صفحه 61 از 314 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

نقل قول نوشته اصلی توسط niyazahmadi نمایش پست ها
    واقعا ممنون از کمکتون. خیلی خوب و سازمان دهی شده بود. این دفعه سعی می کنم یه متن خوب بنویسم که انشاالله ما هم پاس بشیم. دفعه قبل متنی که من نوشته بودم اصلا الان فهمیدم خوب نبوده!! فقط یه سوال دیگه. همسر من هم مستر دارن به نظرتون مدارک تحصیلی ایشون رو هم بذاریم؟ فکر کنم فایلمون خیلی حجیم بشه.
    خواهش میکنم..اگه منظورتون مدرک خود شخص متقاضی اپن ورک پرمیت است قطعا لازمه...ولی اگه منظورتون شخص دانشجو است که در حال حاضر در کانادادرس میخونه نه لازم نیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط rmznmhd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۳سال هست که در کانادا دکتری میخونم. study permit من تا ۱.۵ سال ذیگه اعتبار داره. به تازگی ازدواج کردم. مطالب این قسمت رو خوندم ولی هنوز نمیدونم که برای همسرم spousal open work permit در خواست بدم یا temporary resident visa، ممنون میشم اگه تجربه خودتون رو در اختیارم بگذارید.
    برای اپن ورک رمیت تقاضا میدید و وقتی که اوکی بشه، temporary resident visa هم اتوماتیک میدن که شخص بتونه وارد کانادا بشه...هر دو رو با هم میدن
    اپن ورک پرمیت +temporary resident visa

نقل قول نوشته اصلی توسط rmznmhd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۳سال هست که در کانادا دکتری میخونم. study permit من تا ۱.۵ سال ذیگه اعتبار داره. به تازگی ازدواج کردم. مطالب این قسمت رو خوندم ولی هنوز نمیدونم که برای همسرم spousal open work permit در خواست بدم یا temporary resident visa، ممنون میشم اگه تجربه خودتون رو در اختیارم بگذارید.
    شما که تازه ازدواج کردید توی کاور لتر کامل توضیح بدید که چطوری با همسرتون قبل از ازدواج اشنا شده اید...خیلی مهمه...

Member F_Delavari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    artificial intelligence,shiraz university

این هم یه خبر بد در مورد اعتصاب :

“We are prepared to maintain our strike through the summer and deep into the fall if necessary. We would prefer that the employer accept our offer of binding arbitration so we can get back to doing what we do best: building a more prosperous, secure, and diverse future for Canada. If the Government sincerely believes its offer is ʻfair and reasonableʼ, they should have no concerns with presenting that position to an independent third party. We await the Governmentʼs response.”

نقل قول نوشته اصلی توسط F_Delavari نمایش پست ها
    این هم یه خبر بد در مورد اعتصاب :

“We are prepared to maintain our strike through the summer and deep into the fall if necessary. We would prefer that the employer accept our offer of binding arbitration so we can get back to doing what we do best: building a more prosperous, secure, and diverse future for Canada. If the Government sincerely believes its offer is ʻfair and reasonableʼ, they should have no concerns with presenting that position to an independent third party. We await the Governmentʼs response.”
    اینو کجا دیدید؟ یعنی باید بیخیالش شد؟!!!!!!!!!!!!!!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahariiiii نمایش پست ها
    اینو کجا دیدید؟ یعنی باید بیخیالش شد؟!!!!!!!!!!!!!!!
    متن کاملشو دارم یکی از دوستان از فیسبوک PAFSO برام درآورده بود من خودم دسترسی به فیسبوک نداشتم اما لینکش اینه

Statement by the Professional Association of Foreign Service Officers: Offer of Binding Arbitration

Tim Edwards, President of the Professional Association of Foreign Service Officers (PAFSO), issued the following statement on July 18, 2013 in Ottawa:

“In light of the severe and mounting impacts of job action by Canadaʼs Foreign Service on our countryʼs tourism, education, air transport, and agri...culture sectors – to say
    nothing of the effects which delays in visa and immigrant processing are inflicting on applicants and their families around the world – PAFSO has today offered the President
    of the Treasury Board to take our dispute to binding third-party arbitration.

“PAFSOʼs offer will expire at noon on Tuesday, July 23. If we do not receive acceptance in writing from the employer by then, we will deem the Government to have rejected the
    offer.

“The key issue since day one has been equal pay for equal work in comparison to other federal government professionals. This issue has been festering for eight years. We were prevented from resolving these salary gaps in 2009 when the Government circumvented collective bargaining and imposed wages through legislation. Despite
    PAFSO accepting the employerʼs two key demands in the current round of bargaining, the Government has refused to acknowledge this salary discrimination. Job action was
    the only tool left to us under the laws which govern collective bargaining.

“Eliminating wage gaps between Foreign Service officers and comparable professional groups in the federal public service would cost $4.2 million, a tiny fraction of the massive fallout the Government is inflicting on the Canadian economy through their inflexibility. The Governmentʼs reluctance to settle this dispute – for what amounts to 1.5% of the estimated fallout on tourism alone – is unreasonable and irresponsible. It is in everyoneʼs best interest that the dispute be resolved as soon as possible.

“PAFSO is not as eager as our employer to keep playing a game of ʻchickenʼ while Jeopardizing the livelihoods of tens of thousands of Canadians nationwide. PAFSO has heard the concerns of Canadians and Canadian businesses. This is why we have taken the decision to act responsibly and commit to finding alternate solutions in the face of the Governmentʼs stubborn refusal to compromise.

ویرایش توسط mohammad9 : July 20th, 2013 در ساعت 06:30 AM

دوستان یک سوال داشتم: برای اثبات اینکه با کسی ازدواج کردیم طبیعتا سند ازدواج کافیه، اما گویا برای نشون دادن اینکه این ازدواج صوری نبوده باید مدارک دیگری اضافه کنیم.
    کسی میدونه این مدارک اضافه چه چیزهایی می تونه (و باید) باشه؟
    مثلا آیا عکس عروسی لازمه؟
    چند وقت پیش دیدم یکی نوشته بود ارتباطات تلفنی شون رو پرینت گرفته بودن و فرستاده بودن، این به چه صورته دقیقا؟
    اگه تمام گزینه های ممکن برای این گونه مدارک اضافی رو ذکر کنید ممنون میشم.
    زیاد سخت نگیر! درست میشه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط oracle2020 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم: برای اثبات اینکه با کسی ازدواج کردیم طبیعتا سند ازدواج کافیه، اما گویا برای نشون دادن اینکه این ازدواج صوری نبوده باید مدارک دیگری اضافه کنیم.
    چند وقت پیش دیدم یکی نوشته بود ارتباطات تلفنی شون رو پرینت گرفته بودن و فرستاده بودن، این به چه صورته دقیقا؟
    دوست عزیر قایدتا لازم نیس ولی من خودم چون اینجا خونده بودم عکس عروسی+عکس های سابقمون+فاکتور خرید حلقه ها+فاکتور خرید لباس عروس+قرارداد آتلیه+قراردادهای باغ عقد و عروسی رو هم گذاشتم

آیا شده کسی فقط سند ازدواج فرستاده باشه، بعد ازش مدرک دیگه ای مثل فیلم عروسی و ... خواسته باشن؟
    زیاد سخت نگیر! درست میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط oracle2020 نمایش پست ها
    حتما لازم نیست برا همه چی مدک ارائه بدید...مثلا در مورد فامیلی تای....ولی در مورد ازدواج یه توضیح در مورد نحوه آشنایی خیلی مفیده...یه مدرک مفید هم اگه بخواید ارائه بدید ضمانت مالی از والدین هر دو طرف هست که شما رو از نظر مالی حمایت میکنن...اینایی که گفتم مواردی بوده که وکیل های کانادایی برای چند تا از دوستان ایرانی که ازدر کانادا بودن واز ایران همسر انتخاب کردن توصیه شده....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)