صفحه 15 از 190 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ASSISST

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehral نمایش پست ها
    پس این چیه که دویچه وله نوشته؟؟؟ :

"...پس از مشورت با اسیست پس از دو هفته که از بررسی مدارک گذشت، متقاضی پاسخی از اسیست دریافت می‌کند و در صورت پذیرش مدارک و درخواست نامه، اکنون وارد مذاکره با دانشگاه مورد نظر می‌شود. دادن یا ندادن پذیرش به دانشجو، تصمیمی است که همچنان بر عهده‌ی دانشگاه است. اما چیزی که مسلم است این که، درخواست نامه‌ای که توسط اسیست کنترل شده است، به احتمال بسیار قوی پذیرش می‌گیرد."
    بله همون طور که گفتند Uni assist فقط مدارک رو چک می کنه ولی از اونجایی که همه requirement ها رو دقیق بررسی می کنه و از اونجایی که در اغلب دانشگاه های آلمان در مقاطع مختلف (بجز PHD ) شما تنها با داشتن Mininum Requirements شانس بالایی برای گرفتن پذیرش دارید می توان نتیجه گرفت که بقول دویچه وله "درخواست نامه‌ای که توسط اسیست کنترل شده است، به احتمال بسیار قوی پذیرش می‌گیرد"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sun_girl نمایش پست ها
    من تاحالا دیدم که تو این پیج سر اینکه کپی های فارسی باید تائید بشه یا نه بحث شده. خواستم تجربه خودمو بگم:
    من ترجمه های مدارکمو که خود دارالترجمه کپی مدارک فارسیم رو هم بهش پانچ کرده بود و به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه و سفارت المان رسوندم. دیگه اون کپی های مادرک فارسی رو(که به خود ترجمه پانچ بود) باز نبردم دانشگاه روش مهر بزنه . یونی اسیس هفته پیش میل زد که مدارکم درسته و فورواردش کرد به دانشگاه.

پانوشت: کپی هایی که دارلترجمه خودش برام از پاسپورت گرفته بود با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه، رو سفارت آلمان تائید نکرده بود و گفته بود اصلا لازم نیست و این دیگه کار ما نیست. به هر حال هیچ مشکلی برام پیش نیومد

من مدارکم لیسانس و فوق لیسانس رو به اسیست فرستادم و پولشو هم قبلا فرستاده بودم. من برای فوق لیسانس اقدام کردم. مدارک ترجمه شده فقط مهر دادگستری و دارالترجمه و وزارت امور خارجه رو داشت. حتی مهر سفارت رو هم نداشت!!! مدارک فارسی هم فقط کپیشون بود که به مدارک ترجمه شده پانچ شده بود. با این حال مشکلی پیش نیومد و اسیست فرستادشون برای دانشگاه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehral نمایش پست ها
    من مدارکم لیسانس و فوق لیسانس رو به اسیست فرستادم و پولشو هم قبلا فرستاده بودم. من برای فوق لیسانس اقدام کردم. مدارک ترجمه شده فقط مهر دادگستری و دارالترجمه و وزارت امور خارجه رو داشت. حتی مهر سفارت رو هم نداشت!!! مدارک فارسی هم فقط کپیشون بود که به مدارک ترجمه شده پانچ شده بود. با این حال مشکلی پیش نیومد و اسیست فرستادشون برای دانشگاه.
    بله ! اگه اصل مدارک ترجمه شده را بفرستید نیازس به تایید سفارت نیست ! فقط برای مدارک کپی شده تایید سفارت لازمه !

Member reza85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه اصفهان

سلام دوستان
    می‌خواستم بدونم برای ورود به دانشکده‌های پزشکی در آلمان حتماً باید دیپلم و یا لیسانس مربوطه داشته باشیم؟ مثلاً کسی که دیپلمش ریاضی بوده و لیسانس مهندسی داره می‌تونه واسه پزشکی اقدام کنه یا حتماً باید بره کالج؟ واسه کالج هم باید دیپلم مربطه داشته باشیم؟

یه بندی در سایت uni-assist بود که نوشته:

ورود مستقیم به دانشگاه برای تمام رشته
    ها
    : پایان‌نامه تحصیلات دانشگاهی (حداقل ۴ سال تحصیل کارشناسی) با موفقیت از تمام دانشگاه‌های شناخته شده و معتبر (به جز دانشگاه آزاد).
    مدارک لازم: پایان‌نامه تحصیلی (مدرک کارشناسی) از یک دانشگاه معتبر (مانند دانشگاه تهران یا دانشگاه شیراز). در کنار مدرک کارشناسی، ریز نمرات هم باید تحویل uni-assist داده شوند.

حالا نمی‌دونم این ورود مستقیم برای تمامی رشته‌ها آیا معنیش اینه که اگر مثلاً اگر مدرک لیسانس یکی از رشته‌های مهندسی از دانشگاه معتبر سراسری داشته باشی اونوقت هر رشته‌ای که دوست داشته باشی می‌تونی از لیسانس شروع کنی؟

با تشکر

Junior Member

سلام
    اسیست ای میل زده و گفته یکی از دانشگا هایی که اپلای کرده بودم ازم ریز نمرات دبیرستان و کارنامه قبولی کنکور رو خواسته(مگه اسیست نگفته اگر مدرک کارشناسی داشته باشی قبولی کنکور نمی خواد؟).حالا مشکل من اینه که کارنامه ای که دارم از کنکور، یه سری کد رشته است که من توش قبول شدم.مثلا کد 1631 مهندسی کامپوتر شهید بهشتیه.ولی اینکه این کد مال اون رشته اس تو دفترچه اون سال بوده(که ندارمش).حالا ترجمه کردن این کارنامه سبز به درد می خوره؟ یا من اصلا چطوری باید ثابت کنم که تو کنکور قبول شدم؟
    ممنون می شم زود جواب بدید چون 2- روز بیشتر وقت ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط yedoone نمایش پست ها
    سلام
    اسیست ای میل زده و گفته یکی از دانشگا هایی که اپلای کرده بودم ازم ریز نمرات دبیرستان و کارنامه قبولی کنکور رو خواسته(مگه اسیست نگفته اگر مدرک کارشناسی داشته باشی قبولی کنکور نمی خواد؟).حالا مشکل من اینه که کارنامه ای که دارم از کنکور، یه سری کد رشته است که من توش قبول شدم.مثلا کد 1631 مهندسی کامپوتر شهید بهشتیه.ولی اینکه این کد مال اون رشته اس تو دفترچه اون سال بوده(که ندارمش).حالا ترجمه کردن این کارنامه سبز به درد می خوره؟ یا من اصلا چطوری باید ثابت کنم که تو کنکور قبول شدم؟
    ممنون می شم زود جواب بدید چون 2- روز بیشتر وقت ندارم
    ببینید والا این کارنامه که uni assist از شما می خواهد رو باید بری سازمان سنجش تقاضا کنی ! ولی نکته اینجاس که 2روزه اماده و ترجمه نمی شه !! پس اگه uni assist گفت مدارکت ناقصه و نمیتوند به دانشگاه بفرستند که همین رو هم میگه باید چند بار ازشون درخواست کنی و این رو در بخش شکایات هم درخواست بدی . چون اگه چند بار شکایت کنی مجبورند که بفرستند دانشگاه ! و شک نکن که می فرستند چون من امسال برای یکی از دوستانم همین مشکل پیش آمد و به این طریق حل شد ! البته باید به دانشگاه هم ایمیل بزنی و ازشون OK بگیری که بهت وقت بدهند که مستقیم برای دانشگاه بفرستی ! امیدوارم که مشکلت حل بشه !

Junior Member

مرسی از جوابتون.این اسیست واقعا شورش رو دراورده.من 1.5 ماه پیش فرستادم الان که 2 روز که ددلاین مونده این ای-میل رو زده.با دانشگاه مکاتبه کردم گفت که به اسیست می گه که براشون بفرستند.ولی خوب این چیزایی که خواستند تو اون مدارک مورد نیاز که اول نوشته بودند نبود.بعدا اینا رو خواستند که عجیبه
    حالا این کارنامه سنجش رو چند روزه می تونم بگیرم؟ آخه من اصفهان هستم، اگه بیام تهران درخواست بدم ممکنه همون روز بهم بدن؟

مرسی از جوابتون.این اسیست واقعا شورش رو دراورده.من 1.5 ماه پیش فرستادم الان که 2 روز که ددلاین مونده این ای-میل رو زده.با دانشگاه مکاتبه کردم گفت که به اسیست می گه که براشون بفرستند.ولی خوب این چیزایی که خواستند تو اون مدارک مورد نیاز که اول نوشته بودند نبود.بعدا اینا رو خواستند که عجیبه
    حالا این کارنامه سنجش رو چند روزه می تونم بگیرم؟ آخه من اصفهان هستم، اگه بیام تهران درخواست بدم ممکنه همون روز بهم بدن؟
    متاسفانه شما اولین و آخرین نفری که با این داستان های uni assist درگیر می سه نیستید ! من از افراد مختلفی این داستان ها رو شنیدم و برای همین همیشه به همه سفارش می کنم که تا حد ممکن سمت uni assist نروند ! ولی متاسفانه در اغلب موارد بچه ها مجبورند از طریق این سازمان اپلای کنند.

والا من که ندیدم 1 روزه بدهند ! ولی شاید اگه دستی تحویل بگیرید چند روزه بتونید بگیرید ! نگران نباش ان شاا... حل می شه ! گفتم که با دانشگاه هماهنگ کن و ازشون بخواه که مداذک رو مستقیم بفرستی به دانشگاه ! چون حتی اگه الان بفرستی uni assist حدود 1ماه طول بکشه تا ناقصی مدرکت رو برطرف کنه و ممکنه وقت برای ویزا گرفتن رو از دست بدی !

Junior Member

والا من که ندیدم 1 روزه بدهند ! ولی شاید اگه دستی تحویل بگیرید چند روزه بتونید بگیرید ! نگران نباش ان شاا... حل می شه ! گفتم که با دانشگاه هماهنگ کن و ازشون بخواه که مداذک رو مستقیم بفرستی به دانشگاه ! چون حتی اگه الان بفرستی uni assist حدود 1ماه طول بکشه تا ناقصی مدرکت رو برطرف کنه و ممکنه وقت برای ویزا گرفتن رو از دست بدی !
    مرسی از جواب.من قصد دارم نقصی ها رو مستقیم به دانشگاه بفرستم بدون هماهنگی.آخه می ترسم بگن نه به اسیست بفرست بعد اسیست اونقدر کشش بده که زمانم تموم شه.در ضمن نقصی نبوده.از اول گفته بودن فقط مدرک کارشناسی و مدرک زبان.حالا می گن ریز نمرات دبیرستان و نتیجه کنکور هم لازمه! نمی دونم چرا اینا رو خواستند

مرسی از جواب.من قصد دارم نقصی ها رو مستقیم به دانشگاه بفرستم بدون هماهنگی.آخه می ترسم بگن نه به اسیست بفرست بعد اسیست اونقدر کشش بده که زمانم تموم شه.در ضمن نقصی نبوده.از اول گفته بودن فقط مدرک کارشناسی و مدرک زبان.حالا می گن ریز نمرات دبیرستان و نتیجه کنکور هم لازمه! نمی دونم چرا اینا رو خواستند
    خواهش می کنم.این هم فکر خوبیه ! ولی به دانشگاه ایمیل بزن بگو که فرستادی براشون.امیدوارم زود تر مشکلت حل بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)