صفحه 51 از 314 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

Member F_Delavari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    artificial intelligence,shiraz university

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

نقل قول نوشته اصلی توسط HB2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا حالا دوبار درخواست ویزای خانمم ریجکت شده، یک بار مدارک رو به انکار ا پست کردم که به صورت ویزیتوری اقدام کرد و بعد از شش ماه ریجکت شد، و بار دوم به صورت آنلاین اقدام کرد که اونهم بعد از 20 روز ریجکت شد (بار دوم به صورت ورک پرمیت برای فرصت مطالعاتی). الان برای بار سوم نمی دونیم که با چه روشی اقدام کنیم.
    ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن.
    ایا دوباره انلاین اقدام کنیم یا بریم ابوظبی؟
    همون ورک پریمت اقدام کنن یا اپن ورک پرمیت؟
    شما شاید با سر زدن به این لینک بتونید راحت تر تصمیم بگیرید
    https://docs.google.com/spreadsheet/...3bzYzT0E#gid=0

بچه ها لطف کردن اطلاعاتشون رو گذاشتن

سلام دوستان
    تا حالا دوبار درخواست ویزای خانمم ریجکت شده، یک بار مدارک رو به انکار ا پست کردم که به صورت ویزیتوری اقدام کرد و بعد از شش ماه ریجکت شد، و بار دوم به صورت آنلاین اقدام کرد که اونهم بعد از 20 روز ریجکت شد (بار دوم به صورت ورک پرمیت برای فرصت مطالعاتی). الان برای بار سوم نمی دونیم که با چه روشی اقدام کنیم.
    ممنون می شم اگه دوستان راهنمایی کنن.
    ایا دوباره انلاین اقدام کنیم یا بریم ابوظبی؟
    همون ورک پریمت اقدام کنن یا اپن ورک پرمیت؟
    منظورتون از ورک پرمیت برای فرصت مطالعاتی چیه؟ یعنی خانمتون دانشجوی دکتری در ایران است و برای فرصت دانشجویی اقدام کردن؟؟؟

سلام دوستان
    تا حالا دو بار ویزای همسر من ریجکت شده، دفعه اول به صورت ویزیتوری و دفعه دوم برای ورک پرمیت به عنوان دانشجوی دکتری برای فرصت مطالعاتی.
    الان می خواهیم برای سومین بار درخواست بدیم این دفعه به صور اپن ورک پرمیت.

دفعه قبل ما سند نگذاشته بودیم، الان می خواهیم سند بگذاریم، اگه سند در رهن بانک باشه مشکلی نداره؟ یا اینکه سند مغازه یا جواز کسب به در می خوره؟
    و سوال دیگه اینکه اگه سند منگوله دار نباشه برای ترجمه اعتبار داره، یا نه؟
    ممنون می شم اگه دوستان توضیح بدن
    دوست عزیز واقعا قابل فهم نیست که یکی که دانشجوی دگتری در ایران هست رو چرا بهش ویزا نمیدن برای ویزیت یا ورک پرمیت...چون این خودش یه نوع تای حساب میشه که شخص برکرده و درسشو تمام کنه...حالا من نمیدونم توی کاور لتر چی توضیح دادید...بنظر من باید همسرتون برای ویزای ویزیت کوتاه مدت تقاضا بده و توضیح بده که هدفش فقط ویزیته و بخاطر درسش می خواد برگرده..کاورلتر خیلی مهمه چون میخونن با دقت ...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojttaba نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعا قابل فهم نیست که یکی که دانشجوی دگتری در ایران هست رو چرا بهش ویزا نمیدن برای ویزیت یا ورک پرمیت...چون این خودش یه نوع تای حساب میشه که شخص برکرده و درسشو تمام کنه...حالا من نمیدونم توی کاور لتر چی توضیح دادید...بنظر من باید همسرتون برای ویزای ویزیت کوتاه مدت تقاضا بده و توضیح بده که هدفش فقط ویزیته و بخاطر درسش می خواد برگرده..کاورلتر خیلی مهمه چون میخونن با دقت ...
    من قبلا همین کارو کردم و نوشتم که اینجا درس می خونم و می خوام بر گردم اما ریجک شدم .....

رشته و دانشگاه

دوستان ممنون می شم به جدول زیر سر بزنیدو تا جایی که امکان داره اطلاعات رو دقیق و با جزییات پر کنید
    https://docs.google.com/spreadsheet/...3bzYzT0E#gid=0

Junior Member

من خودم الان توی کانادا اومدم فرصت مطالعاتی و ویزای ورک پرمیت دارم. خانمم هم دانشجو دکتری توی ایران هست بعد از اینکه به صورت ویزیتوری ریجکت شد براش یه پوزیشن فرصت گیر اوردم و به صورت ورک پرمیت اقدام کردیم که به دلیل هدف از ویزت و جمله زیر ریجکت شد:
    not satisfied based on the documents provided that you are currently enrolled in and actively a phd student in ran
    در صورتی که ما توی letter of explanation نامه گواهی استغال به تحصیل، نامه استاد راهنما، معرفی نامه از واحد بین اللمل دانشگاه رو گذاشته بودیم. ولی نمی دونم چرا این رو نوشته!

Junior Member

بله خانمم توی ایران دانشجوی دکتری هستند و برای فرصت مطالعاتی اقدام کردن
    افرادی که برای فرصت اقدام می کنن باید به صورت ورک پرمیت درخواست بدن.

ApplyAbroad Guardian

من خودم الان توی کانادا اومدم فرصت مطالعاتی و ویزای ورک پرمیت دارم. خانمم هم دانشجو دکتری توی ایران هست بعد از اینکه به صورت ویزیتوری ریجکت شد براش یه پوزیشن فرصت گیر اوردم و به صورت ورک پرمیت اقدام کردیم که به دلیل هدف از ویزت و جمله زیر ریجکت شد:
    not satisfied based on the documents provided that you are currently enrolled in and actively a phd student in ran
    در صورتی که ما توی letter of explanation نامه گواهی استغال به تحصیل، نامه استاد راهنما، معرفی نامه از واحد بین اللمل دانشگاه رو گذاشته بودیم. ولی نمی دونم چرا این رو نوشته!
    دوست عزیز فکر می کنم باز هم برای همون فرصت مطالعاتی اقدام کنید بهتره. ممکنه دفعه قبل مدارک کامل نبوده مثلا سند نذاشته بودید یا چیزای دیگه. اطلاعاتتون توی جدول نیست که بشه تجزیه تحلیل کرد که مشکل چی می تونسته باشه. این دفعه سعی کنید مدارک رو (حتی اونایی که مربوط به تای هستن ) کامل بفرستید. یه کاور لتر خوب هم بنویسید که مثلا قبلا به این دلایل ریجکت شده بودن و اون مدارک رو گذاشته بودین اما این بار هم گواهی اشتغال به تحصیل جدید گذاشتم و همچنین مدارکی که نشون میده به ایران وابستگی دارم و اگه بتونید جاب آفر هم جور کنید خوبه... خلاصه سعی کنید این بار مدارک رو کامل بفرستید انشاالله که پاس میشه همسرتون.
    اگه همه دوستان همکاری کنن واسه پر کردن جدول همه از جمله خودشون بهره مند میشن از نتایجش. وقتی هم نمی گیره کلا 5 دقیقه! پس لطفا همکاری کنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط F_Delavari نمایش پست ها
    من قبلا همین کارو کردم و نوشتم که اینجا درس می خونم و می خوام بر گردم اما ریجک شدم .....
    آره و بهتره همیشه برای ویزای مالتیپل اقدام کرد و بازه زمانی و تا تاریخ معتبر بودن استادی پرمیت همسر نوشت! ویزیت کوتاه مدت و سینگل و با احتمال بالا ریجکت می‌کنند!

با این حساب همون ورک پرمیت که اقدام کردید درست بوده...دلیلی که آوردن خیلی عجیبه!!!!!با اون مدارکی که گذاشتید نباید اینو میگفتن...اینطور که پیداست فقط کاور لتر و فرمها رو میخونن و همه مدارک رو که به کاور لتر اتچ شده نگاه نمیکنن..بعنوان مثال از ما نامه ای رو خواسته بودن که همونو قبلا فرستاده بودیم...و تو ایمیلشون گفته بودن که عذر میخوان اگه قبلا این مدرکو سابمیت کرده اید!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)