صفحه 304 از 314 نخستنخست ... 204254294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,031 تا 3,040 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

با سلام وقت بخیر،کسی که به عنوان همراه OWP دارد،میتواند دوره های فنی یک ساله DVS وAVS را با همین ویزا بدون نیاز به درخواست مجدد برای ویزای تحصیلی بگذراند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hivaaghel نمایش پست ها
    با سلام وقت بخیر،کسی که به عنوان همراه OWP دارد،میتواند دوره های فنی یک ساله DVS وAVS را با همین ویزا بدون نیاز به درخواست مجدد برای ویزای تحصیلی بگذراند؟
    دوره زیر شش ماه مشکلی نداره، بالای شش ماه باید حتما با اداره مهاجرت تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند.

Junior Member

وقتی ویزای کار داشته باشی میشه از داخل کانادا درخواست ویزای تحصیل داد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering /oil process engineer

سلام وقت بخیر
    من ویزای تحصیلی دارم‌برای یک‌دوره یکساله کالج از کانادا و همسرم اپن‌ورک‌پرمیت ، ایا پس از اتمام دوره تحصیل من ایشون نمیتونن اپن ورک پرمیت رو‌تمدید کنن؟

ما امروز 8 هفته رو گذروندیم و خبری از ویزا نشده هنوز...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    نامه رو خودتون از طرف همسر بنویسید. این نامه می تونه توضیحاتی در مورد اینکه رابطه بین شما عمیق است و حتما باید در طی تحصیل شما، همراه شما باشد.
    در این نامه موارد مشترکی که باهم داشتید رو هم بگذارید.
    اگر سایر بخش های همین فروم رو بخونین کلی مطلب می فهمین.
    سلام
    من با اینکه این موضوع رو بارها باهاش در فروم مواجه شدم اما هنوز نمیدونم
    1. این به این معنی هست که من که استادی پرمیت دارم و میحوام برای همسرم owp اقدام کنم، باید بنویسم " همسر من میبایست همراه من در دوران تحصیلم باشه به این دلایل ... " یا اینکه " من باید همراه همسرم که در کانادا مشغول به تحصیل هستن، باشم به این دلایل ..."
    2. الان که من کانادا مشغول به تحطیل هستم، و خمسرم در ایران، آیا باید از پروفابل خودم برای همسرم درخواست owp بدم یا ایشون پروفایل جدیدی به نام خودشون باز کنن؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    نامه رو خودتون از طرف همسر بنویسید. این نامه می تونه توضیحاتی در مورد اینکه رابطه بین شما عمیق است و حتما باید در طی تحصیل شما، همراه شما باشد.
    در این نامه موارد مشترکی که باهم داشتید رو هم بگذارید.
    اگر سایر بخش های همین فروم رو بخونین کلی مطلب می فهمین.
    ویزای شما چی شد بالاخره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما از طریق پروفایل خودتون برای ایشون اقدام کنید.در مورد ویزای اپن ورک پرمیت بارها خود سفارت هم گفته که همراه دانشجو مخصوصا همسران بهتره که اپن ورک پرمیت اقدام کنن.اصلا و ابدا هم روند ویزا رو طولانی نمیکنه همه چیز در ویزا دادن، به پرونده و افسر پرونده ربط پیدا میکنه.دلیل اینکه میخوان اپن ورک پرمیت رو درخواست بدن رو میتونید همون دلیلی که خودتون ذکر کردید بگید و اینکه در درجه اول مطرح کنید که میخوان بیان که در کنار شما باشن و از وابستگی همسران به هم میتونید بگید و مورد دیگه هم بگید که میان که زبانشون بهبود پیدا کنه و با محیط جدیدی آشنا بشن و....
    این حرف که ویزیتوری زودتر از اپن ورک پرمیت میادش زیاد به نظرم درست نیستش الان خیلی از دوستان هستن که ویزیتوری اقدام کردن اما هنوز نیومده ویزاشوو خیلی ها هم اپن ورک پرمیت بودن و سریع ویزا دادن بهشون.در هر صورت همه چیز در درجه اول به پرونده و از اون مهم تر به افسر پرونده ربط داره.
    موفق باشید.
    سلام
    در پروفایل در کدام قسمت میتونم برای همسرم درخواست owp بدم؟ وقتی که من خودم الان کانادا هستم و ایشون ایران.
    متشکرم

Junior Member

یه سوال:
    خود سایت ازم خواست فرم 5707 رو برای فمیلی پرکنم اما محلی برای خواهر و برادرا نداره؟؟؟!! در حالیکه فرم 5645 داره!!! هردو فرم هم family information -May 2018 هستش!!
    کسی تجربه ای نداره؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    در فرم 1295 قسمت military service میشه yes زد و کارت پایان خدمت رو ضمیمه کرد و توضیح داد 18 ماه خدمت اجباری بوده؟
    خیلی از دوستان میگن no بزنید ولی بنظرم معنی سوالش دقیقا هر نوع خدمتی نظامی هست چه اجباری چه داوطلبانه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)