صفحه 300 از 314 نخستنخست ... 200250290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    با سلام‌ ،
    احتمالا وکیل محترم قصدشون اینه یکبار بابت ویزای توریستی از شما پول بگیرند ‌بعد هم بابت مجوز کار، شما باید مستقیما برای open work permit اقدام کنید
    ممنونم از راهنماییتون.
    ولی وکیل پولکی نیود. من فک کنم چون می خوان 100 درصد مطمئن بشن که ویزا میشم و اینکه جواب ویزیتوری زودتر از کاری می آید خواستند از این روش که ریسک کمتری دارد اقدام کنند. سوال من این است که آیا می شود اول ویزیتوری آمد بعد اجازه کار گرفت(این روشی که گفت شدنی هست)؟؟؟
    و آیا فرقی هست بین اینکه مستقیم OWP بگیرم یا اول ویزیتوری بعد OWP ؟؟؟
    ممنونم از راهنمایی شما دوستان عزیز
    به امید موفقیت همگی ایرانیای دنیا.

Junior Member

سلام
    من برای پست داک (work permit) میخواهم اقدام کنم و برای همسرم، OWP. هر دو ایران هستیم و تاحالا ویزای کانادا نگرفته ایم. به این سوالات، باید چه پاسخی بدهم؟
    1- Will you be coming to Canada with a spouse or common-law partner who is, or will be, working in Canada as a foreign worker or who is, or will be, a full-time student at a university, community college, CEGEP or other authorized educational institution?
    2- Are you of working age, and a dependent of a person who is (or will be):

Junior Member

با سلام،
    کسی هست بوده که ویزای work permit همراهش آماده شده باشه اما متقاضی اصلی(study permit) هنوز آماده نشده باشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    برای ویزای open work permit چه مدارکی نیاز هست؟
    آیا مدارک مربوط به داشتن تمکن مالی برای موردی نظیر من که همسرم از ژانویه در مقطع کارشناس ارشد پذیرش گرفتن ، برای من هم لازمه؟این مبلغ باید به شماره حساب من باشه یا به شماره حساب همسرم در حساب کانادایییش؟
    ارائه سندی که به نام من باشه ،و یا سندی که به نام والدین من هست در پذیرش من نکته مثبت محسوب میشه؟
    سپاسگزارم از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    برای ویزای open work permit چه مدارکی نیاز هست؟
    آیا مدارک مربوط به داشتن تمکن مالی برای موردی نظیر من که همسرم از ژانویه در مقطع کارشناس ارشد پذیرش گرفتن ، برای من هم لازمه؟این مبلغ باید به شماره حساب من باشه یا به شماره حساب همسرم در حساب کانادایییش؟
    ارائه سندی که به نام من باشه ،و یا سندی که به نام والدین من هست در پذیرش من نکته مثبت محسوب میشه؟
    سپاسگزارم از راهنمایی شما
    سلام...سعی کنید یه حساب مشترک باز کنید و هر چی دارین بریزین تو همون حساب و برای هر دوتون از همون پرینت بگیرین
    به نظر من بهتره که پرونده تون رو الکی شلوغ نکنین...فقط املاکی یا ماشینی که به نام خودتون یا همسرتون هست رو بذارین...چون اگر پدر و مادرتون ساپورتر مالیتون نباشین، هیچ دلیلی برای گذاشتن اموالشون ندارین

سلام دوستان. من امروز داشتم سایت cic رو در رابطه با اوپن ورک پرمیت مطالعه میکردم متوجه شدم که اگر کسی ویزای اوپن ورک پرمیتش ریفیوز بشه میتونه 100 CAD که برای open work permit holder هستش رو ریفاند کنه. این لینک رو بخونید. اون پایین قسمت fee.
    https://www.canada.ca/en/immigration...de-canada.html
    کسی تا حالا این کارو انجام داده؟ من چون سری پیش ریفیوز شدم الان میخوام این کارو انجام بدم بعد دوباره اپلای کنم

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...um=1030&top=17
    اینجا هم به این موضوع اشاره شده

سلام دوستان
    سئوال من در مورد ویزای همراه هام هست. من به جز همسرم ( که براشون درخواست ویزای owp میکنم) یه فرزند 10 ماهه هم دارم. برای اون درخواست چه ویزایی بدم؟ توریستی؟اگه آره، گز
    ینه هاش visit-all other types و visit-Tourism هست. (مشکل ویزای توریستی اینه که بیشتر از 6 ماه مداوم نمیتونی بمونی.این مشکل چوری حل میشه؟ ) گزینه دیگه ای نیست؟
    برای ویزای اونم باید هزینه جدا بدم ؟ چقدر؟ و به جز پاسپورتش چه مدارکی باید براش ارائه بدم؟

خواهش میکنم راهنمایی کنید.

سلام دوستان. من اون زمانی که برای استادی پرمیت خودم اپلای کردم در فرم family info در رابطه با اینکه همسرم همراهم میاد کانادا یا نه گزینه ی نه رو تیک زدم. حالا الان که میخوام برای همسرم اپلای کنم مشکلی پیش نمیاد؟ البته من برای ایشون یه اکانت جدا ساختم. ممنون میشم دوستان با تجربه نظرشون رو بگن.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_abedy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سئوال من در مورد ویزای همراه هام هست. من به جز همسرم ( که براشون درخواست ویزای owp میکنم) یه فرزند 10 ماهه هم دارم. برای اون درخواست چه ویزایی بدم؟ توریستی؟اگه آره، گز
    ینه هاش visit-all other types و visit-Tourism هست. (مشکل ویزای توریستی اینه که بیشتر از 6 ماه مداوم نمیتونی بمونی.این مشکل چوری حل میشه؟ ) گزینه دیگه ای نیست؟
    برای ویزای اونم باید هزینه جدا بدم ؟ چقدر؟ و به جز پاسپورتش چه مدارکی باید براش ارائه بدم؟

خواهش میکنم راهنمایی کنید.
    In order to come to Canada
    your child(ren) may need to obtain a Temporary Resident Visa, study permit,
    and/or Electronic Travel Authorization. You must apply for a study permit for
    your child if they are currently outside of Canada and you intend for your
    child to study in Canada. If your child is already inside of Canada with valid
    visitor status, it may be possible for your child to study with visitor status.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)