صفحه 309 از 314 نخستنخست ... 209259299300301302303304305306307308309310311312313314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,081 تا 3,090 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

سلام به همه اگه بتونین کمکم کنین ممنون میشم همسرم برای پست داک افر گرفته و منم به عنوان همراه میخام owp اقدام کنم. من الان دانشجوی سال اخر دکتری (ژنتیک) هستم کار عملیم تموم شده و تا سال دیگه شهریور دفاع میکنم در واقع فقط منتظر جواب مقاله هام هستم. الان اینجوری که خوندم اگه بگم دانشجو هستم هنوز دیگه نمیتونم owp درخواست بدم یعنی؟ و اینکه نامه تمکن مالی از همسرم برای منم کاربرد نداره؟ و من باید حتما جدا تمکن داشته باشم؟ سند خونمون هم به نام همسرمه. ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من همسرم تحصیلی برای خودش و توریستی برای دخترم اقدام کرده و ویزاشون اومده، من چون از قبل توریستی داشتم تو پرونده نبودم، الان برای OPW بهتره برم از کانادا اقدام کنم یا الان که دو ماه فرصت داریم از ایران همسرم برام اقدام کنه؟ کدوم بهترهو کقدر زمان میبره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan5750 نمایش پست ها
    سلام مجدد. دوستان لطفا اگر کسی در این مورد اطلاع داره راهنمایی کنه.ممنون
    سلام

در صورتی که 3 ماه از حضور همسرتون در کانادا میگذره بله ویزا می دهند

البته توصیه میکنم قطعا برای ویزای توریستی 6 ماهه اقدام کنید.

کانادا که رفتید میتونید تا مرز آمریکا برید و یک روزه ویزای کاریتون رو بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط emilykhanoom نمایش پست ها
    سلام به همه اگه بتونین کمکم کنین ممنون میشم همسرم برای پست داک افر گرفته و منم به عنوان همراه میخام owp اقدام کنم. من الان دانشجوی سال اخر دکتری (ژنتیک) هستم کار عملیم تموم شده و تا سال دیگه شهریور دفاع میکنم در واقع فقط منتظر جواب مقاله هام هستم. الان اینجوری که خوندم اگه بگم دانشجو هستم هنوز دیگه نمیتونم owp درخواست بدم یعنی؟ و اینکه نامه تمکن مالی از همسرم برای منم کاربرد نداره؟ و من باید حتما جدا تمکن داشته باشم؟ سند خونمون هم به نام همسرمه. ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام. از شما به عنوان همراه مدارک زیادی نمیخوان. من برای همسرم که ویزای OPW گرفتم حتی مدرک کارشناسیش رو هم تو پروندش نذاشته بودم با اینکه نوشته بودم لیسانس داره. در مورد تمکن مالی، اگر با هم اقدام کنید یک نامه تمکن مالی کافیه اما باید مبلغش به اندازه ای باشه هزینه های هردوتاتون رو پوشش بده. در مورد سند هم مهم اینه که سند دارید و به نام هرکدومتون باشه فرقی نمیکنه.

سلام
    دوستان اگه کسی توی ایران حتی یک متر مربع زمین هم نداشته باشه که سند ارائه بده باید چیکار کنه؟ و گردش حسابم اندازه یک کارمند معمولیه دیگه. ولی در عوض در کانادا اسپانسر خانوادگی دارم. آیا این میتونه نداشتن سند و گردش مالی بالا رو پوشش بده؟
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط soubasa نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه کسی توی ایران حتی یک متر مربع زمین هم نداشته باشه که سند ارائه بده باید چیکار کنه؟ و گردش حسابم اندازه یک کارمند معمولیه دیگه. ولی در عوض در کانادا اسپانسر خانوادگی دارم. آیا این میتونه نداشتن سند و گردش مالی بالا رو پوشش بده؟
    سند حکم تای رو داره
    گردش حساب برای وضعیت مالی
    اسپانسر در کانادا فایننشال ساپورت رو قوی میکنه ولی تای رو ضعیف

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan5750 نمایش پست ها
    سلام مجدد. دوستان لطفا اگر کسی در این مورد اطلاع داره راهنمایی کنه.ممنون
    توریستی مزیتی که داره اینه که سریعتر جوابش میاد ولی باید تراول هیستوری خوب داشته باشید
    ورک ویزا معمولا بیشتر طول میکشه تا جوابش بیاد
    در هر دو صورت هنگام ورود به کشور شما میتونید اجازه کار بگیرید چون همراه دانشجو هستید

ممنون از توضیحتون طبق جمع بندی که داشتم بهتره owp اقدام کنم فقط چون هنوز دانشجوی دکتری هستم مرخصی بگیرم؟ یا استادم نامه ای بنویسه؟ خیلی گیج شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20000 نمایش پست ها
    سلام. از شما به عنوان همراه مدارک زیادی نمیخوان. من برای همسرم که ویزای OPW گرفتم حتی مدرک کارشناسیش رو هم تو پروندش نذاشته بودم با اینکه نوشته بودم لیسانس داره. در مورد تمکن مالی، اگر با هم اقدام کنید یک نامه تمکن مالی کافیه اما باید مبلغش به اندازه ای باشه هزینه های هردوتاتون رو پوشش بده. در مورد سند هم مهم اینه که سند دارید و به نام هرکدومتون باشه فرقی نمیکنه.
    ممنون از توضیحتون طبق جمع بندی که داشتم بهتره owp اقدام کنم فقط چون هنوز دانشجوی دکتری هستم مرخصی بگیرم؟ یا استادم نامه ای بنویسه؟ خیلی گیج شدم

Junior Member

سلام دوستان آیا میشه برای همسز دانشجو در داخل فرودگاه درخواست وورک پرمیت کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)