نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: تفریح در امریکا

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض تفریح در امریکا

در این تاپیک به تفریحاتی (اعم از انواع مغازه ها و پارک و باغ وحش ها و اوناع امکانات )مهیج و فرح بخش که به شادی روح و روان لازم است پرداخته میشه. دوستان هر از گاهی که میرن همچین جاهائی و یا از کنارش عبور میکنن تو زندگی روزمره میتونن بیان اینجا اشاره کنن
    به امید داشتن روح سر زنده و شاداب برای همه ...بنده که به شخصه اگه یک روز کار متنوع و مفرح انجام ندم افسرده میشم! فراموش نکنین که عقل سالم در بدن سالم هست , و بدن سالم روح سالم رو می طلبه......حالا روح و بدن سالم باشه..کله هم پوک شد شد...ایرادی نداره
    I love you USA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تفریح در امریکا

Sorry I don't have Persian keyboard and finglish is forbidden
    That's a cool topic man, thanks for opening. I hope it many people post their personal experiences and knowledge in this regard

If you could travel to Puerto Rico it would be wonderful. Americans go there themselves.

Member behrad3d1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Cincinnati

در مورد پورتوریکو با دوستمون موافقم.. خیلی هاشون میرن اونجا. الانم برای اسپرینگ بریک یکی از دوستای من رفته !!‌
    من یه سوال دارم. برای مسافرت تفریحی (فرض کنید بعد مدتها پس انداز بشه یه سفر خوب رفت) معمولا چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟ خرید بلیت هواپیما و هتل به صورت جداگانه؟ یا استفاده از پکیج هایی که سایت های مختلف ارایه میدن؟ اگه گزینه دوم هست... کدوم سایت آفر های بهتری داره؟‌
    برای شرکت در پروژه‌ی "شهر من را ببین" این پست را بخونید

مهاجرگرام
    -۹ سال آمریکا زندگی کردیم حالا داریم از تجربیاتمون میگیم -
    مهاجرگرام در اینستاگرام و یوتیوب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad3d1 نمایش پست ها
    در مورد پورتوریکو با دوستمون موافقم.. خیلی هاشون میرن اونجا. الانم برای اسپرینگ بریک یکی از دوستای من رفته !!‌
    من یه سوال دارم. برای مسافرت تفریحی (فرض کنید بعد مدتها پس انداز بشه یه سفر خوب رفت) معمولا چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟ خرید بلیت هواپیما و هتل به صورت جداگانه؟ یا استفاده از پکیج هایی که سایت های مختلف ارایه میدن؟ اگه گزینه دوم هست... کدوم سایت آفر های بهتری داره؟‌
    دوست گرامی بهتر از من می دونید که سایتهای مختلف در زمانهای متفاوت دیلهاشون متغیره و ثابت نیست، ضمناً مقصد سفر شما هم مهمه مثلاً دیل برای هاوایی توی یک سایت و برای وگاس توی سایت دیگری بهتر پیدا می شه اما در کل من از دیلهای وبسایت BOOKIT.COM راضی هستم و در زمان و مقصدی که من می خواستم برم سفر بهترین آفر ممکن را ارئه می کرد که باورکردنی نبود. درمورد قسمت اول سئوال هم که باید بگم مسلماً تهیه پکیج حداقل 20 درصد ارزانتر از خرید جداگانه است. ضمناً اگر تاریخ مورد نظر برای مسافرتتون ریجید نباشه، قیمتهای مناسب تری پیدا می کنید.

Junior Member

مورد دیگه اینکه بعضی از وبسایتها ازجمله http://www.orbitz.com تاریخ و مقصد شما را در بسیاری وبسایت دیگه مثل همون BOOKIT.COM چک می کنه و همه را باهم مقایسه می کنه در اینجور مواقع باید حواستون باشه سایتهایی را که فکر می کنید آفر بهتری دارند را جداگانه چک کنید چون بعضی هزینه های پنهان ازجمله تکست، ریزورت فی و ... ممکنه وجود داشته باشه که در نگاه اول قید نشده باشه، همانظور که برخی مزایا ممکنه در نگاه اول دیده نشه مانند خدمات . تخفیفها و تیکتهای تشویقی

Junior Member

و احتمالاً نکته آخر، اینکه اینجور وبسایتها وقتی آخرین قیمتشون را دادند، هنوز هم یک 10-20 دلاری جای کم کردن قیمت داره، مثلاً با کوپن یا پرومو کدهای مختلف ازجمله مثلاً تخفیف اولین خرید که پس از ساین آپ داده می شه...

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

یکی از جاهای خوب و ارزون برای گشتن حوزه کارایب هست! enjoy it
    I love you USA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری- دانشگاه آزاد تهران مرکز

سلام
    موضوع تاپیک مکان های مناسب برای تفریح بود اما پیرامون این موضوع بحث نشد!! لطفا دوستان بگن که جاهای توریستی و گردشگری آمریکا که برای خود آمریکاییا نیز جذابه کجاست.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)