صفحه 308 از 314 نخستنخست ... 208258298299300301302303304305306307308309310311312313314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

سلام وقت بخیر ببخشید من دیروز شنیدم که امسال به خاطر این تحریمها و مشکلات پیش اومده همه ویزاهای تحصیلی که خانوادگی هستن رو ریجکت کردن کسی اطلاعی داره؟

سلام وقت بخیر ببخشید من دیروز شنیدم که امسال به خاطر این تحریمها و مشکلات پیش اومده همه ویزاهای تحصیلی که خانوادگی هستن رو ریجکت کردن کسی اطلاعی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_176 نمایش پست ها
    منظورتون از خانوادگی رو نمی دونم ولی من به همراه همسرم (ویزای تحصیلی برای من و OWP برای ایشون ) اقدام کردیم و ده روز پیش PASS REQ شدیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    منظورتون از خانوادگی رو نمی دونم ولی من به همراه همسرم (ویزای تحصیلی برای من و OWP برای ایشون ) اقدام کردیم و ده روز پیش PASS REQ شدیم
    چند روزه ویزاتون اومد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان شرایط من یه مقدار پیچده است من از سال 2017 ویزای تحصیلی کانادا دارم که تا ماه 4 سال 2021 معتبره.در ابتدا حدودا 4 ماه رفتم کانادا یک کالج خوندم و بعدش برگشتم دوبار سال بعد 2018 از یک کالج دیگه پذیرش گرفتم و رفتم یک ترم خوندم به طور غیابی ازدواج موقت کردیم با همسرم زمانی که من کانادا بودم و open work permit اقدام کردم برای همسرم که متاسفانه بعد 7 ماه ریجکت شد که من قبل از اون برگشته بودم ایران!.الان تو پروفایل cic هم study permit و ویزام رو زده تا 04/2021 اعتبار داره .الان بهترین راه چیه که من و همسرم ایران هستیم و بخوایم بریم کانادا ؟ایا توریستی اقذام کنم براش ؟ و این که ویزا من مشکلی نداره .میتونم وارد کانادا بشم ؟چون شنیدم جدیدا خیلی گیر میدن و برای ورود تو فرودگاد بر میگردونند.ممنون میشم دوستی راهنمایی کننند

Junior Member

دوستان عزيز سلام
    ممنون ميشم اگر امكانش هست راهنماييم كنيد؟
    من خواهرم ويزاي توريستي وليد كانادا داره، پذيرش دانشگاه گرفته از دانشگاهي در كبك
    الان بايد به صورت مجزا براي ويزاي تحصيلي اقدام كنه؟ و اينكه همسرش هم ويزاي توريستي داره براي OWP بايد چه كار كنه؟

Junior Member

سلام دوستان سوالم این هستش که آیا این امکان وجود داره که اول یکنفر ویزای تحصیلی بگیره و بعد از حضور در کانادا برای همسر اقدام کنه؟ کسی این تجربه رو داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین
    من ساکن کانادا هستم و برای همسرم OWP اپلای کردم. ممنون میشم اگر لطف کنین و بگین چه مقدار زمان طول کشید تا پاس ریکوئست بشین.

ممنون

سلام.بنده همسرم یک هفته هست که با ویزای تحصیلی رفتن مونترال و مشغول تحصیل شدن.الان من قصد دارم OWP بگیرم چون من به عنوان Tie بودم برای ویزای ایشون اولا اصلا به من ویزا میدن؟ و ثانیا بهتره برای توریستس اقدام کنم و بعد اونجا تبدیل کنم به OWP یا از همین الان تقاضای OWP بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan5750 نمایش پست ها
    سلام.بنده همسرم یک هفته هست که با ویزای تحصیلی رفتن مونترال و مشغول تحصیل شدن.الان من قصد دارم OWP بگیرم چون من به عنوان Tie بودم برای ویزای ایشون اولا اصلا به من ویزا میدن؟ و ثانیا بهتره برای توریستس اقدام کنم و بعد اونجا تبدیل کنم به OWP یا از همین الان تقاضای OWP بدم؟
    سلام مجدد. دوستان لطفا اگر کسی در این مورد اطلاع داره راهنمایی کنه.ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)