صفحه 9 از 314 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3133

موضوع: ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi-md نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم. من که فاند ندارم و 4 ماه به اتمام درسم مونده ولی 1 سال به اعتبار استادی پرمیتم شانسی واسه همسرم هست یا نه؟ اگه فقط یه نامه انرولمنت از دانشگاه بگیرم بازم سفارت میفهمه که من 4 ماه از درسم مونده؟ یا به همون اعتبار استادی پرمیت نگاه میکنه؟ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده.
    نامه انرولمنت دانشگاه که نشون نمیده چقدر از درست مونده رئیس , مگر اینکه خیلی از زمان نرمال تحصیلت گذشته باشه , اونوقت شاید توجه ای جلب کنه , اما به طور کلی مستر رو کمتر کسی تو دو سال تموم میکنه و سه سال طول کشیدن مستر یه چیز عادیه اینجا همچنین بیشتر از چهار سال طول کشیدن دکترا ... مخلص کلام اینکه سفارت فقط استادی پرمیت و ویزات رو نگاه میکنه , کاری به چیز دیگه نداره ... فاند نداشتن بحث دیگه ایه و باید نشون بدی که در این یکسال توانایی ساپورت خانومت رو داری (اگر خانومت میتونه تو همین مسکنی که هستی بیاد , بهتر رنتال اگریمنتت رو نشون بدی و اگر نه , به اندازه اجاره یه جای هفتصد هشتصد دلاری در ماه پول در حسابت داشته باشی + هزینه خورد و خوراک که حدودا 50 درصد اضافه میشه )

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    چنین چیزی بدین صورت غیر ممکن است(البته با توجه به قوانین). تا زمانی که ویزای دانشجویی در پاسپورت شما نخوره نمیتونید برای همسرتون open work permit اقدام کنید. در ابتدا بهتره ایشون به عنوان همراه و ویزیتوری اقدام کنند
    دوست خوبم، ممنونم از راهنماییتان
    بنده سوالم را با توجه به گفته های داوود عزیز در پست شماره 17 همین تاپیک مطرح کردم:

نقل قول نوشته اصلی توسط davood00 نمایش پست ها

۱) من خودم کانادا نیستم و استادی پرمیتم رو دریافت نکردم! فقط پاس ریکوئست شدم و هنوز پیکاپ هم نکردم! شرایطم رو در Letter of explanation براشون توضیح دادم. لذا برای eligible بودن برای این نوع پرمیت نیازی به بودن در کانادا و ثبت‌نام در دانشگاه و غیره نیست. حتی می‌تونید همزمان با هم اقدام کنید (در همین فروم تجربه موفق گرفتن ویزا برای open work permit و study permit که به صورت همزمان درخواست داده‌بودند رو دیده بودیم).

Senior Member Moj85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    چنین چیزی بدین صورت غیر ممکن است(البته با توجه به قوانین). تا زمانی که ویزای دانشجویی در پاسپورت شما نخوره نمیتونید برای همسرتون open work permit اقدام کنید. در ابتدا بهتره ایشون به عنوان همراه و ویزیتوری اقدام کنند
    شما مطمئنیــــــــد؟؟!! ولی من فکنم 1کی و دیدم تو همین فروم که همزمان (هردو ایران بودند و 1کی استادی اون1کی ورک) بودها! بجز ایشونکه اول استادی گرفتنو مطمئن نیستم!! پس 100% مطمئنید؟ تو خود سفارت نوشته؟ من 20روزه دارم فکر میکنم همزمان با استادی خودم برا همسرم ورک بدم یا ویزیتور!! پس اگه نمیشه که انقدر فکرمو مشغول نکنم ولی چند نفری هم ازین با تجربه ها بودند که بهم گفتند چرا برا همسرت همزمان ورک نمیدی!! پس لابد میشه که گفتند! شما چند % مطمئنید؟ میشه لینکشو بدید اگه سایت خود سفارت گفته؟ممنون
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    دوست خوبم، ممنونم از راهنماییتان
    بنده سوالم را با توجه به گفته های داوود عزیز در پست شماره 17 همین تاپیک مطرح کردم:
    سلام

تا جایی که من اطلاع دارم زوجی که تونستند هم زمان یکیشون study permit اقدام کنه و دیگری open work permit خانوم و آقایی بودن که سابقه 2 سال تو اروپا بودن رو داشتن و از سفارت ورشو در عرض 3 ساعت ویزا گرفتن! من تو سایت خود سفارت دیدم که حتما باید همسر دانشجو باشن که بشه OWP اقدام کرد. آقای داوود ویزاشون اومده بود ، فقط پیک اپ نکرده بود. یعنی ویزا داشتن.

Senior Member Moj85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz68sen نمایش پست ها
    من تو سایت خود سفارت دیدم که حتما باید همسر دانشجو باشن که بشه OWP اقدام کرد..
    میشه لینک شو بدید لطفا؟ مرسی
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moj85 نمایش پست ها
    میشه لینک شو بدید لطفا؟ مرسی
    http://www.canadainternational.gc.ca...conjoints.aspx

Junior Member

دوستان کسی می دونه برای پیگیری وضعیت پرونده به کجا باید ایمیل بزنیم؟

من 7 مارچ اقدام کردم برای اپن ورک پرمیت، از ویزام خبری نیست...ممنون میشم اگر کمک کنید،ایمیل مرتبطشون روپیدا نکردم .

Junior Member

سلام
    من دو بار ویزیتوری ریجکت شدم. به پیشنهاد دوستان ایندفعه اپن ورک پرمیت اقدام کردم اما باز هم ریجکت شدم. واقعا همش به شانسه که گویا من نداشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Suzy نمایش پست ها
    سلام
    من دو بار ویزیتوری ریجکت شدم. به پیشنهاد دوستان ایندفعه اپن ورک پرمیت اقدام کردم اما باز هم ریجکت شدم. واقعا همش به شانسه که گویا من نداشتم.
    نا امید نشید دوست عزیز

میشه شرایطتون رو کمی توضیح بدید؟فواصل بین این 3 بار اقدام چه مدت بودن؟کی ریجکت شدید؟بعد از چند روز؟

Junior Member

بین بار اول و دوم سه ماه و نیم فاصله بود. و بار بعد دو ماه و نیم. اینبار بعد یک هفته ریجکت شدم چند روز پیش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)