac آنکارا هم مراجعه کرد؟ کسی میدونه که در هر دو حالت چقدر زمان میبره؟ و کس دیگه ای جای من میتونه بره؟ نامه‌ی وکالت رو از کجا باید پیدا کنم؟

یه سوال دیگه هم داشتم. توی قسمت final decision هنوز چیزی نزده. فقط این نامه اومده، این نامه دیگه به معنای دادن ویزا هستش دیگه؟ مرحله‌ی بعدی دیگه ای هم داره؟

بازم از لطفتون ممنون یه عالمه
    نامه authorization letter را اگر خودتون نمیخواید برید میتونید امضا کنید و با پاس بدید به فردی که وکیل شما میشه
    یه سری آژانسها هم اینکار را با هزینه میکنند و فرمها را هم دارند خودشون ولی جای معتبری پیداکنید چون پاسپورت مدرک مهمی هست
    برای استانبول یکی دو روز بیشتر صبر باید کرد و 45لیر هم هزینه اضافی داره. البته آژانسها که پیکاپ میکنند همه آنکارا میرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)