صفحه 62 از 314 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

سلام این یعنی چی؟ یعنی دیگه به کسایی که برای مهاجرت اقدام کردن ویزا نمی دهند؟!!!!!!! تو را خدا یکی توضیح بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط F_Delavari نمایش پست ها
    متن کاملشو دارم یکی از دوستان از فیسبوک PAFSO برام درآورده بود من خودم دسترسی به فیسبوک نداشتم اما لینکش اینه

https://www.facebook.com/pafso.apase...ocation=stream

Statement by the Professional Association of Foreign Service Officers: Offer of Binding Arbitration

Tim Edwards, President of the Professional Association of Foreign Service Officers (PAFSO), issued the following statement on July 18, 2013 in Ottawa:

“In light of the severe and mounting impacts of job action by Canadaʼs Foreign Service on our countryʼs tourism, education, air transport, and agri...culture sectors – to say
    nothing of the effects which delays in visa and immigrant processing are inflicting on applicants and their families around the world – PAFSO has today offered the President
    of the Treasury Board to take our dispute to binding third-party arbitration.

“PAFSOʼs offer will expire at noon on Tuesday, July 23. If we do not receive acceptance in writing from the employer by then, we will deem the Government to have rejected the
    offer.

“The key issue since day one has been equal pay for equal work in comparison to other federal government professionals. This issue has been festering for eight years. We were prevented from resolving these salary gaps in 2009 when the Government circumvented collective bargaining and imposed wages through legislation. Despite
    PAFSO accepting the employerʼs two key demands in the current round of bargaining, the Government has refused to acknowledge this salary discrimination. Job action was
    the only tool left to us under the laws which govern collective bargaining.

“Eliminating wage gaps between Foreign Service officers and comparable professional groups in the federal public service would cost $4.2 million, a tiny fraction of the massive fallout the Government is inflicting on the Canadian economy through their inflexibility. The Governmentʼs reluctance to settle this dispute – for what amounts to 1.5% of the estimated fallout on tourism alone – is unreasonable and irresponsible. It is in everyoneʼs best interest that the dispute be resolved as soon as possible.

“PAFSO is not as eager as our employer to keep playing a game of ʻchickenʼ while Jeopardizing the livelihoods of tens of thousands of Canadians nationwide. PAFSO has heard the concerns of Canadians and Canadian businesses. This is why we have taken the decision to act responsibly and commit to finding alternate solutions in the face of the Governmentʼs stubborn refusal to compromise.

“We are prepared to maintain our strike through the summer and deep into the fall if necessary. We would prefer that the employer accept our offer of binding arbitration so we can get back to doing what we do best: building a more prosperous, secure, and diverse future for Canada. If the Government sincerely believes its offer is ʻfair and reasonableʼ, they should have no concerns with presenting that position to an independent third party. We await the Governmentʼs response.”

Member F_Delavari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    artificial intelligence,shiraz university

نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz_tannaz نمایش پست ها
    سلام این یعنی چی؟ یعنی دیگه به کسایی که برای مهاجرت اقدام کردن ویزا نمی دهند؟!!!!!!! تو را خدا یکی توضیح بده
    ما هم از کار اینا سر در نمی یاریم

نقل قول نوشته اصلی توسط oracle2020 نمایش پست ها
    آیا شده کسی فقط سند ازدواج فرستاده باشه، بعد ازش مدرک دیگه ای مثل فیلم عروسی و ... خواسته باشن؟
    نمیشه بگن بفرست چون تو چک لیست نداریم همچین چیزی و منم تا حالا ندیدم کسی بگه ازم خواستن
    ویرایش توسط mohammad9 : July 20th, 2013 در ساعت 06:31 AM

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط oracle2020 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم: برای اثبات اینکه با کسی ازدواج کردیم طبیعتا سند ازدواج کافیه، اما گویا برای نشون دادن اینکه این ازدواج صوری نبوده باید مدارک دیگری اضافه کنیم.
    کسی میدونه این مدارک اضافه چه چیزهایی می تونه (و باید) باشه؟
    مثلا آیا عکس عروسی لازمه؟
    چند وقت پیش دیدم یکی نوشته بود ارتباطات تلفنی شون رو پرینت گرفته بودن و فرستاده بودن، این به چه صورته دقیقا؟
    اگه تمام گزینه های ممکن برای این گونه مدارک اضافی رو ذکر کنید ممنون میشم.
    من فکر می کنم بچه هایی که اون مدارک اضافه رو گذاشتن (منظورم مدارکی هست که F-Delavari عزیز اشاره کردن) مدت زمان زیادی از تاریخ ازدواجشون نگذشته بوده... افرادی که بیشتر از 1-2 سال از تاریخ عقدشون می گذره فکر نمی کنم چنین مدارکی گذاشته باشن. ضمن اینکه همون طور که آقا مجتبی هم گفتن گذاشتن سند از هر دو خانواده هم می تونه تای رو نشون بده هم اینکه نشون بده ازدواج صوری نبوده و واقعی بوده.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط niyazahmadi نمایش پست ها
    من فکر می کنم بچه هایی که اون مدارک اضافه رو گذاشتن (منظورم مدارکی هست که F-Delavari عزیز اشاره کردن) مدت زمان زیادی از تاریخ ازدواجشون نگذشته بوده... افرادی که بیشتر از 1-2 سال از تاریخ عقدشون می گذره فکر نمی کنم چنین مدارکی گذاشته باشن. ضمن اینکه همون طور که آقا مجتبی هم گفتن گذاشتن سند از هر دو خانواده هم می تونه تای رو نشون بده هم اینکه نشون بده ازدواج صوری نبوده و واقعی بوده.
    درسته، یکی از ایرادایی که دیدم آفیسر گرفته اینه که ریسنتلی مرید هستید واسه همین دیدم دوستان از این چیزا گذاشتن من هم دیدم که آماده کردن این مدارک فقط هزینه ترجمه داره و سخت نیست گذاشتمشون

سلام دوستان
    من تا صفحه 15 که خوندم خیلی امیدوار بودم.

یه تاریخچه از اپلای قبلیمون بگم و دلایل ریجکت و بعد راهنمایی شما... دوستان.

26 سپتامبر 2012 از ابوظبی اقدام کردیم واسه ویزای دانشجویی همسرم و ویزیتوری خودم و دوتا بچه مون
    بعد از 7 ماه سفارت نامه دفاع رو زد به همسرم که بعد از اون تاریخ میشه گفت کمتر از 2 ماه همسرم پاس ریکوئست شد و وقتی ویزای همسرم پیکاپ میشد دلایل ریجکتی ما رو تحویل دادن که نمیدونستیم ریجکت شدیم
    گویا من و بچه هام 9 ماه پیش ریجکت شده بودیم و خبر نداشتیم
    دلایل ریجکت رو هم هدف از بازگشت و دلایل مالی عنوان کرده بودن
    خب!
    الان میخواییم دوباره اپلای کنیم. که به من توصیه شده واسه اوپن وورک پرمیت اقدام کنم.
    که البته اصلا اصلا اصلا دلم نمیخواد این بار ریجکت بشم به دلیل این که دو تا بچه خیلی کوچیک(زیر 2سال) داریم که بدون همسرم زندگی در ایران واسه خودم و اطرافیان مشکلات زیادی به همراه داره. از طرفی همسرم واقعا براش سخته...
    همسرم فاند داره البته کامل نیست حدود 5 هزار$ کمتر از فول فاند هست. برای دکترا.
    بعد این که سری پیش 1 سند خونه
    بنک استیت منت(من 60 میلیون و پدرش 180 میلیون) ارائه داده بودیم
    آخرین فیش حقوقی(من 600 هزار و پدرش 1 میلیون) " " " " " "
    اما اینبار میتونیم بنک استیتمنت پر و پیمونتری ارائه بدیم
    یه چیز دیگه که میخوام در مورد خودم بگم که دفعه پیش واسه ویزای ویزیتوری مدارکی که نذاشته بودیم سندی ازش این هست که من تعهد دبیری آموزش و پرورش دارم و اینکه مرخصی بدون حقوق...!
    ضمنا یه چیز دیگه که باید بگم همسرم ویزای اف 1 امریکا رو هم داره و من و دوقلو هام هنوز کلیر نشدیم از سفارت امریکا. و البته ریجکت هم نشدیم.
    در مورد پلیس سرتیفیکیت هم باید بگم تا چند روز آینده صادر میشه

خب اینا چیزایی بود که بذهنم میرسید
    حالا!
    سوال من از شما عزیزان این هست که
    1. آیا دوباره واسه ویزای ویزیتوری اپلای کنم یا نه، اوپن ورک پرمیت بهتره؟
    2. از مدارکی که دال بر تعهد شغلیم تو ایران هست آیا چیزی ارائه بدم به نفعم هست یا نه؟
    3. علاوه بر مدارک بالا چه چیزهایی بذارم به نفعمه؟
    4. بنک استیت منت رو چه رقمی تعیین کنیم؟ با توجه به این که دو تا بچه هم هست!

اساساً اینبار نمیخوام ریجکت بشم فقط و فقط به دلیلی که ذکر کردم لطفا راهنمایی کنید... هیچ کسی دوست نداره ریجکت بشه اما دلیل ریجکت نشدن من یه چیز فراتریه... و اون هم مسئولیت سخت و دشوار بچه ها.
    متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz_tannaz نمایش پست ها
    شما پروندتون مهاجرت هست؟؟؟
    این متن میگه که آفیسرهای ویزا پیشنهادی دادن به دولت و تا 23 جولای بهش وقت دادن که جواب بدن که اگر ندن اونا هم اعتصاب و ادامه میدن متاسفانه!! دعا کنیم که دولت کانادا پیشنهاد راضی کننده‌ای بهشون بده....

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_e_e_ra نمایش پست ها
    سلام دوستان

26 سپتامبر 2012 از ابوظبی اقدام کردیم واسه ویزای دانشجویی همسرم و ویزیتوری خودم و دوتا بچه مون
    بعد از 7 ماه سفارت نامه دفاع رو زد به همسرم که بعد از اون تاریخ میشه گفت کمتر از 2 ماه همسرم پاس ریکوئست شد و وقتی ویزای همسرم پیکاپ میشد دلایل ریجکتی ما رو تحویل دادن که نمیدونستیم ریجکت شدیم
    خب!
    الان میخواییم دوباره اپلای کنیم. که به من توصیه شده واسه اوپن وورک پرمیت اقدام کنم.
    که البته اصلا اصلا اصلا دلم نمیخواد این بار ریجکت بشم به دلیل این که دو تا بچه خیلی کوچیک(زیر 2سال) داریم که بدون همسرم زندگی در ایران واسه خودم و اطرافیان مشکلات زیادی به همراه داره. از طرفی همسرم واقعا براش سخته...
    یه چیز دیگه که میخوام در مورد خودم بگم که دفعه پیش واسه ویزای ویزیتوری مدارکی که نذاشته بودیم سندی ازش این هست که من تعهد دبیری آموزش و پرورش دارم و اینکه مرخصی بدون حقوق...!
    ضمنا یه چیز دیگه که باید بگم همسرم ویزای اف 1 امریکا رو هم داره و من و دوقلو هام هنوز کلیر نشدیم از سفارت امریکا. و البته ریجکت هم نشدیم.

حالا!
    2. از مدارکی که دال بر تعهد شغلیم تو ایران هست آیا چیزی ارائه بدم به نفعم هست یا نه؟

اساساً اینبار نمیخوام ریجکت بشم فقط و فقط به دلیلی که ذکر کردم لطفا راهنمایی کنید... هیچ کسی دوست نداره ریجکت بشه اما دلیل ریجکت نشدن من یه چیز فراتریه... و اون هم مسئولیت سخت و دشوار بچه ها.
    متشکر
    دوست عزیز به نظر من که
    ویزیتوری اقدام نکنید چون میدونن شما با 2تا بچه حتما بعد از ویزیت برنمی‌گردید!
    برای اپن ورک پرمیت داشتن تعهد شغلی در ایران خوب نیست چون قصد کار در کانادا و دارید!
    کاور لتر خوب بنویسید و نامه جاب آفر برای همسرتون و حتی خودتون بذارید که بگید بعد از تحصیل همسرتون برگردید و اینجا آفر کار دارید!
    بنک استیت منت همسرتون با توچه به فاندشون بالا باشه مهمه و برای خودتون هم خوبه!
    یه تعهد ساپورت محضری از پدر همسرتون مبنی بر حمایت مالی از شما و بچه ها در زمانی که کانادا هستید می‌خواید!
    یکی از دوستانمون تازگی پاس شدن که یه دختر کوچیک هم دارن نامه کاور ایشون تو صفحات قبلی هست!
    مهمتر از همه دعا کنید اعتصاب تموم بشه تا پرونده ها و بررسی کنن!
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

سلام دوستان

خب!

حالا!

متشکر
    دوست عزیز من شرایط شما رو خوب درک می کنم چون تقریبا 1 ساله درگیر این ویزا هستم و اینبار به صورت اپن ورک اقدام کردم،خبر خوب که یکی از دوستان همسرشون و فرزندشون پاس شدند می تونید تو جدول ببینید اطلاعاتشون رو،در ضمن هیچ وقت نا امید نباشید همیشه یه راه حلی هست.ممکنه فقط دیر و زود داشته باشه

طبق تجربه اخیر دوستان اپن ورک به واقعیت واسه کیس شما نزدیک تره چون قصد دارید در کنار همسرتون تا پایان تحصیلات بمونید.و مطمئنا شما با ویزای ویزیتور هم وارد بشید قصد برگشت مثلا بعد از 1 ماه ندارید پس اگه بخواین ویزیتور بگیرین سخته و به همون دلیل purpose of visit رد می شید.

به نظرم مدارک شغلی شما خیلی خوبه که متعهد هستید برگردید و خوب جایگاه شغلی خوبی دارین ولی بهتره حرف از مرخصی بدون حقوق نزنید.و بهتره در ایران هم برای همسرتون یه جاب آفر خوب پیدا کنید بذارید که دال بر این باشه ما هردو کار در ایران در انتظارمونه

داشتن سند خونه +حساب بانکی با گردش بالا+اجاره نامه می تونه مفید باشه تا زمانی هم که به طور مثال در ایران نیستید منبع درآمدی در ایران داشته باشید و از لحاظ مالی تأمین می شید چون فاند همسرتون خیلی کمه و حتی هزینه تحصیل خودشون رو هم ممکنه خوب کاور نکنه

نوشتن یه کاورلتر و توضیح شرایطتون خوبه ولی خیلی احساساتی نباشه و ذکر کنید که می خواهید در کنار همسرتون باشید و کار کنید و کمک مالی به خانواده بشه و تجربه کار کانادایی کسب کنید.

فکر کنم تو سایت سی آی سی بتونین چک کنین هزینه همراه چقدره و شما چون 3 نفرید ضربدر 3 و بعد هم ضربدر 12 کنید تا هزینه 1 سالش محاسبه بشه ولی تا جایی که یادمه فکر کنم هر نفر ماهیانه بین 500 تا 700 مدنظر قرار بدین

خیلی تشکر میکنم از دو دوست عزیزی که پاسخ های خوبی دادن...
    پس یک بار تا به اینجا مرور کنیم
    1.که ویزا بهتر اوپن وورک پرمیت اقدام کنیم. دلیلش هم این هست که قصد بازگشت نداریم و اونا هم به هیچ عنوان نمیتونن قانع بشن که من بعد یک مدت خیلی کوتاه با دو تا بچه بر میگردم.!
    2.تعهد شغلیم رو نمیدونم بذارم با حرف دوست عزیزم sahariiiii! اما فکر میکنم اگر که بذارم مفید باشه چون من موظف بلاخره یک روزی برگردم ایران و کارم رو از سر بگیرم و مرخصی بدون حقوق من دلیل بر بازگشتم هست از نظر خودم که میشه تو یه کاور لتر توضیح داد که برای کارهای اداریم تعهد محضری دادم به یکی از نزدیکان که هر سال مرخصی بدون حقوقم رو تمدید کنه و این کار تو سیستم اداری ایران میسر هست.
    (در مورد این مدرک بیشتر راهنماییم کنید گیج شدم) ممنون
    3.جاب آفر واسه خودم از جای دیگه ندارم همون شغل رسمی خودم و حکمم هست! برای همسرم میتونیم بگیریم.
    4.بنک استیت منت بنظرتون دورو بر 100 تومن واسه خودم و بالای 100 برای همسرم و پدرشون خوبه دیگه!
    5.تعهد محضری پدر همسرم مبنی بر ساپرت مالی
    6.سند خونه هم میتونیم ارائه بدیم(اما اجاره نامه راستش خونه ای هست که در رهن مستاجره و منبع درآمد نداریم
    7. یک کاور لتر منطقی
    8. ترجمه سند ازدواج و مدارک اصلی(شناسنامه...)

ضمنا کاربری این دوستمون که پاس ریکوئست شدن به همراه بچه شون رو میشه بگید؟

جناب دلاوری امیدوارم شما هم بزودی پاس ریکوئست بشد نگران نباشید... بعد از یک سال دیگه پاس ریکوئست در انتظارتون هست انشا...

رشته و دانشگاه

خیلی تشکر میکنم از دو دوست عزیزی که پاسخ های خوبی دادن...
    پس یک بار تا به اینجا مرور کنیم
    1.که ویزا بهتر اوپن وورک پرمیت اقدام کنیم. دلیلش هم این هست که قصد بازگشت نداریم و اونا هم به هیچ عنوان نمیتونن قانع بشن که من بعد یک مدت خیلی کوتاه با دو تا بچه بر میگردم.!
    2.تعهد شغلیم رو نمیدونم بذارم با حرف دوست عزیزم sahariiiii! اما فکر میکنم اگر که بذارم مفید باشه چون من موظف بلاخره یک روزی برگردم ایران و کارم رو از سر بگیرم و مرخصی بدون حقوق من دلیل بر بازگشتم هست از نظر خودم که میشه تو یه کاور لتر توضیح داد که برای کارهای اداریم تعهد محضری دادم به یکی از نزدیکان که هر سال مرخصی بدون حقوقم رو تمدید کنه و این کار تو سیستم اداری ایران میسر هست.
    (در مورد این مدرک بیشتر راهنماییم کنید گیج شدم) ممنون
    3.جاب آفر واسه خودم از جای دیگه ندارم همون شغل رسمی خودم و حکمم هست! برای همسرم میتونیم بگیریم.
    4.بنک استیت منت بنظرتون دورو بر 100 تومن واسه خودم و بالای 100 برای همسرم و پدرشون خوبه دیگه!
    5.تعهد محضری پدر همسرم مبنی بر ساپرت مالی
    6.سند خونه هم میتونیم ارائه بدیم(اما اجاره نامه راستش خونه ای هست که در رهن مستاجره و منبع درآمد نداریم
    7. یک کاور لتر منطقی
    8. ترجمه سند ازدواج و مدارک اصلی(شناسنامه...)

ضمنا کاربری این دوستمون که پاس ریکوئست شدن به همراه بچه شون رو میشه بگید؟

جناب دلاوری امیدوارم شما هم بزودی پاس ریکوئست بشد نگران نباشید... بعد از یک سال دیگه پاس ریکوئست در انتظارتون هست انشا...
    دوستمون که ویزای همسرشون و فرزندشون اومده mojttaba هستند و حتما به جدول یه نگاهی بندازید و انشالله بعد از اپلای جدول رو هم واسه کمک به دوستان پر کنید.
    انشالله به زودی ویزای منم بیاد برم پیش شوهرم

خوب شما اگه یه املاکی آشنا هم پیدا کنید می تونید یه اجاره نامه بدن بهتون
    سعی نکنید حساب رو یه دفعه پر کنید، ممکنه بگن منبع مالی چیه پس یه گردش حساب می خوایید و به همین دلیل میگم یه اجاره نامه ای بسازید که نشون بده یه منبع در آمدی هست.
    نظر شخصی من اینه که شغل خودتون خوبه و بگید تعهد برگشت دارید ولی در این مورد چون نظرات متفاوته باز تحقیق کنید
    کاورلتر هم که جای خود داره ولی من خودم فقط 2 جمله نوشتم که من شرایط این نوع ویزا رو دارم و می خوام برم پیش همسرم و کمک خرج باشم و تجربه کار کانادایی کسب کنم چون نوشتن کاورلتر خیلی حساس و ممکنه همون قدر که از نظر ما مفیده از نظر آفیسر جنجالی باشه
    بقیه مدارک هم که تو سایت گفته ، طبق صحبت دوستمونSahariiiii دعا کنیم این اعتصابا تموم شه،من الان روز 62 انتظار رو سپری می کنم اما.....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)