صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: زندگی در Trento

پیش فرض پاسخ : زندگی در Trento

ممنون از راهنمایی تون ، من پست ها رو نگاه میکردم یکی نوشته بود ترنتو شبیه شهر خیلی نیست. من واسه دانشگاه ترنتو اقدام کردم البته از میلان هم اوکی دارم این یکم باعث نگرانی من شد

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshidpour نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون ، من پست ها رو نگاه میکردم یکی نوشته بود ترنتو شبیه شهر خیلی نیست. من واسه دانشگاه ترنتو اقدام کردم البته از میلان هم اوکی دارم این یکم باعث نگرانی من شد
    شما اگه میلان پذیرش شدی اصلا به ترنتو فکر نکن چون میلان مرکز اقتصادی ایتالیاست ولی ترنتو یه شهر کوچیک هستش از همه لحاظ هم دانشگاه میلان خیلی از ترنتو سر تر هستش
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshidpour نمایش پست ها
    کاش رشته و مقطعتون را هم می گفتید تا بهتر دوستان بتونن در مورد دانشگاه مناسب تر راهنماییتون کنن. ترنتو یه شهر کوچیک ولی فوق العاده ثروتمند (در مقایسه با سایر شهرهای ایتالیا) هست. به همین خاطر هزینه زندگی کمی از میلان بیشتره. البته بیشتر به خاطر گرونتر بودن پوشاک، وگرنه موادغذایی همونطور که دوست عزیزی گفت تفاوت چندانی ندارن. در رشته هایی مثل کامپیوتر، حقوق، روایط بین الملل، محیط زیست، علوم تربیتی سطح علمی دانشگاه ترنتو بالاتر از دانشگاههای میلانه ولی در بقیه رشته ها دانشگاههای میلان بهترن. در کل مزایای میلان بیشتر مربوط به امکانات زندگی در یک شهر بزرگ با تعداد دانشجوی زیاد و تجربه شهر در میزبانی دانشجویان خارجی میشه، و مزایای ترنتو نسبت به میلان سطح زندگی عمومی بالاتر، امنیت خیلی خیلی بیشتر، تعداد بسیار زیاد پروژه های تحقیقاتی اتحادیه اروپا در دانشگاه ترنتو و البته شهرت ترنتو (یعنی طبیعت منحصربفردش) هست.
    ویرایش توسط payam : April 9th, 2014 در ساعت 07:40 PM

سلام دوستان. با ماهیانه ۱۲۰۰ یورو میتونم با همسرم در ترنتو زندگی کنم یا پول کم میارم؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط molisoft نمایش پست ها
    سلام دوستان. با ماهیانه ۱۲۰۰ یورو میتونم با همسرم در ترنتو زندگی کنم یا پول کم میارم؟
    ممنونم
    دوست عزیز 1200 یورو خیلی هم خوبه واسه زندگی کردن شهرهای بزرگ ایتالیا هزینه کرایه خونشون گرونه ترنتو رو نمیدونم حالا بر فرض شما با 500 تا میتونی راحت خونه بگیری حدودا 100 یورو هم برق و فیش هاتون 600 یورو هم برای خورد و خوراک جفتتون کافی هست
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط molisoft نمایش پست ها
    ممنونم
    http://www.numbeo.com/cost-of-living...ly&city=Trento
    کربلایم آرزوست...

من به کمک یه نفر که با این شهر اشنایی و احتمالا در این شهر اقامت داره احتیاج دارم.
    یه کنفرانس 7 جون در Castellaneta Marina برگذار می شود . تا جایی که فهمیدم این مکان خیلی نزدیک به ترنتو هست. درست فهمیدم؟
    هدف اصلی من از شرکت در این کنفرانس، رفتن به Naples برای مصاحبه در سفارت آمریکا در ایتالیا هست.
    کنفرانس 6 روز هست.
    چند تا مشکل دارم:
    هتلی که کنفرانس پیشنهاد کرده حداقل شبی 100 یورو هست.چهار ستاره با کلی امکانات. که اصلا برای من اهمیت نداره توی این شرایط. لطفا یه نفر کمکم کنه یه اتاق یه تخته توی یه هتل دو ستاره یا متل یا مهمانخونه رزرو کنم. یه جا که قیمتش مناسب و البته امن باشه کافیه.
    خودم سرچ زدم توی گوگل ولی اسم مکان ها متفاوت هست. من نمی دونم فاصله ها رو تخمین بزنم. یا مطمئن باشم بابت امنیتش. نمی دونم وسایل نقلیه به محل کنفرانس هست یا نه؟ به نظرم اون حوالی شهر ها کوچک و نزدیک به هم هستن.نمی دونم اشتباه می کنم یا نه؟ ولی خیلی استرس دارم بابت اینکه جایی که نمی شناسم با افرادی که زبانشون رو نمی فهمم و برای مصاحبه با سفارت امریکا می رم در واقع، مشکل پیش بیاد.
    تا ناپلس چند ساعت راهه؟ لازمه شب ناپلس هم هتل بگیرم؟
    یه نفر لطفا کمک کنه.
    متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Engineering Politecnico di Milano

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    من به کمک یه نفر که با این شهر اشنایی و احتمالا در این شهر اقامت داره احتیاج دارم.
    یه کنفرانس 7 جون در Castellaneta Marina برگذار می شود . تا جایی که فهمیدم این مکان خیلی نزدیک به ترنتو هست. درست فهمیدم؟
    هدف اصلی من از شرکت در این کنفرانس، رفتن به Naples برای مصاحبه در سفارت آمریکا در ایتالیا هست.
    کنفرانس 6 روز هست.
    چند تا مشکل دارم:
    هتلی که کنفرانس پیشنهاد کرده حداقل شبی 100 یورو هست.چهار ستاره با کلی امکانات. که اصلا برای من اهمیت نداره توی این شرایط. لطفا یه نفر کمکم کنه یه اتاق یه تخته توی یه هتل دو ستاره یا متل یا مهمانخونه رزرو کنم. یه جا که قیمتش مناسب و البته امن باشه کافیه.
    خودم سرچ زدم توی گوگل ولی اسم مکان ها متفاوت هست. من نمی دونم فاصله ها رو تخمین بزنم. یا مطمئن باشم بابت امنیتش. نمی دونم وسایل نقلیه به محل کنفرانس هست یا نه؟ به نظرم اون حوالی شهر ها کوچک و نزدیک به هم هستن.نمی دونم اشتباه می کنم یا نه؟ ولی خیلی استرس دارم بابت اینکه جایی که نمی شناسم با افرادی که زبانشون رو نمی فهمم و برای مصاحبه با سفارت امریکا می رم در واقع، مشکل پیش بیاد.
    تا ناپلس چند ساعت راهه؟ لازمه شب ناپلس هم هتل بگیرم؟
    یه نفر لطفا کمک کنه.
    متشکرم
    سلام
    جواب همه سوالات تون رو میتونید توی گوگل مپ پیدا کنید مثلن :
    فاصله این دو مکان 278 کیلومتره
    https://www.google.it/maps/dir/Naple...5!2d40.4700381

هتل رو از سایت booking.com پیدا کنید
    جای امن رو نمیدونم ولی میشه هتلی که پیدا میکند رو ریویو های بقیه مسافرها رو بخونید ببینید خوب بوده یا نه
    کلن تو ایتالیا باید حواستون به کیف پول و جیب تون باشه

ممنون از جوابتون
    توی گوگل زدم. سایت بوکینگ رو دیدم. کاملا می شه هر چی مد نظر آدم هست پیدا کرد. پول برای رزرو هم نمی خواد فقط شماره کردیت کارت. پرداخت در زمان اقامت. کنسلی تا یک روز قبل بدون جریمه.
    خب؟ حالا شماره ی کردیت کارتی که من بدم، اینا ازش بی اجازه نمی تونن برداشت کنن؟
    سفارت رزرو اینجوری رو قبول داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط undertaker_ss نمایش پست ها
    سلام
    جواب همه سوالات تون رو میتونید توی گوگل مپ پیدا کنید مثلن :
    فاصله این دو مکان 278 کیلومتره
    https://www.google.it/maps/dir/Naple...5!2d40.4700381

هتل رو از سایت booking.com پیدا کنید
    جای امن رو نمیدونم ولی میشه هتلی که پیدا میکند رو ریویو های بقیه مسافرها رو بخونید ببینید خوب بوده یا نه
    کلن تو ایتالیا باید حواستون به کیف پول و جیب تون باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Engineering Politecnico di Milano

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    توی گوگل زدم. سایت بوکینگ رو دیدم. کاملا می شه هر چی مد نظر آدم هست پیدا کرد. پول برای رزرو هم نمی خواد فقط شماره کردیت کارت. پرداخت در زمان اقامت. کنسلی تا یک روز قبل بدون جریمه.
    خب؟ حالا شماره ی کردیت کارتی که من بدم، اینا ازش بی اجازه نمی تونن برداشت کنن؟
    سفارت رزرو اینجوری رو قبول داره؟
    خواهش میکنم
    والا میشه یه شماره کارت الکی داد منم خودم همین کارو کردم فوقش بعدن هتله ایمیل میزنه که شماره کارتت اشتباهه و ما محل نمیذاریم
    بله سفارت قبول داره مشکلی نیست

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)