صفحه 297 از 314 نخستنخست ... 197247287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,961 تا 2,970 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezashah72 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من بهمن ماه امسال تاریخ عروسیم هستش و برای سپتامبر 2019 برای مقطع دکتری پذیرش میخوام بگیرم ، خواستم ببینم اگر موفق بشم و پذیرش رو بگیرم برای 2019 برای ویزا می تونیم همزمان با خانومم اقدام کنیم ؟ اینکه مدت زمان کمی از ازدواج گذشته باشه ایا تاثیر داره روی ویزای همسرم ؟
    مبارک باشه
    بله همزمان می تونین اقدام کنین.
    اگر در موردتون صدق می کنه می تونین برای نامه های کاور لتر و client info. توضیح بدید که خیلی وقته همدیگه رو می شناسید و از تجارب مشترکتون بگید و یا عکس اگر دارید از گذشته، اون رو بگذارید

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    همسرم برای مهر امسال پذیرش داشت و چون کار ویزا خیلی طول کشید مجبور شد دیفر کنه برای زمستان امسال و خوشبختانه ویزاش هفته پیش اومد. حالا میخواد برای ویزای همراه برای من اقدام کنه و من در حال حاضر باردار هستم. ایا باید اعلام کنم که باردارم؟ واگر اعلام کنم ممکنه بهم ویزا ندهند؟ و اینکه بیمه دانشجویی هزینه من پوشش میده؟ کلا مدارک ویزای همراه چیه؟ نامه سوء پیشینه من ضروریه؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zbagheri نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    همسرم برای مهر امسال پذیرش داشت و چون کار ویزا خیلی طول کشید مجبور شد دیفر کنه برای زمستان امسال و خوشبختانه ویزاش هفته پیش اومد. حالا میخواد برای ویزای همراه برای من اقدام کنه و من در حال حاضر باردار هستم. ایا باید اعلام کنم که باردارم؟ واگر اعلام کنم ممکنه بهم ویزا ندهند؟ و اینکه بیمه دانشجویی هزینه من پوشش میده؟ کلا مدارک ویزای همراه چیه؟ نامه سوء پیشینه من ضروریه؟
    ممنون
    جایی از شما نمی پرسه که باردارید یا خیر.
    بیمه شما باید جداگانه باشه و با بیمه دانشجو شما نمی تونین خدمات درمانی بگیرین
    نامه سوء پیشینه هم ضروریه و اینکه برای دونستن فهرست مدارک یکم توی همین فروم بچرخید یا خود CIC رو بخونین قطعا متوجه میشید

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان سلام در لیست مدارکی که اومده
    Your spouse work permit,
    College acceptance letter
    Spouse's passport bio data page
    Spouse's passport visa stamped pages
    Your passport copy
    Marriage certificate
    Your birth certificate
    Your educational certificate
    Your and spouse bank statements( joint or other)
    Proof of deed/ valuation report
    Wedding photos
    You and spouse communication history(Skype/email)
    Your employment verification letter if you working

منظور از Your spouse work permit چی هست؟! .من دانشجو هستم در کانادا و می خوام برای همسرم SOWP اقدام کنم .الان همه مدارکم آماده است فقط همین مدرک رو نمی دونم چیه ؟

دوستی راهنمایی کنند ممنونم میشم

Junior Member

سلام دوستان.من می خواهم با ویزای تحصیلی اقدام به رفتن به کانادا کنم و برای همسرم نیز میخواهیم ویزای open work permit بگیریم.لطفا اگه میدونید شرایط لازم برای اخذ ویزای owp را به طور کلی بفرمایید؟ آیا به تمکن مالی هم نیاز است و اگر نیاز هست ایا ارایه سند ملک یا خانه نیز قبول می باشد؟ ممنون از راهنماییتون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tokt نمایش پست ها
    سلام دوستان.من می خواهم با ویزای تحصیلی اقدام به رفتن به کانادا کنم و برای همسرم نیز میخواهیم ویزای open work permit بگیریم.لطفا اگه میدونید شرایط لازم برای اخذ ویزای owp را به طور کلی بفرمایید؟ آیا به تمکن مالی هم نیاز است و اگر نیاز هست ایا ارایه سند ملک یا خانه نیز قبول می باشد؟ ممنون از راهنماییتون.
    ببینید به طور کلی اسناد رو نمی تونید به عنوان تمکن مالی ارائه کنید. اسناد می تونن به صورت تای باشن، یعنی دلیلی برای برگشتن شما هستن
    تمکن مالی شما، وجه نقد و سایر مواردی هست که می تونن به سرعت نقد بشن و برای ارائه اینها هم لازمه که گواهی معتبر از بانک یا موسسات مالی ارائه بدید.
    اگر این وجه مورد نیاز برای زندگی یک سال دو نفرتون کافی باشه می تونین اطلاعات یک حساب رو بدید برای هر دو نفر
    سایر مدارکش هم مثل purpose of travel و سابقه کار، فیش حقوق و اطلاعات خانوادگیشون هست که توی اکانتتون جای آپلودشون رو می تونین ببینین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    ببینید به طور کلی اسناد رو نمی تونید به عنوان تمکن مالی ارائه کنید. اسناد می تونن به صورت تای باشن، یعنی دلیلی برای برگشتن شما هستن
    تمکن مالی شما، وجه نقد و سایر مواردی هست که می تونن به سرعت نقد بشن و برای ارائه اینها هم لازمه که گواهی معتبر از بانک یا موسسات مالی ارائه بدید.
    اگر این وجه مورد نیاز برای زندگی یک سال دو نفرتون کافی باشه می تونین اطلاعات یک حساب رو بدید برای هر دو نفر
    سایر مدارکش هم مثل purpose of travel و سابقه کار، فیش حقوق و اطلاعات خانوادگیشون هست که توی اکانتتون جای آپلودشون رو می تونین ببینین
    از پاسختون خیلی متشکرم. میشه لطفا برای رفع ابهام این چندتا سوال رو پاسخ بدین.
    1.لطفا بفرمایید بگین این مقدار پول نقد برای هر نفر چقدر باید باشه؟(اگر میزان دقیقش رو نمیدونید لطفا حدودی بفرمایید)
    2.اگر با فرض اینکه بنده بتونم فاند تحصیلی برای دکتری بگیرم، آیا برای من دیگر نیازی به ارایه تمکن مالی نیست؟
    3.در ضمن من یک فرزند دو ساله دارم آیا برای او هم نیاز به ارایه تمکن مالی هست؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tokt نمایش پست ها
    از پاسختون خیلی متشکرم. میشه لطفا برای رفع ابهام این چندتا سوال رو پاسخ بدین.
    1.لطفا بفرمایید بگین این مقدار پول نقد برای هر نفر چقدر باید باشه؟(اگر میزان دقیقش رو نمیدونید لطفا حدودی بفرمایید)
    2.اگر با فرض اینکه بنده بتونم فاند تحصیلی برای دکتری بگیرم، آیا برای من دیگر نیازی به ارایه تمکن مالی نیست؟
    3.در ضمن من یک فرزند دو ساله دارم آیا برای او هم نیاز به ارایه تمکن مالی هست؟
    ممنونم.
    ۱. هزینه یکسال تحصیل و زندگی برای اپلیکنت اصلی و حدود ۴۰۰۰ دلار به ازای اعضای خانواده : لینک از وبسایت CIC
    ۲. در اینصورت حساسیت روی مبلغ تمکن مالی کمتر هست اما به هرحال باید تمکن مالی ارائه کنید (که بهتر هست به اندازه هزینه یکسال تحصیل و زندگی اعضای خانواده باشد.)
    ۳. در قسمت اول پاسخ دادم.
    موفق باشید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

دوستان سلام، من ویزای دانشجویی دارم و در حال حاضر هم در کشور کانادا هستم میخواهم برای همسرم ویزای اپن ورک درخواست کنم ، ایا باید یه اکانت جداگانه برای او بسازیم و درخواست کنیم و یا از طریق اکانت من باید دوباره استفاده کنیم و درخواست بدیم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای تحصیلی (پذیرش ژانویه) دو بار اقدام کردم و ریجکت شدم. یه سوالی دارم نامزدم پذیرش من رو داشته و ویزای تحصیلی گرفته، اگر الان عقد کنیم و من به عنوان همسر اقدام کنم، ممکنه رد کنن به خاطر درخواست های تحصیلی قبلیم؟

ممنون از کمکتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)