صفحه 4 از 190 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

پیش فرض پاسخ : ASSISST

بچه ها سلام
    من یک سئوال دارم اینکه آیا باید تمام مدارکمونو اسکن کنیم واسه یونی اسیست بفرستیم یا فقط با پست بفرستیم کافیه؟
    من آنلاین اپلیکیشنو پر کردم ولی واسه فرستادن مدارک میخوام مطمئن شم . ممنون میشم اگه جواب بدین.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط white_horizon نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    من یک سئوال دارم اینکه آیا باید تمام مدارکمونو اسکن کنیم واسه یونی اسیست بفرستیم یا فقط با پست بفرستیم کافیه؟
    من آنلاین اپلیکیشنو پر کردم ولی واسه فرستادن مدارک میخوام مطمئن شم . ممنون میشم اگه جواب بدین.
    آنلاین مهم نیست! اصل همون مدارکی هست که پست میشه. آنلاین رواگه مدارک اسکن شده بفرستید توی اپلیکیشنتون، و در عین حال، هزینه ی بررسی مدارک (application fee) رو هم پرداخت کرده باشید، و از همه مهمتر زمان داشته باشید باندازه ی کافی، اونوقت اینا میان مدارمتون رو (همون اسکنها) بررسی می کنند و اگه چیزی کم و کسر داشته باشه بهتون میگند، و یا اگه کامل بود میگند که کامله و میتونید همینا رو بفرستید.

پانوشت: دقت کنید، ددلاین ارسال مدارک و اپلای برای ترم تابستون تموم شده و در صورتیکه میخاید اقدام کنید، حتما با مکاتبه یا تماس تلفنی، از امکان اپلای برای تابستون مطئن بشید.
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

یک سوال در مورد پرداخت با credit card هم دارم. من با visa carde یکی از دوستان میخوام این کارو انجام بدم ولی در فرم payment by direct debit authorization or credit cardفقط باید اسم دارنده کارت رو نوشت. حالا سئوال من اینه از کجا می فهمن این برای من پرداخت میشه؟ در هیچ جایی از آنلاین اپلیکیشن هم اعلام نشده که از چه طریقی پرداخت می کنید . این مساله کمی برای من نا مفهومه. امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم . ممنون میشم اگه کسی جواب بده.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط white_horizon نمایش پست ها
    یک سوال در مورد پرداخت با credit card هم دارم. من با visa carde یکی از دوستان میخوام این کارو انجام بدم ولی در فرم payment by direct debit authorization or credit cardفقط باید اسم دارنده کارت رو نوشت. حالا سئوال من اینه از کجا می فهمن این برای من پرداخت میشه؟ در هیچ جایی از آنلاین اپلیکیشن هم اعلام نشده که از چه طریقی پرداخت می کنید . این مساله کمی برای من نا مفهومه. امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم . ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...AF%D8%9F/page3
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

ببخشید یه سوال
    اونی اسیست مدرک زبان برای یه رشته آلمانی زبان چی می خواد؟ حداقل مدرک قابل قبولش چیه؟

اونی اسیست مدرک نمی خواد خودش
    باید ببینی دانشگاهی که می خوای اقدام کنی چی ازت می خواد
    مثلا من از طریق اونی اسیست واسه دانشگاه کلن اقدام کردم که درجا ایمیل زدن که چون مدرک ZD یا DSH روی مدارک نبود رد میشه
    اما واسه دانشگاه های دیگه با اینکه مدرک نداشتم قبول کردن

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mani91 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال
    اونی اسیست مدرک زبان برای یه رشته آلمانی زبان چی می خواد؟ حداقل مدرک قابل قبولش چیه؟
    معمولا اکثر دانشگاه ها B1 OR C1 را می خواهند بستگی به دانشگاه دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    اونی اسیست مدرک نمی خواد خودش
    باید ببینی دانشگاهی که می خوای اقدام کنی چی ازت می خواد
    مثلا من از طریق اونی اسیست واسه دانشگاه کلن اقدام کردم که درجا ایمیل زدن که چون مدرک ZD یا DSH روی مدارک نبود رد میشه
    اما واسه دانشگاه های دیگه با اینکه مدرک نداشتم قبول کردن
    یعنی ممکنه اصلا هیچ مدرکی نخواد؟ حتی مدرک ساعتی؟ چون من دارم خصوصی کار میکنم . طبیعتا هرچه سطحم بالاتر باشم بهتره ولی اگر واقعا هیچ مدرکی نخوان(بعضی دانشگاهها) عالی میشه.
    اگر اطلاعاتی راجب به دانشگاههای عضو اونی اسیست دارید (در مورد مدرک زبان آلمانی مورد نیاز) به من بدید ممنون میشم.منظورم تجربه های شخصیتونه.

آره امکانش هست
    مدرک ساعتی فقط مختص سفارت هست اما اگه می توانید تا زمان اقدام برید گوته و امتحان ZD رو بدید و بزارید رو مدارکتون دیگه مشکلی نیست
    اما اگه نگرفتید هم از طرف دانشگاه بهتون پذیرش مشزوط به قبولی در امتحان ورودی زبان دانشگاه می دن
    برای چه مقطع تحصیلی ورشته ای می خواین اقدام کنید ؟

Junior Member

ممنون از جوابتون
    برای مستر در رشته های مهندسی صنایع یا mba. بیشتر هم دنبال FH هستم.
    اگر پذیرش مشروط بدن که خیلی خوبه منم دنبال همینم.!!!؟
    کسه دیگه ای تجربه ی شخصی در این مورد نداره؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)