صفحه 8 از 314 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    رییس من شروع کار رو زدم همون تاریخی که قرارداد کاری همسرم تو ایران تموم میشه (پایان اسفند ۹۱)و پایانشو زدم پایان اعتبار استادی پرمیت خودم.
    جواب سوال دوم : من زدم Not Applicable) NA) اما توی پرانتز نوشتم همون شغل قبلیش اگر که امکان پذیر باشه.تو فرم تو قسمت Details of intended Work in Canada
    قسمت 2a و 2b رو بزنید NA , قسمت سوم هم فقط استان و شهر محل سکونت خودتونو بنویسین آدرس لازم نیست.
    یک دنیا ممنون . انشالله آخرین سوال : این دیجیتال سیگنیچر رو چجوری باید بزنیم ؟ ... این قسمتی که مینویسه : I declare have answered ...
    هیچی نمیشه نوشت که ... موقع آپلود کردم چیزی می خواد ؟ چیکارش باید بکنیم ؟

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

یادم نیست دقیق. تایید کنید که هرچی مدارک آپ کردین بر مبنای حقیقت بوده و در نهایت نام و نام خانوادگی (همسرتون) رو مینویسین (امیدوارم درست یادم مونده باشه) اینو از قسمت اپلای آنلاین واسه استیودنت با بچه ها مطرح کنین فک کنم یکی قبلا پرسیده و بچه ها جواب داده بودن....هیچگونه امضای دستی نداره

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال دارم ممنون می شم جواب بدید اگه اطلاع دارین ؟برای ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit نیازی به مدارک سابقه کاری همسر هست؟و همینطور مدارک تحصیلی؟ اگر هست؟ سابقه بیمه ای مربوط به شرکتی باشه که در لیست تحریم ها اومده باشه آوردنش درسته یا خیر؟

درخواست ما یک روزه رد شد !! ... دلایل ریجکت : your travel history و your family ties in Canada and in your country of residence و purpose of visit

مدارکی که ارائه کرده بودیم :گواهی عدم سوء پیشینه / گواهی بیمه شامل 8 سال سابقه کار خانومم /مدرک تحصیلیشون/ گواهی اشتغال به کار از شرکت فعلیشون که سمت و درآمدشون ذکر شده بود / سه تا سند خونه به اسم من , پدرم , مادرم و برادرم / نامه ساپورت پدرم / گواهی حساب بانکی از پدرم به مقدار 120 ملیون تومان / گواهی بانکی از خودم در کانادا به مقدار 26000 دلار در دو حساب با ارائه گردش حساب شش ماهه / گواهی حساب بانکی خانومم به میزان 17 میلیون تومان

به نظرتون اصلا یک روزه همه این مدارک رو دیدن ؟ ... یا فقط از روی فرم اپلیکیشن و اون پرسشنامه جواب دادن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial eng

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    درخواست ما یک روزه رد شد !! ... دلایل ریجکت : your travel history و your family ties in Canada and in your country of residence و purpose of visit

مدارکی که ارائه کرده بودیم :گواهی عدم سوء پیشینه / گواهی بیمه شامل 8 سال سابقه کار خانومم /مدرک تحصیلیشون/ گواهی اشتغال به کار از شرکت فعلیشون که سمت و درآمدشون ذکر شده بود / سه تا سند خونه به اسم من , پدرم , مادرم و برادرم / نامه ساپورت پدرم / گواهی حساب بانکی از پدرم به مقدار 120 ملیون تومان / گواهی بانکی از خودم در کانادا به مقدار 26000 دلار در دو حساب با ارائه گردش حساب شش ماهه / گواهی حساب بانکی خانومم به میزان 17 میلیون تومان

به نظرتون اصلا یک روزه همه این مدارک رو دیدن ؟ ... یا فقط از روی فرم اپلیکیشن و اون پرسشنامه جواب دادن ؟
    شما همین open work permit اقدام کرده بودید یا ویزیتور همراه ؟ سابقه ریجکتی نداشتید ؟
    یکی از دوستان من هم یک روزه با مدارک مشابه شما ریجکت شدند البته ایشان ویزیتوری درخواست داده بودند
    شما پرونده اقامتی ندارید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaaa نمایش پست ها
    شما همین open work permit اقدام کرده بودید یا ویزیتور همراه ؟ سابقه ریجکتی نداشتید ؟
    یکی از دوستان من هم یک روزه با مدارک مشابه شما ریجکت شدند البته ایشان ویزیتوری درخواست داده بودند
    شما پرونده اقامتی ندارید ؟
    من اپن ورک پرمیت اقدام کرده بودم . سابقه ریجکتی که نه ... ولی الان داریم دیگه ! ... پرونده اقامتی هم نه نداشتم . تا اونجایی که می دونم هیچکدوم از فامیل های من و خانومم در کانادا سیتیزن یا حتی پی آر نیستن .

اشتباه استراتژیک من شاید این بوده که فکر کردم چیزهایی که به عنوان تای موقع ویزا گرفتن خودم مطرح کردم (سند های زمین و خونه ) برای همسرم هم معتبره ولی گویا آفیسر اینطوری فکر نمی کنه و باید تای حتما به خود شخص بستگی داشته باشه .ما تقریبا هیچ اطلاعات خاصی از خونواده همسرم مطرح نکرده بودیم . یعنی جایی به اون صورت نبود که مطرح کنیم . ساپورتر هم پدر من بود . دوستان اگر تجربه ای دارن به اشتراک بذارن .

یک نکته دیگه اینکه ما کریسمس ازدواج کردیم , ممکنه این فاصله کم اثر گذار باشه ؟ ... بچه هایی که اینجا ویزا گرفتن هیچکدوم مسئله فاصله کم میان ازدواج و اپلای رو مطرح نکردن , هرچند این مسئله از قدیم مشهور بوده .

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    یادم نیست دقیق. تایید کنید که هرچی مدارک آپ کردین بر مبنای حقیقت بوده و در نهایت نام و نام خانوادگی (همسرتون) رو مینویسین (امیدوارم درست یادم مونده باشه) اینو از قسمت اپلای آنلاین واسه استیودنت با بچه ها مطرح کنین فک کنم یکی قبلا پرسیده و بچه ها جواب داده بودن....هیچگونه امضای دستی نداره
    درست گفتی رئیس . امضای دستی در کار نیست . موقع آپ کردن فورم هم از من چیزی نخواست . خیلی ممنون بابت اطلاعاتی که دادی , کاش الان با حال خوشتری ازت تشکر می کردم

باز سوال : شما فرموده بودی که دو با همسرت ریجکت شده بود , درسته ؟ ... دلایل اون قبلی ها چی بود و چه مدارکی اضافه کردی برای پوشش دادنشون ؟ فاصله بین اپلای هات چقدر بود ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    U of Windsor / Mechanical Eng

سلام دوستان
    یه سوال داشتم. من که فاند ندارم و 4 ماه به اتمام درسم مونده ولی 1 سال به اعتبار استادی پرمیتم شانسی واسه همسرم هست یا نه؟ اگه فقط یه نامه انرولمنت از دانشگاه بگیرم بازم سفارت میفهمه که من 4 ماه از درسم مونده؟ یا به همون اعتبار استادی پرمیت نگاه میکنه؟ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

درود
    بنده تا چند روز آینده قصد سابمیت مدارک برای درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین را دارم. با توجه به مطالعه مطالب فروم برای انتخاب نوع ویزای همسرم، تا حدودی به این نتیجه رسیدم که برای همسرم Spousal Open Work Permit و همزمان با درخواست خودم اقدام کنم. از دوستان کسی هست که تجربه مشابهی داشته باشه.

می دونم که جناب داوود، بعد از پاس ریکوئستی خودش، و یکبار ریجکتی همسرشون، از این روش استفاده کردند و در مدت بسیار کوتاهی موفق به دریافت ایمیل پاس ریکوئستی شدند.
    اما می خواستم بدونم دوستی هست که تجربه درخواست همزمان ویزای تحصیلی خودش و Open Work Permit همسرش را داشته باشه؟

ارادت

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    درود
    بنده تا چند روز آینده قصد سابمیت مدارک برای درخواست ویزای کانادا به صورت آنلاین را دارم. با توجه به مطالعه مطالب فروم برای انتخاب نوع ویزای همسرم، تا حدودی به این نتیجه رسیدم که برای همسرم Spousal Open Work Permit و همزمان با درخواست خودم اقدام کنم. از دوستان کسی هست که تجربه مشابهی داشته باشه.

می دونم که جناب داوود، بعد از پاس ریکوئستی خودش، و یکبار ریجکتی همسرشون، از این روش استفاده کردند و در مدت بسیار کوتاهی موفق به دریافت ایمیل پاس ریکوئستی شدند.
    اما می خواستم بدونم دوستی هست که تجربه درخواست همزمان ویزای تحصیلی خودش و Open Work Permit همسرش را داشته باشه؟

ارادت
    چنین چیزی بدین صورت غیر ممکن است(البته با توجه به قوانین). تا زمانی که ویزای دانشجویی در پاسپورت شما نخوره نمیتونید برای همسرتون open work permit اقدام کنید. در ابتدا بهتره ایشون به عنوان همراه و ویزیتوری اقدام کنند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)