صفحه 184 از 190 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasoul_ak نمایش پست ها
    سلام دوستان،من چند جاي ديگه اين سوال رو پرسيدم ولي جواب نگرفتم .به خاطر نداشتن پايان خدمت به من دانشنامه كارشناسي رو دانشگاه نميده وفقط بعد از خريد مداركم ، ريزنمرات بهم ميده .ايا با ريز نمرات و بدون داشتن دانشنامه امكان ثبت نام تو اوني اسيس هست ؟؟ چطوري؟؟
    خیر مدارکتون اگه کامل نباشه اونی اسیست رد میکنه و نمیفرسته برای دانشگاه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

با سلام،
    من میخوام برای master دانشگاه هامبورگ ترم زمستان (octobr 2019) اقدام کنم ولی اول از طریق uni-assist باید Vpd بگیرم.
    سوالم اینکه در uni-assist تو قسمت انتخاب رشته (Studienangebot) باید همه رشته هارو(Allee Fächer) رو انتخاب کنم؟ چون وقتی هم اسم دانشگاه و هم اسم رشته رو میزنم هیچ چیزی نمیاره

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    با سلام،
    من میخوام برای master دانشگاه هامبورگ ترم زمستان (octobr 2019) اقدام کنم ولی اول از طریق uni-assist باید Vpd بگیرم.
    سوالم اینکه در uni-assist تو قسمت انتخاب رشته (Studienangebot) باید همه رشته هارو(Allee Fächer) رو انتخاب کنم؟ چون وقتی هم اسم دانشگاه و هم اسم رشته رو میزنم هیچ چیزی نمیاره
    برای اکتبر 2019 که الان اصن باز نشده، اواسط خرداد باز میشه برای اون موقع.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    من میخوام برای 2 دانشگاهو ارشد اقدام کنم و میخوام مدارکمو بدم یونی اسیست. من همه مدارکم ترجمه و مهر دادگستری و قوه قضاییه دارند. سوال:
    برای آپلود مدارکم به یونی اسیست، آیا لازم هست مدارکم رو بدم سفارت تایید بشه بعد اسکن کنم و بعد آپلود؟
    یا فقط نسخه هارد کپی که قراره با پست بفرستم نیاز به تایید سفارت داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام و درود به همگی

2تا سوال اساسی دارم لطفا اگه میدونین جواب بدین

1. بعد از جواب یونی اسیست چند روز بعد دانشگاه جواب نهایی رو میده ؟

2.ایا اگه شرایط دانشگاه ایلتس 7 باشه من 6.5 فرستادم یونی اسیست رد میکنه یا میفرسته دانشگاه اونا تصمیم بگیرن ؟؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط TUNEARMiN نمایش پست ها
    سلام و درود به همگی

2تا سوال اساسی دارم لطفا اگه میدونین جواب بدین

1. بعد از جواب یونی اسیست چند روز بعد دانشگاه جواب نهایی رو میده ؟

2.ایا اگه شرایط دانشگاه ایلتس 7 باشه من 6.5 فرستادم یونی اسیست رد میکنه یا میفرسته دانشگاه اونا تصمیم بگیرن ؟؟؟؟

ممنون میشم جواب بدین
    سلام.
    1. یکی دو هفته، بستگی به دانشگاه.
    2. خودش رد میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    با سلام،

با سلام
    بالاخره uni-assist باز شد واسه ترم زمستون و میتونم برای VPD درخواست بدم.
    الان تو قسمت انتخاب رشته باید گزینه همه رشته هارو (alle fächer) انتحاب کنم؟

Junior Member

سلام دوستان. من تصمیم دارم برای کالج پزشکی پذیرش بگیرم. ولی با توجه به اینکه سن من 24 سال هست و امکان ردویزا برای کالج در سفارت وجود دارد باید علاوه بر پذیرش در کالج پذیرش برای مستر هم با توجه به رشته ی لیسانس بگیرم. می خواستم اگر کسی می تونه منو راهنمایی کنه که چطور می تونم اقدام کنم؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

مرسی از این که وقت میزارین جواب میدین

من ییه سوال واقعا مهم دیگه دارم که به یونی اسیست نامه زدم جواب درست نگرفتم

سوالم اینه ، من چون برای فوق معماری اقدام کردم همه دانشگاه ها از من تز و پورتفولیو میخاستن من هم برای 5تا دانشگاه اپلای کردن و کلا از همه مدارکم یه نسخه فرستادم یونی اسیست

1 آیا یه نسخه کافیه یا من باید زودتر 4 نسخه دیگه بفرستم ؟

2 تز من 300 صفحست اگهر یک نسخه کافی باشه و مثلا 2 تا دانشگاه قبول کنه یونی اسیست خودش کپی میگیره میفرسته؟

لطفا جواب منو اگه میدونین بدین

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط TUNEARMiN نمایش پست ها
    مرسی از این که وقت میزارین جواب میدین

من ییه سوال واقعا مهم دیگه دارم که به یونی اسیست نامه زدم جواب درست نگرفتم

سوالم اینه ، من چون برای فوق معماری اقدام کردم همه دانشگاه ها از من تز و پورتفولیو میخاستن من هم برای 5تا دانشگاه اپلای کردن و کلا از همه مدارکم یه نسخه فرستادم یونی اسیست

1 آیا یه نسخه کافیه یا من باید زودتر 4 نسخه دیگه بفرستم ؟

2 تز من 300 صفحست اگهر یک نسخه کافی باشه و مثلا 2 تا دانشگاه قبول کنه یونی اسیست خودش کپی میگیره میفرسته؟

لطفا جواب منو اگه میدونین بدین
    درود
    یک نسخه کافیه. اونی اسیست خودش میفرسته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)