صفحه 6 از 190 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ASSISST

در این صفحه، راهنمای اولی از بالا، مربوط به نحوه ی پر کردن فرم اپلیکیشن هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sun_girl نمایش پست ها
    سلام. من این forum را کامل خوندم اما نوز برای پر کردن فرم انلاین یونی اسسیست یه عالمه مشکل دارم و می خوام که هر طور شده زودتر فرم را کامل کنم تا به pre-check اسشست برسم (ددلاینم 31 می هستش)

1- توی فسمت adress بخشی که town/city/postal district را خواسته من نوستم Mashhad, Khorasan Razavi این درسته؟

2- قسمت education نوشته که برای لیست اسامی تمام مدرسه هایی که رفتیم از دبستان تا آخر را می شه نوشت. سوالم اینه که باید حتما اسم دبستانمونم بنویسیم یا همون دبیرستان و پیش دانشگاهی کافیه؟

3- توی همون قسمت education برای هر بخش یه همچین چیزی نوشته: Series / Profile / Specialization / Practical Experience این یعنی چی؟ چی باید براش نوشت؟ همینطور یه بخش دیگه رفته که type of school را خواسته. من دبیرستان دولتی و پیش دانشگاهیمو غیر انتفاعی گذروندم. حالا چی باید برای هر کدوم بنویسم؟
    1. درسته

2. من که کاملا خالی گذاشتم! شما به نظرم دیگه حداکثر اطلاعات دبیرستان و پیش رو وارد کنید کافی باشه!
    3. اینها رو هم کاملا خالی گذاشتم راستشو بخواید!
    ولی ببینید، اینجا یه فضای محدودی قرار دادند برای مطرح کردن رزومه تون. من اومدم بطور مجزا، برای هر کدوم از اپلیکیشنهام، رزومی و انگیزه نامه همراه پاکت پستیم کردم و توی اون بخش آخر که میگه چرا این رشته / شهر رو انتخاب کردید - علاوه بر یه اشاره ی مختصر، هدایتشون کردم به انگیزه نامه ی مجزایی که همراه این فرمها فرستاده بودم.
    فقط حواستون باشه، برای رزومی و یا هر مدرک دیگه ای که می فرستین، بالا و پایین هر صفحه (هدر و فوتر) مشخص کنید که مربوطه به کیه (شما) و برای کجاست (کدوم دانشگاه) - مخصوصا اگر برای چند جا اپلای می کنید.

حالا میتونید همینجا بطور تیتر وار به سوابق کاری و حرفه ایتون اشاره کنید. همونجور که بالاش نوشته، این قسمت قراره CV شما باشه. با پر کردنش، میتونید دیگه CV یا رزومی جداگونه نفرستید!
    حالا شما دوست دارید، میتونید اینجا خلاصه بنویسید، یه دونه جداگونه هم بنویسید تو یکی دو برگ کاغذ دیگه..
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

سلام

من می خواستم بدونم مدارک اصلی باید به تایید سفارت آلمان رساند یا دارالترجمه خاصی باید رفت یا نه همین مدارک ترجمه با مهر دادگستری و امور خارجه کافیه؟(لطفا هم در مورد ترجمه مدارک هم مدارک فارسی توضیح دهید.)

ممنون

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط masimaso نمایش پست ها
    سلام

من می خواستم بدونم مدارک اصلی باید به تایید سفارت آلمان رساند یا دارالترجمه خاصی باید رفت یا نه همین مدارک ترجمه با مهر دادگستری و امور خارجه کافیه؟(لطفا هم در مورد ترجمه مدارک هم مدارک فارسی توضیح دهید.)

ممنون
    Authentication
    An "official" authentication is usually acceptable. The term "official" means that a public authority, or the institution that orginally issued the certificate in question, confirms that the copy of the certificate corresponds to the original by marking it with a round stamp (their official seal). Some universities, however, only accept a "public" authentication. This is where the authentication process has to be carried out by the German Embassy, a German Consulate or a notary in Germany. Click here for information on authentications and the apostille...

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

دوستان من سه تا رشته سابمیت کردم دو تاشو پولشو نوشته وسطی رو نوشته 0.00 !
    چیه داستان ؟

Junior Member

بچه ها توی فرم uni assist جایی که نوشته date of school leaving certificate باید مال پیش دانشگاهیمونو بنویسیم یا مال دیپلممون رو؟
    تازه مثلا اگر مال پیش دانشگاهی رو بخوان اون تاریخ ثبتی که روی مدرک پیش دانشگاهیم زده تقریبا مال یه سال بعد از فارغ التحصیلیمه( یعنی من که خرداد 85 پیش دانشگاهیمو دادم تاریخ ثبت روی مدرکم مال تیر 86)

من خودم یه رزومه جداگانه تهیه کردم. مشکلی پیش نمی یاد اگه بخش هایی که تو فرم آنلاین یونی اسیست ستاره نداره رو خالی بذارم (البته آقای silence scream قبلا گفته که خالی گذاشته اما الان که نگاه می کنم می بینم تعدادش خیلی زیاده...پر کردنش خیلی دنگ و فنگ و دردسر داره واسه منم بهتره اگه خالیشون بذارم)

یه سوال دیگه هم دارم...
    خود دانشگاه ازم motivation letter نخواسته ولی من یه انگیزه نامه آماده دارم. به نظرتون بهتره تو قسمت دلایل انتخاب تو سایت یونی اسیست یه چیز مختصر بنویسم و بعد انگیزه نامه مجزا براشون بفرستم یا اینکه همون مطالب انگیزه ناممو خلاشه کنم و تو همون قسمت سایت بنویسمشون؟
    ویرایش توسط sun_girl : April 24th, 2011 در ساعت 10:35 AM

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

بچه ها توی فرم uni assist جایی که نوشته date of school leaving certificate باید مال پیش دانشگاهیمونو بنویسیم یا مال دیپلممون رو؟
    تازه مثلا اگر مال پیش دانشگاهی رو بخوان اون تاریخ ثبتی که روی مدرک پیش دانشگاهیم زده تقریبا مال یه سال بعد از فارغ التحصیلیمه( یعنی من که خرداد 85 پیش دانشگاهیمو دادم تاریخ ثبت روی مدرکم مال تیر 86)

من خودم یه رزومه جداگانه تهیه کردم. مشکلی پیش نمی یاد اگه بخش هایی که تو فرم آنلاین یونی اسیست ستاره نداره رو خالی بذارم (البته آقای silence scream قبلا گفته که خالی گذاشته اما الان که نگاه می کنم می بینم تعدادش خیلی زیاده...پر کردنش خیلی دنگ و فنگ و دردسر داره واسه منم بهتره اگه خالیشون بذارم)

یه سوال دیگه هم دارم...
    خود دانشگاه ازم motivation letter نخواسته ولی من یه انگیزه نامه آماده دارم. به نظرتون بهتره تو قسمت دلایل انتخاب تو سایت یونی اسیست یه چیز مختصر بنویسم و بعد انگیزه نامه مجزا براشون بفرستم یا اینکه همون مطالب انگیزه ناممو خلاشه کنم و تو همون قسمت سایت بنویسمشون؟
    تاریخی که در مدرک نوشته شده را بنویسید .

2. بله می توانید خالی بگذارید . ولی تا جایی که می توانید پر کنید

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    تاریخی که در مدرک نوشته شده را بنویسید .

2. بله می توانید خالی بگذارید . ولی تا جایی که می توانید پر کنید

موفق باشید

جوابتون خیلی خلاصه بود: روی کدوم مدرک؟ پیش دانشگاهی یا دیپلم؟ به علاوه اینکه خوب اون تاریخی که روی مدرک خورده با رزومم جور در نمی یاد که! من از سال 2006 دانشجو بودم در حالیکه اینطوری به نظر می یاد که تا 2007 مدرسه می رفتم...

جواب سوال سومم هم ندادید... اگر کسی می دونه راهنمائیم کنه (خود دانشگاه ازم motivation letter نخواسته ولی من یه انگیزه نامه آماده دارم. به نظرتون بهتره تو قسمت دلایل انتخاب تو سایت یونی اسیست یه چیز مختصر بنویسم و بعد انگیزه نامه مجزا براشون بفرستم یا اینکه همون مطالب انگیزه ناممو خلاصه کنم و تو همون قسمت سایت بنویسمشون؟ اصلا این قسمت چقدر مهمه؟ اگه خالی بذارمش ممکنه برام بد باشه؟)

Junior Member

جوابتون خیلی خلاصه بود: روی کدوم مدرک؟ پیش دانشگاهی یا دیپلم؟ به علاوه اینکه خوب اون تاریخی که روی مدرک خورده با رزومم جور در نمی یاد که! من از سال 2006 دانشجو بودم در حالیکه اینطوری به نظر می یاد که تا 2007 مدرسه می رفتم...

جواب سوال سومم هم ندادید... اگر کسی می دونه راهنمائیم کنه (خود دانشگاه ازم motivation letter نخواسته ولی من یه انگیزه نامه آماده دارم. به نظرتون بهتره تو قسمت دلایل انتخاب تو سایت یونی اسیست یه چیز مختصر بنویسم و بعد انگیزه نامه مجزا براشون بفرستم یا اینکه همون مطالب انگیزه ناممو خلاصه کنم و تو همون قسمت سایت بنویسمشون؟ اصلا این قسمت چقدر مهمه؟ اگه خالی بذارمش ممکنه برام بد باشه؟)
    کسی نیست تو این موضوع واضح و کامل به ما جواب بده؟! اینجا مدیری چیزی نداره!!!
    من مشکلی که بالا گفتم رو با گواهی قبولی سنجشم هم دارم. یعنی قسمت Higher education entrance exam که تاریخ زده من نمی دونم چه تاریخی رو باید بزنم: کنکورمو سال 85 (تازه یادمم نیست چه روز و ماهی بود) دادم ولی روی گواهی قبولیم که همین 2 ماه پیش برام صادر شده فقط تاریخ صدورش که 12/89 هستش رو نوشته و تاریخ دقیق امتحان رو نزده...
    لطفا اگه کسی وارده راهنمائی کنه!
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : May 28th, 2011 در ساعت 01:40 PM دلیل: عبارات نامناسب

Junior Member

دوستان uni-assist چقدر روی deadline ها حساسیت داره؟ deadline این دانشگاهی که من میخوام بفرستن 1 May هست که میشه یکشنبه. متاسفانه DHL شنبه یکشنبه تعطیله و delivery نداره. یعنی من باید یجوری بفرستم که جمعه برسه دستشون. متاسفانه فکر نکنم مدارکم آماده بشه طوریکه جمعه برسه اونجا. اگه یطوری بفرستم که مثلادوشنبه 2 May برسه ایراد میگیره به نظرتون؟

اگه یطوری بفرستم که مثلادوشنبه 2 May برسه ایراد میگیره به نظرتون؟
    من نمی دونم ایراد می گیرن یا نه . ولی چون در هر صورت به deadline نمی رسید یه ایمیل با مشخصات کامل و اینکه پست مشکل هست و ... براشون بزن یا می گن قبول نمی کنیم یا قبول می کنند
    اگر قبول کردن دیگه می دونن شرایطت چی بوده که نتونستی به موقع بفرستی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)