صفحه 7 از 50 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 492

موضوع: تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۰۹

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۰۹

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_m
    سلام
    من partial fund برای MSدارم و باید برای یه سال ۷۰۰۰ BS نشون بدم. حالا موندم واسه ترکیه باید BSبرای یه سال نشون بدم یا برای ۲ ساله‌ BS آماده کنم؟؟.
    منطقی تره که برای 2 سال ببرید.
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member

سلام
    من partial fund برای MSدارم و باید برای یه سال ۷۰۰۰ BS نشون بدم. حالا موندم واسه ترکیه باید BSبرای یه سال نشون بدم یا برای ۲ ساله‌ BS آماده کنم؟؟.

منطقی تره که برای 2 سال ببرید.
    Indeed for the entire duration of your study. I saw a similar case in cyprus. The officer ask her BS for about 4 years. she admitted for PhD.

good luck,
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

مرسي از اينكه تجربتون رو ميذاريد اينجا، بچه هايي كه ميرن خواهش ميكنم از بقيه بچه ها و وضعيت فاندشون هم اگه چيزي ميدونن بگن، خيلي ميتونه به بچه ها كمك كنه، آخه اين فاند امسال شده قوز بالا قوز
    مرسي،
    واسه زنجير، پيوستگي قانونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eli523
    سلام
    من 18 می مصاحبه داشتم، همون آقای مهربون دو رگه مصاحبه کرد با همه به همه هم برگه زرد رو داد. خیلی خوب بود. و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. نگران نباشید و فقط موقع صحبت کردن لبخند بزنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkfotouhi
    سلام به همه دوستان.
    من 20 می مصاحبه داشتم. کسی که مصاحبه کرد یه آقای دورگه آمریکایی- ژاپنی بود. بسیار مودب و خوش اخلاق بود و هیچ مدرکی از من نخواست و هیچ سوال خاصی هم نپرسید. فقط گفت چرا بچه های شریف اینقدر میرن آمریکا!!؟؟ و بعدشم چندتا سوال در مورد ارگ بم ازم پرسید. (رشتم عمران بود)
    محیط خیلی دوستانه بود. اونروز به همه ویزا داد. من برای MS میرفتم و فاند کامل داشتم. 3 سال هم بین تحصیلم فاصله بود. اصلا نگران نباشید. انشاالله همگی ویزا می گیرید.
    بچه ها میشه وضعیت ویزا رو درباره بدون فاند بگید؟ آیا کسی بدون فاند ویزا گرفت؟ کسی ریجکت شد؟

سلام
    من که 11می ویزا گرفته بودم امروز 22 می کلیرنسم اومد!

Junior Member

بچه ها لطفا بقیه هم از زمان کلیر شدنشون بگن،باعث می‌شه دیگران امیدوار بشن.یه سوال هم داشتم.من احتمالا هفته اول تیر مصاحبه دارم،BS من 7 اردیبهشت صادر شده.آیا ان واسشون مورد قبوله يا دو ماه زياده؟ راستی‌،BS من خرج همهٔ در مستر رو پوشش میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi k
    بچه ها لطفا بقیه هم از زمان کلیر شدنشون بگن،باعث می‌شه دیگران امیدوار بشن.یه سوال هم داشتم.من احتمالا هفته اول تیر مصاحبه دارم،BS من 7 اردیبهشت صادر شده.آیا ان واسشون مورد قبوله يا دو ماه زياده؟ راستی‌،BS من خرج همهٔ در مستر رو پوشش میده.
    منم BS برای کل دوره میخوام ببرم، امیدوارم یهو نگن این همه پول واسه چی میخوای ببری... در رابطه با زمان صدورشم من یه جا تو فروم خونده بودم که بهتره حداکثر یه ماه قبلش باشه! کسی اطلاع بیشتری داره؟؟؟؟؟؟؟

BS برای کل دوره لازمه، در رابطه با زمان صدورشم 1 تا 2 ماه مناسبه و احتمالا مشکلی نیست.... ان شا الله به زودی بیاین و خبر ویزا گرفتن را اینجا بنویسید....موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

سلام.
    دوستان من شرايطمو اينجا مي گم. لطفاً من را راهنمايي كنيد كه شانسم چطوره و برم آنكارا يا نه؟

1- براي دكتري از يك دانشگاه خيلي معمولي پذيرش دارم. در مورد فاند هم بايد بگم كه توي آي 20 فاندي ندارم ولي يك نامه تكميلي براي فاند سال اول دارم كه گفته براي سال هاي بعدي با شرايطي قابل تمديد هست.

2- پذيرش من مشروط هست به اينكه معدل سال اولم از يه حدي بيشتر بشه. ( Provisional admission )

3- همه مدارك مورد نياز را هم دارم.

Junior Member

من شنیدم آنکارا برا بدون fund‌ها بهترین گزینست. موفق باشید و حتما خبر گرفتن ویزاتو نو اینجا بگذارید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)