صفحه 190 از 190 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,898 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

سلام اگر کمتر از 4 هفنه تا ددلاین مونده باشه مدارک در یونی اسیست آپلود کنیم میرسن بررسی کنن؟ من 4 می مدارکم آپلود کردم ددلاین دانشگاه 1 جون است.

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

من دو روزه توی uniassist نمیتونم sign in کنم. شما هم همین مشکل رو داشتید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    من دو روزه توی uniassist نمیتونم sign in کنم. شما هم همین مشکل رو داشتید؟
    بله ولی ظاهرا الان درست شده

Junior Member

دوستان سلام، در سایت اونی اسیست نوشته که جدیدا در سیستم معادل سازی معدل، حداقل معدل رو 12 حساب میکنه،
    در همین راستا دو سوال دارم:
    1- اگر حداکثر نمره برای اپلای 2.5 باشه آیا 2.52 هم قبوله؟
    2-اگر از دانشگاه هایی که از طریق uni assist نیاز به اپلای ندارن اپلای کنیم با همون سیستم قبلی محاسبه میشه؟
    ممنون میشم از کاربران محترمی که اطلاع دارند راهنمایی کنن

Junior Member

دوستان اگه از بین دانشگاهایی که برلی یونی اسیست فرستادیم یکیشون فقط بخواد مدارک براش ارسال بشن، پروسه بررسی بقیه دانشگاها هم عقب میوفته یا به هم ربطی ندارن؟؟

سلام به همه ی دوستان
    دوستان من نمیدونم باید چجوری پذیرش بگیرم راهش چیه لطفا راهنمایی کنید ممنون

دوستان مدارک چی لازم دارم برای خواندن ارشد تو آلمان؟
    بخوام انگلیسی تحصیل کنم باید مدارکم رو به انگلیسی ترجمه کنم یا آلمانی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza4444 نمایش پست ها
    دوستان مدارک چی لازم دارم برای خواندن ارشد تو آلمان؟
    بخوام انگلیسی تحصیل کنم باید مدارکم رو به انگلیسی ترجمه کنم یا آلمانی؟
    هر دانشگاهی، برای هر رشته ای که پذیرش بده، مدارکش رو هم می نویسه. رشته ای که میخواین رو توی دانشگاهی که میخواین چک کنین. معمولا یه لیسانس میخوان، انگیزه نامه، رزومه و ریزنمرات. بعضی ها گواهی قبولی تو کنکور هم می خوان.
    برای زبون ترجمه، سایت سفارت یا ویزامتریک رو چک کنین. قدیما سفارت هر دو زبون رو قبول می کرد. ولی الان باید به روز باشین و چک کنین که سایت های رسمی چی میگن؛ چون گاهی گیر میدن و میگن حتما باید آلمانی باشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)