صفحه 180 از 190 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : ASSISST

دوستان برای پرداخت یونی اسیست میشه از مستر کارت مجازی هم استفاده کرد و اطلاعاتش و توی فرم نوشت و ارسال کرد؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوا

با سلام

شما پذیرش گرفتید؟ چه مدارکی باید به یونی اسیست ارائه کنیم؟ در صورتی که دانشگاه از ما نخواسته باشه که گواهی رتبه کنکور رو ارائه بدیم آیا الزامیست که این مدرک را ارائه کنیم برای یونی اسیست؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوا

با سلام

شما پذیرش گرفتید؟ چه مدارکی باید به یونی اسیست ارائه کنیم؟ در صورتی که دانشگاه از ما نخواسته باشه که گواهی رتبه کنکور رو ارائه بدیم آیا الزامیست که این مدرک را ارائه کنیم برای یونی اسیست؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : ASSISST

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان برای پرداخت یونی اسیست میشه از مستر کارت مجازی هم استفاده کرد و اطلاعاتش و توی فرم نوشت و ارسال کرد؟
    خواستم یک مطلبی را بهتون بگم. چند تا از دوستان گفته بودن که هزینه یونی اسیست را با مستر کارت مجازی نمیشه پرداخت کرد. من مستر کارت مجازی خریدم و فرم را پر کردم و برای یونی اسیست فرستادم. یونی اسیست هم قبول کرد و هزینه را از روش پرداخت کرد و الان اپلیکیشن من به paid تغییر کرده. همچنین الان ایمیلی به دستم رسید که مدارکتون به دست ما رسیده و هزینه را از مستر کارت شما برداشت کردیم.
    خواستم این مطلب و بگم که هزینه یونی اسیست را توسط مستر کارت مجازی هم میشه پرداخت کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

ن تقریبا تمام فایل ها ی گروه رو مطالعه کردم و الان یه سوال دارم که ممنون می شم اگر پاسخ بدید، قبلش توضیح بدم من تازه کارشناسیم رو از دانشگاه سراسری گرفتم.
    می دونم که برای تایید مدارک توسط سفارت و همچنین ویزا از ما ریزنمرات رسمی دوره کارشناسی رو و همچنین اصل دانشنامه کارشناسی رو می خواهند.من برای لغو تعهد باید ریز نمراتم را بخرم که حدود 9 میلون میشه، فعلا هم نمی تونم از طریق کاریابی اقدام بکنم چون هنوز سربازی هم نرفتم.

1-الان هیچ راهی هست که من بتونم واسه دانشگاه های المان اقدام بکنم بدون داشتنن ریزنمره رسمی و دانشنامه؟
    من ریزنمرات غیر رسمی رو ترجمه کرده ام و مهر متارجم هم داره...
    2-آیا سفارت ممکن هست بدون این دو تا مدرک بقیه مدارک مثل ریزنمره دیپلم و پیش دانشگاهی و... رو تایید کنه؟؟؟
    3-اگر با خود دانشگاه صحبت کنم آیا امکانش هست uni-assist قبول کنه و بعد دانشگاه پذیرش conditional داد، مدارکم رو بخرم؟
    واقعا لطف می کنید اگر من رو راهنمایی کنید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط finan نمایش پست ها
    ن تقریبا تمام فایل ها ی گروه رو مطالعه کردم و الان یه سوال دارم که ممنون می شم اگر پاسخ بدید، قبلش توضیح بدم من تازه کارشناسیم رو از دانشگاه سراسری گرفتم.
    می دونم که برای تایید مدارک توسط سفارت و همچنین ویزا از ما ریزنمرات رسمی دوره کارشناسی رو و همچنین اصل دانشنامه کارشناسی رو می خواهند.من برای لغو تعهد باید ریز نمراتم را بخرم که حدود 9 میلون میشه، فعلا هم نمی تونم از طریق کاریابی اقدام بکنم چون هنوز سربازی هم نرفتم.

1-الان هیچ راهی هست که من بتونم واسه دانشگاه های المان اقدام بکنم بدون داشتنن ریزنمره رسمی و دانشنامه؟
    من ریزنمرات غیر رسمی رو ترجمه کرده ام و مهر متارجم هم داره...
    2-آیا سفارت ممکن هست بدون این دو تا مدرک بقیه مدارک مثل ریزنمره دیپلم و پیش دانشگاهی و... رو تایید کنه؟؟؟
    3-اگر با خود دانشگاه صحبت کنم آیا امکانش هست uni-assist قبول کنه و بعد دانشگاه پذیرش conditional داد، مدارکم رو بخرم؟
    واقعا لطف می کنید اگر من رو راهنمایی کنید
    بدون مدارک رسمی تایید شده سفارت کپی مدارکتون و تایید نمی کنه. الان فقط می تونین به عنوان دیپلمه فقط برای لیسانس اقدام کنید

Junior Member

سلام. من ارشد دارم اما میخوام برای ارشد مجدد اقدام کنم.3 سال سابقه بیمه و کار مرتبط دارم و دو سال هم تاییدیه از موسسه زبان دارم که انگلیسی میخوندم. تقریبا گپ بین لیسانس تا الان پر میشه. میخواستم ببینم امکان اینکه ویزا بگیرم چقدر هستش؟

Junior Member

سلام
    میشه به جای کپی تایید شده توسط سفارت المان، اصل ترجمه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو بفرستیم یونی اسیست؟
    من موفق به گرفتن نوبت تایید مدارک نشدم

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raika123 نمایش پست ها
    سلام
    میشه به جای کپی تایید شده توسط سفارت المان، اصل ترجمه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو بفرستیم یونی اسیست؟
    من موفق به گرفتن نوبت تایید مدارک نشدم
    اگه نوشتند که تایید سفارت لازمه پس بدون اون نمیشه
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط al_sa528 نمایش پست ها
    سلام. من ارشد دارم اما میخوام برای ارشد مجدد اقدام کنم.3 سال سابقه بیمه و کار مرتبط دارم و دو سال هم تاییدیه از موسسه زبان دارم که انگلیسی میخوندم. تقریبا گپ بین لیسانس تا الان پر میشه. میخواستم ببینم امکان اینکه ویزا بگیرم چقدر هستش؟
    دوست عزیز کسی نمیتونه جواب این سوال رو بده. بستگی به کارمند سفارت داره. شما اگه واقعا قصد رفتن دارید پس به دنبال جواب سوالتون نباشید و شانستون رو امتحان کنید
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)