صفحه 3 از 190 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ASSISST

سلام،
    البته سامان جان من مدیر این تالار نیستم..اینجا مدیر بسیار شایسته ای داره...
    در مورد عکسی که گذاشتید:
    اگر کنکور دادید، فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه که yes رو بزنید!
    اسم دانشگاه رو اونجا ننویسید! چون گفته highschool، پس اسم دبیرستان/هنرستان (مربوط به آخرین مقطع تحصیلی قبل از کنکور) رو وارد کنید
    degree course: فکر میکنم همون مقطع تحصیلی که قبول شدید رو باید وارد کنید (bachelor برای کارشناسی و associate برای کاردانی)
    studies: اسم رشته (Electronics - Technology Engineering)
    Name: اسم موسسه/ دانشگاه

قسمت دوم هم چون شما در آلمان کالج نرفتید، لازم نیست چیزی وارد کنید

من چند تا دانشگاه را انتخاب کردم و تایید کردم حالا می خواهم پاک شون کنم . به دلیل اینکه من اونا را برای انتخاب کردم که مدارک خود را در سفارت تایید کنم که اگر سفارت گفت اکانت بده چک کنیمیک وقت دروغ نگفته باشم.
    delete application رو کلیک کنید

نامه نگاری هم که اگه برای دانشگاهی میخواهید بفرستید، مربوط به اینجا نمیشه

پانوشت: زیاد سخت نگیرید، شما که خوشبختانه قصد دارید برید بخش فرهنگی سفارت و راهنمایی بگیرید، مطمئنا اطلاعات خوب، درست و دست اولی بدست میارید که میتونید با دیگران در اینجا سهیم بشید
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام

من می خواهم این دانشگاه ها را در فرم آنلاین پاک کنم .

تو عکس نشان دادم خودم هر کاری کردم نشد.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

خب ببینید سامان جان، اگر online submission رو نمیزدید، میتونستید از delete application استفاده کنید (مثلا اون هانوفر رو میتونید)، اما حالا نمیشه. ولی جای نگرانی نیست، قبل از تایید نهایی هم یه پیغامی داده بود که اگر میخواهید تغییراتی بدهید، دیگه بعد از این submission، فقط روی paper form میتونید تغییرات رو اعمال کنید.

همونطرو که قبلا هم توضیح دادم، در واقع این مرحله اصلا مهم نیست و اینا واسه این online precheck رو گذاشتند که اگر اپلیکیشن فی تون رو پرداخت کرده بودین و همینطور کلیه ی مدارک مورد نیاز رو آپلود کرده بودین، اینا میومدند و یه بررسی اولیه انجام میدادند و می گفتند که آیا مدارکتون نقصی، مشکلی، چیزی کم داره یا نه! تا با اطمینان بیشتری مدارک رو بصورت کاغذی بفرستید (فراموش نکنید که رسید پرداخت هم باید با مدارکتون همراه باشه)
    همین!
    حالا هم دیگه برای ترمن تابستون فکر نمیکنم اونقدر زمان داشته باشید که همه ی این کارها رو انجام بدید و منتظر preCheck بشید و بعد مدارکتون رو پست کنید.

پس شما چیکار میکنید:
    دوباره یه اپلیکیشنهای درستتون رو می سازید و مراحلش رو میرید و سر آخر فرمهای پرینت و امضا شده ی اون رشته/دانشگاههایی رو که میل دارید، و همینطور مقدار پولی که برای این یک یا چند تای نهایی نیاز هست پرداخت میکنید و میفرستید.
    در عین حال میتونید هم یه پیغام براشون بفرستید که اینجوری شده و اینا رو حذف کنند:
    The applications to universities X, Y and Z have mistakenly submitted, please delete them and I will create new and correct applications again
    Sorry putting you in bother
    application number = ...
    regards
    در کل مهم اون مدارکی هست که میفرستید، عرض کردم این فرم رو حتی میتونید پی دی اف ش رو بارگیری کرده و پر کنید (هر چند اپلیکیشن تهیه شده از روش آنلاین هم باید در نهایت پرینت شده و امضا گردد تا با باقی مدارک فرستاده شود.
    تنها خوبی این روند پر کردن فرم اپلیکیشن، ساخت یافته بودنش هست که کار رو ساده تر میکنه
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

پس شما چیکار میکنید:
    دوباره یه اپلیکیشنهای درستتون رو می سازید و مراحلش رو میرید و سر آخر فرمهای پرینت و امضا شده ی اون رشته/دانشگاههایی رو که میل دارید، و همینطور مقدار پولی که برای این یک یا چند تای نهایی نیاز هست پرداخت میکنید و میفرستید.
    سلام .

من اگر یکی دیگه بسازم سیستم نمگیه تو یک اکانت داری چرا می خواهی دوباره بسازی.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام .
    من اگر یکی دیگه بسازم سیستم نمگیه تو یک اکانت داری چرا می خواهی دوباره بسازی.

عرض کردم یه اپلیکیشن دیگه (از طریق گزینه ی create new application، همونطوری که تا حالا اپلیکیشن ساختید)، نه یه اکانت دیگه

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

درود،
    از دوستانی که قبلا از اونی اسیست اقدام کردند و تجربه دارند سوالی داشتم:
    بریا بنده، هم تایید دریافت هزینه ی بررسی مدارک و هم رسیدن مدارک پست شده، به ایمیلم اومده (امروز). اما در پروفایل کاربری آنلاینم تغییری داده نشده؛
    جای نگرانی که نیست!؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    درود،
    از دوستانی که قبلا از اونی اسیست اقدام کردند و تجربه دارند سوالی داشتم:
    بریا بنده، هم تایید دریافت هزینه ی بررسی مدارک و هم رسیدن مدارک پست شده، به ایمیلم اومده (امروز). اما در پروفایل کاربری آنلاینم تغییری داده نشده؛
    جای نگرانی که نیست!؟
    پروفایل کاملاً تزیینه در این مرحله.تنها از طریق ایمل تغیرات خبر داده میشه.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

بله، دقیقا فکر می کنم همینطوره که شما می فرمایید؛
    جالبه که دو ساعت بعد از دریافت تایید رسیدن مدارک، یه ایمیل همین الان برام اومد که بررسیشون هم تموم شده و همه چی کامل و بی نقصه و به یکی از دانشگاهها فرستادند و به دومی هم می فرستند!! خیلی سریع بود! دیروز که تلفنی پرسیدم گفت دو هفته طول میکشه..حالا نمی دونم شاید سماجتم و چند بار تماس گرفتنم باعث شد کارمو زودتر انجام بدن
    البته تاریخ دریافت مدارک و پول رو زدند سه روز قبل

پ.ن: شاید مورد تایید بودن مدارک در سفارت کارها رو تسریع کرد!

نقل قول نوشته اصلی توسط mathematics نمایش پست ها
    پروفایل کاملاً تزیینه در این مرحله.تنها از طریق ایمل تغیرات خبر داده میشه.

دیروز که تلفنی پرسیدم گفت دو هفته طول میکشه..حالا نمی دونم شاید سماجتم و چند بار تماس گرفتنم باعث شد کارمو زودتر انجام بدن
    برای همه همین طور بوده

میشه بپرسم واسه کدام دانشگاه ها اقدام کردید ؟

سلام .

بچه ها در انتخاب دانشگاه و رشته خوب دقت کنید /

چون من اشتباه کردم و با کلی نامه نگاری ( با کمک silence scream ) آخرش بعد از یک ماه اکانت من را پاک کردن .

پس مواظب باشید.

موفق و پیروز باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)