صفحه 187 از 190 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

دوستان برای پذیرش کارشناسی یا کالج از یونی اسیست میگن باید معدل بالای ۱۵ باشه برای دیپلم و پیش دانشگاهی این حقیقت داره؟

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط matin500 نمایش پست ها
    دوستان برای پذیرش کارشناسی یا کالج از یونی اسیست میگن باید معدل بالای ۱۵ باشه برای دیپلم و پیش دانشگاهی این حقیقت داره؟
    خیر اونی اسیست کاری به معدل شما نداره دانشگاه ممکنه رد کنه اگه شرط معدل داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MahyaSeven نمایش پست ها
    در حالت کلی برای اسیست باید مدارک تایید شده بفرستید که اول باید از طریق وزارت علوم به تایید برسن بعد دادگستری و امور خارجه. اما خب این بستگی به اون دانشگاهی داره اسیست باهاش همکاری می‌کنه. یه سری دانشگاه‌‌ها هستن که amtlich beglaubigt نمی‌خوان. اونا اگر زیرمجموعه‌ی اسیست باشن می‌تونید بدون تایید رسمی براشون ارسال کنید. اما تعداد این دانشگاه‌ها زیاد نیستن.
    درضمن برای تایید وزارت علوم شما باید اصل مدرک رو براشون آپلود کنید و بفرستید. ترم هفت که ریزنمره‌ی شما رسمی نیست
    سلام

یعنی نیازی نیست که مدارک رو سفارت آلمان تایید کنه؟ خیلی از دانشگاها گفتن Accredited یا notarized. منظورشون تایید سفارت نیست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Fnsn نمایش پست ها
    درود
    بله حتما باید پلمپ باشه با تمام مهر ها و تایید سفارت. کپی نمیشه !
    سلام
    یعنی می فرمایید تمام مدارک اصل ترجمه شده رو که مهر دادگستری ، تاید سفارت آلمان رو داره برای یونی اسیتست یا دانشگاه ارسال کنیم؟ یعنی می فرمایید کپی ای که به تایید سفارت رسیده رو اگر ارسال کنیم، قبول نیست؟؟
    ویرایش توسط Fnsn : September 3rd, 2019 در ساعت 11:32 AM

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush1111 نمایش پست ها
    سلام
    یعنی می فرمایید تمام مدارک اصل ترجمه شده رو که مهر دادگستری ، تاید سفارت آلمان رو داره برای یونی اسیتست یا دانشگاه ارسال کنیم؟ یعنی می فرمایید کپی ای که به تایید سفارت رسیده رو اگر ارسال کنیم، قبول نیست؟؟
    کپی تایید سفارت مشکلی نداره. اصله دیگه. مهر داره پشتش و همه چی

سلام

1,گواهی سیستم نمره دهی Grading system Certificate دانشگاه آزاد رو کجا میشه پیدا کرد؟؟
    2, من برای ارشد مجدد می خوام اقدام کنم، مفید هست که مدرک ارشدم رو هم ارسال کنم؟ یا بیخیالش بشم؟
    3, من لیسانسم و فوقم رو دانشگاه آزاد بودم، گواهی قبولی کنکور رو برای لیسانس و فوق لیسانس رو باید ارائه بدم؟ فوقم چون معدلم بالا بود، بدون کنکور رفتم.
    4, کپی ترجمه نشده هم آیا نیاز هست که ارسال کنیم؟
    ویرایش توسط dariush1111 : September 3rd, 2019 در ساعت 04:21 PM

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اینجا برای تحصیلات تکمیلی از فاندهای اراسموس(erasmus) اتحادیه اروپا استفاده کرده؟خواهش میکنم اگر کسی هست که استفاده کرده یا اطلاعات دقیقی داره پاسخ بده ممنون میشم.
    یا اگر برای دسترسی به اطلاعات بیشتر لینک به جز لینک خود سایت اراسموس دارین بذارین.خیلی ممنون
    من خیلی به دنبال یک نفر گشتم که از این فاندها استفاده کرده باشه تا بتونم راهنمایی بگیرم تا الان موفق نشدم

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta2020 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اینجا برای تحصیلات تکمیلی از فاندهای اراسموس(erasmus) اتحادیه اروپا استفاده کرده؟خواهش میکنم اگر کسی هست که استفاده کرده یا اطلاعات دقیقی داره پاسخ بده ممنون میشم.
    یا اگر برای دسترسی به اطلاعات بیشتر لینک به جز لینک خود سایت اراسموس دارین بذارین.خیلی ممنون
    من خیلی به دنبال یک نفر گشتم که از این فاندها استفاده کرده باشه تا بتونم راهنمایی بگیرم تا الان موفق نشدم
    فاندهای اراسموس برای وقتیه که شما تو اروپا دانشجو باشید و بخواهید یه ترم برید یه دانشگاه یا کشور دیگه.

Junior Member

دوستان برای پذیرش کالج با معدل پیش دیپلم زیر ۱۵ هیج جوره امکان پذیر نیست و باید کالج هایی که با اسیست کار نمیکنن را انتخاب کنیم و یا ممکنه با اسیست هم با معدل کمتر ۱۵ بشه پذیرش گرفت؟

سلام
    منظور از grading system چیه؟ یونی اسیست این مدرک رو هم می خواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)