صفحه 305 از 314 نخستنخست ... 205255295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,041 تا 3,050 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

نقل قول نوشته اصلی توسط goliref نمایش پست ها
    یه سوال:
    خود سایت ازم خواست فرم 5707 رو برای فمیلی پرکنم اما محلی برای خواهر و برادرا نداره؟؟؟!! در حالیکه فرم 5645 داره!!! هردو فرم هم family information -May 2018 هستش!!
    کسی تجربه ای نداره؟؟
    اونی که خود سایت براتون گذاشته رو استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooparhan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در فرم 1295 قسمت military service میشه yes زد و کارت پایان خدمت رو ضمیمه کرد و توضیح داد 18 ماه خدمت اجباری بوده؟
    خیلی از دوستان میگن no بزنید ولی بنظرم معنی سوالش دقیقا هر نوع خدمتی نظامی هست چه اجباری چه داوطلبانه.
    a) Did you serve in any military, militia, or civil defence unit or serve in a security organization or police force (including non obligatory national service,
    reserve or volunteer units)?
    خدمت سربازی اجباری هست و اختیاری و داوطلبانه نیست. پس مشمول این سوال نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    a) Did you serve in any military, militia, or civil defence unit or serve in a security organization or police force (including non obligatory national service,
    reserve or volunteer units)?
    خدمت سربازی اجباری هست و اختیاری و داوطلبانه نیست. پس مشمول این سوال نمیشه.

مرسی از جوابتون. ولی همونطور که میبینید نوشته any یعنی هرنوعی و در پرانتز هم نوشته including یعنی شامل این موارد. برداشت من این هست که هر نوعی حتی داوطلبانه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooparhan نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. ولی همونطور که میبینید نوشته any یعنی هرنوعی و در پرانتز هم نوشته including یعنی شامل این موارد. برداشت من این هست که هر نوعی حتی داوطلبانه.
    خیر، نباید خدمت اجباری (Obligatory) رو در اینجا بیارید. در پرانتز ازتون خواسته چنانچه خدمت غیر اجباری و یا داوطلبانه انجام داده اید رو ذکر کنید. بنده خودم هم با این جمله مشکل داشتم ولی دوستم بدون اعلام آن در این قسمت ویزا گرفتن و بنده هم به همین ترتیب اقدام کرده ام. البته خدمت سربازی را برای پر کردن گپ تحصیلی میتونید در قسمت Client Information اشاره کنید و کارت پایان خدمت ارائه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_s نمایش پست ها
    خیر، نباید خدمت اجباری (Obligatory) رو در اینجا بیارید. در پرانتز ازتون خواسته چنانچه خدمت غیر اجباری و یا داوطلبانه انجام داده اید رو ذکر کنید. بنده خودم هم با این جمله مشکل داشتم ولی دوستم بدون اعلام آن در این قسمت ویزا گرفتن و بنده هم به همین ترتیب اقدام کرده ام. البته خدمت سربازی را برای پر کردن گپ تحصیلی میتونید در قسمت Client Information اشاره کنید و کارت پایان خدمت ارائه کنید.

ممنونم. دوستتون معاف نبودن احیانا؟

Junior Member

سلام
    ویزای همسر معمولا چقدر بعد میاد؟

Junior Member

دوستان یسری میگن بهتره اول خود شخص اقدام کنه بعد از اینکه ویزا گرفت برای OWP همسر اقدام بشه ( برای تای قوی تر)، آیا واقعا این کار شانس گرفتن ویزا رو بالا میبره یا همون همزمان اقدام کنیم بهتره؟

Junior Member

به نظر من اگر بتونید آفیسر رو متقاعد کنید که بعد از تحصیل و همین الان در کشورتون شرایط خوبی دارید فرقی نمی کنه چطور اقدام کنید و ویزا میدن. و اینکه اگر همزمان همسرتون ورک پرمیت بگیره خیلی راحت ترید اونجا. ورک پریمت گرفتن معموله الان و چیز عجیبی نیست. فقط طول مدت پرونده شما طولانی تر میشه چون بک گراند دو نفر باید چک بشه به جای یک نفر. من کمتر از دوماه پرونده استادی خودم و ورک پرمیت همسرم طول کشید و توی یک روز هر دو ویزا شدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadiiii نمایش پست ها
    دوستان یسری میگن بهتره اول خود شخص اقدام کنه بعد از اینکه ویزا گرفت برای OWP همسر اقدام بشه ( برای تای قوی تر)، آیا واقعا این کار شانس گرفتن ویزا رو بالا میبره یا همون همزمان اقدام کنیم بهتره؟

Junior Member

با سلام، کسی که به عنوان همراه دانشجو ویزا کار داره چطور میتونه از امکانات آموزشی رایگان برای آموزش زبان فرانسه و انگلیسی در کبک سیتی استفاده کنه ،البته هردو زبان رو تا حدودی بلدم اآیلتس ۵.۵ دارم و فرانسه هم تا سطح b1 خوندم،به عنوان همراه میشه از امکانات آموزشی دانشگاه همسر استفاده کرد یا موسساتی در این زمینه وجود داره؟

Junior Member

دوستان سلام
    آیا برای SOWP همسر باید در مدارک بلیط رفت و برگشت هم گذاشت؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)