صفحه 5 از 190 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ASSISST

سلام
    در سایت آسیست باید مدک زبان را آپلود کنیم . من مدرک آیلتسمو بهد از ددلاین میگیرم . میتونم بعدا آپلود کنم ؟ دانشگاه گفته میتونید بعدا آپلود کنید . آسیست نمیدونم . چون اول آسیست بررسی میکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    دوستان در قسمت 8 فرم Application موجود در uni ASSIST که در مورد سایر دانشگاهایی که تو آلمان میخواهیم apply کنیم یا کرده ایم سوال کرده چی باید بزنیم؟ من غیر از یک دانشگاهی که الزام کرده از طریق uni ASSIST باید اقدام بشه بقیه جاهایی که میخوام apply کنم مستقیم به دانشگاه باید بفرستم درخواستمو. پس لازم نیست اسم اونا رو هم اینجا بیارم؟
    از طرفی فرم Application یکی از همین دانشگاهای مستقل از ASSIST هم کاملا شبیه فرم uni ASSIST هست و اونجا هم باز پرسیده دیگه کجاها میخوای apply کنی؟ جواب صحیح دادن به این سوال چقدر مهمه؟ چون من هنوز انتخابای نهاییم مشخص نیست شاید بعدا بخوام جاهای دیگه هم apply کنم!! در توضیحی که برای پر کردن این فرم داده شده (در فایل pdf جداگانه ای هستش به اسم Information Leaflet on the Application Form for Admission to Studies هم در سایت uni ASSIST و هم در سایت خود دانشگاه ) گفته که جواب اشتباه به این سوال میتونه موجب reject شدن شما بشه! یعنی uni ASSIST میاد با همه دانشگاها حتی اونهایی که عضوش نیستن این قضیه رو چک میکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehs نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در قسمت 8 فرم Application موجود در uni ASSIST که در مورد سایر دانشگاهایی که تو آلمان میخواهیم apply کنیم یا کرده ایم سوال کرده چی باید بزنیم؟ من غیر از یک دانشگاهی که الزام کرده از طریق uni ASSIST باید اقدام بشه بقیه جاهایی که میخوام apply کنم مستقیم به دانشگاه باید بفرستم درخواستمو. پس لازم نیست اسم اونا رو هم اینجا بیارم؟
    از طرفی فرم Application یکی از همین دانشگاهای مستقل از ASSIST هم کاملا شبیه فرم uni ASSIST هست و اونجا هم باز پرسیده دیگه کجاها میخوای apply کنی؟ جواب صحیح دادن به این سوال چقدر مهمه؟ چون من هنوز انتخابای نهاییم مشخص نیست شاید بعدا بخوام جاهای دیگه هم apply کنم!! در توضیحی که برای پر کردن این فرم داده شده (در فایل pdf جداگانه ای هستش به اسم Information Leaflet on the Application Form for Admission to Studies هم در سایت uni ASSIST و هم در سایت خود دانشگاه ) گفته که جواب اشتباه به این سوال میتونه موجب reject شدن شما بشه! یعنی uni ASSIST میاد با همه دانشگاها حتی اونهایی که عضوش نیستن این قضیه رو چک میکنه؟
    من جواب ندادم و از هیچکدوم رد نشدم، بلکه از هر دو پذیرفته شدم! اما فکر می کنم از دستم در رفت که جواب ندادم و دلم میخواست جواب بدم!!

به یه دانشگاه دیگه که فرمش شبیه بود (عرض کردم در پستهای قبلیم، این فرم بعقیده ی من پایه ی اپلیکیشن فرم همه ی دانشگاههای آلمان بوده) هم کامل جواب دادم و از اون هم قبول شدم!

از نظر من، بهتره که جواب داد
    من فکر میکنم، تنها انگیزه ای که از طرح این پرسش دارند، فعالیتهای آماری هست و دیگر هیچ !
    اخلاق و خطر نکردن، حکم میکنه که جاوب درست داد!
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

سلام
    مدرک IELTS را به چه کدی باید برای اونی اسسیست بفرستیم؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negark نمایش پست ها
    سلام
    مدرک IELTS را به چه کدی باید برای اونی اسسیست بفرستیم؟
    نیازی نیست این کار رو بکنید، رونوشت کارنامه تون کفایت میکنه

هم پرسیده بودم با ایمیل، و هم خودم و دوستم به همین ترتیب اپلای کردیم و پذیرفته شدیم...
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

دوستان
    من برای 3 تا دانشگاه اقدام کردم
    بعد این پیام رو دیدم یه مقدار گنگه سر در نیاوردم منظورش چیه !!!!
    Please send us authenticated copies AND authenticated translations of your academic records
    When applying for admission through uni-assist, you always have to attach all certificates documenting your qualifications stated in the application form. Please note that if you choose to apply to several universities, we only need each individual document once!

قسمت قرمز منظور چیه ؟
    یعنی فقط یه سری مدارک باید بفرستم ؟؟؟؟؟؟؟

قسمت قرمز منظور چیه ؟
    یعنی فقط یه سری مدارک باید بفرستم ؟؟؟؟؟؟؟
    آره
    یه سری که بفرستید اونا به هر چند تا دانشگاه که بخواید خودشون کپی می کنند و می فرستن

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    آره
    یه سری که بفرستید اونا به هر چند تا دانشگاه که بخواید خودشون کپی می کنند و می فرستن
    خوب آخه هر دانشگاه یه چیزی می خواد SOP ها فرق می کنند مدارک رو چطوری باید بفرستم پس ؟!!!

Junior Member

سلام. من این forum را کامل خوندم اما نوز برای پر کردن فرم انلاین یونی اسسیست یه عالمه مشکل دارم و می خوام که هر طور شده زودتر فرم را کامل کنم تا به pre-check اسشست برسم (ددلاینم 31 می هستش)
    1- توی فسمت adress بخشی که town/city/postal district را خواسته من نوستم Mashhad, Khorasan Razavi این درسته؟

2- قسمت education نوشته که برای لیست اسامی تمام مدرسه هایی که رفتیم از دبستان تا آخر را می شه نوشت. سوالم اینه که باید حتما اسم دبستانمونم بنویسیم یا همون دبیرستان و پیش دانشگاهی کافیه؟

3- توی همون قسمت education برای هر بخش یه همچین چیزی نوشته: Series / Profile / Specialization / Practical Experience این یعنی چی؟ چی باید براش نوشت؟ همینطور یه بخش دیگه رفته که type of school را خواسته. من دبیرستان دولتی و پیش دانشگاهیمو غیر انتفاعی گذروندم. حالا چی باید برای هر کدوم بنویسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd نمایش پست ها
    خوب آخه هر دانشگاه یه چیزی می خواد SOP ها فرق می کنند مدارک رو چطوری باید بفرستم پس ؟!!!
    ببین تو خود سایت نوشته که فقط یه سری از مدارک اصلیتو بفرستی. اگر هر دانشگاهی مدرکی جداگانه ای خواست هم اونو با بقیه مدارک توی یه پاکت بذار خودشون بعد جدا می کنن( فقط احتمالا باید مثلا روی SOP معلوم کنی که مربوط به کدوم رشته و کدوم دانشگاه هست)
    این لینک اصلیش:
    http://www.uni-assist.de/shipping.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)