نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چقدر موضوعه «بروز رفتارهای نامناسب از جانب مدیران» برا

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بسیار زیاد

6 66.67%
  • گاه گاهی

1 11.11%
  • به ندرت

0 0%
  • چنین چیزی مطرح نبوده است.

2 22.22%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: پیدا کردن راه حل برای رفتارهای نامناسب مدیران فوروم

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن راه حل برای رفتارهای نامناسب مدیران فوروم

مدیر ها اجازه ندارن تو بحث های این چنین شرکت کنن دلیلش هم فکر میکنم همون باشه که دوست خوبمون جناب ghlobe اشاره کردن و منطقی هم به نظر میرسه. علاوه بر این وقتی مدیری صحبتی میکنه از دید بقیه کاربرها به چشم نمونه ای از کل مدیرها دیده میشه و خوب مدیر باید خیلی حواسش رو جمع کنه که چی میگه! برای همین هم بهتر هست قدیمی تر ها و باتجربه ها به این مسائل رسیدگی کنن.

برگردیم به اصل موضوع، وقتی صحبتی زشت و نادرست هست، باعث میشه افراد عکس العمل نشون بدن. این عکس العمل در اپلای ابرود چند حالت داره یا منجر به گزارش پست خلاف میشه یا امتیاز منفی میگیره یا کاربرها شروع میکنن خودشون مستقیما برخورد کردن. در مورد آخر تاپیک ها پر میشن از توهین و حرفهای بیهوده و آزار دهنده. واقعا باید این بحث ها برای چند روز باقی بمونن تا دنباله دار بشن؟ دیگه اون تاپیک ها مفید خواهند بود؟ برای عموم؟ هدف ما اینجا این هست که هر کی پر رویی یا بی احترامی کرد بشونیمش سر جاش و چند روز همه این موضوع رو ببینن و بخونن؟ من که شخصا این رویه رو نمی پسندم، مطمئینم شما هم نمی پسندین و فقط از مشکلی که پیش اومده عصبانی هستین. راستش اینجا قوه قضائیه نیست و من با قصاص افراد در محل هم که یه عده زیادی از مردم جمع میشن تماشا موافق نیستم. باعث خشونت بیشتر میشه و قبح موضوع رو از بین میبره؛ امیدوارم یه روزی در همه جا منسوخ بشه علاوه بر اون اینجا ما مجرم به اون مفهوم نداریم! یه سری دانشجوی تحصیل کرده هستیم که میخوایم توی یه محیط سالم که در شان همه ما هست از تجربیات هم استفاده کنیم. و نمیخوایم این جو متشنج شه. درسته خیلی ها زحمت اعتراض رو به خودشون نمیدن و بدون اینکه لحظه ای از بیرون به ماجرا نگاه کنن شروع میکنن به مدیرهایی که ازشون ناراحت هستند حرفهای غیر متعارفی میزنن و سو تفاهم ها بیشتر میشه. خوشحالم که شما جزو اون دسته نبودین و به خوبی دارین اعتراضتون رو پیگیری میکنین و میخواین به راه حل منطقی و عملی برسیم.

مورد دیگه اینکه مطمئین باشید از طرف مدیریت با کسی که بحث رو شروع کرده برخورد بیشتری میشه. تنها مشکلی که وجود داره اینه که معمولا کاربر ها میذارن بحثهاشون به جاهای باریک بکشه آخرش هر دو طرف گزارش میدن و فقط مدیریت رو مقصر میدونن! نمیدونم مورد شما هم همین طور بوده یا نه ولی من موارد زیادی رو این طوری دیدم یا حتی کاربرهایی بودن که پیام های خصوصی خیلی زشتی دریافت میکردن و نمیدونستن پیامهای خصوصی رو هم میشه گزارش کرد بعد یکدفعه بی مقدمه شروع میکردن در یه تاپیک عمومی به یه کاربر دیگه توهین کردن و مدیریت هم نمی فهمید موضوع از کجا شروع شده و کاربر رو توبیخ میکرد ...
    شما اگه باز پست مشکل داری دیدین گزارش کنید، مطمئین باشید این طور کاربرها در ذهن مدیرها باقی میمونن چون خودشون هم مثل شما اون پشت کلی از توهین هایی که اینجا میشه ناراحت میشن ولی اجازه موضع گیری ندارن ولی با توجه به قوانین و دفعات اشتباهات تصمیمات شدید تری در مورد چنین کاربرهایی گرفته میشه. شاید هم بعد از یکی دو بار تذکر اشتباهشون رو تکرار نکردن! کاربرهای زیادی بودن که شروع کردن به بی احترامی و بعد از کمی صحبت عذرخواهی کردن و گفتن به خاطر فلان مسئله ای که براشون اتفاق افتاده اعصابشون بهم ریخته یا ...
    این پست من هست اگه اجازه بدین و این رو بی احترامی به تاپیک خودتون ندونید من اجازه رو برای مدیر محترم میدونم که در صورتی که پست من رو مناسب ندیدن پاک کنن ممنونم آقای بهنام.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

آخه اینکه یک اعتراض شخصی نیست جناب رشیدی...کسی شخصی نکرده مساله رو....در مورد یک موضوع داره بحث عمومی میشه دوست گرامی! برخلاف کدوم قانون فرومه؟ خب اگه جاش اینجا نیست شما بفرمایید که جای درستش کجاست؟ یا اینکه اگه کلا این بحث جایی نداره هم بگین که من خودم بشخصه تکلیفم با این فروم معلوم بشه....نمیشه که همه ناهنجاری های جامعه اینجا هم تکرار بشه و اجازه به بیان عقیده و نظرات متفاوت داده نشه...ضمنا بگم من اصلا دچار مشکل شخصی با هیچ بنی بشری نیستم ولی واقعا علاقمندم بدونم این قضیه بیان نظر و عقیده تو این فروم جا میفته یا نه! به نظرم خود مدیریت نباید علاقه داشته باشه که ملت بی تفاوت باشن راجع به خط مشی یا رفتارهایی که در جریان هست...جامعه ای (منظورم کلی هست چه واقعی چه مجازی چه هرچی!) که توش اعتراض مسالمت آمیز و بیان دیدگاه نباشه روحش روبه مرگه!
    نباید به این قضیه با دید منفی نگاه کرد
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

چون موضوع اعتراضی نبود و پیشتر پیشنهاد بود به این انجمن منتقل شد.

لطفا اگر اعتراضی نسبت به مدیریت دارید با رعایت الگوی اعتراض در انجمن مربوطه تاپیک ایجاد کنید.

برای شفاف سازی عرض میکنم.... ایجاد حسابهای کاربری متعدد خلاف قانون هست. در صورت تشخیص این حسابها، تمام حسابهای کاربری فرد منع دائم خواهد شد.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Senior Member mdemehri آواتار ها

خب همونطور که می بینیم دوستان شاکی کم نیستن.
    من خودم 2 سال مدیر یه بخشی از یک فروم نسبتاً بزرگ بودم و می دوتونم وضعیت مدیرا رو درک کنم.
    اما متاسفانه چیزی که اینجا شاهدش هستیم این هست که مدییرا هماهنگ نیستن.... یه مدیر میاد تشکر می کنه از پست... یه مدیر دیگه میاد اون رو حذف می کنه و باقی ماجرا ها.... این رو واقعاً نمی شه ندید گرفت.
    یه موضوع دیگه ای هم که هست بعضی از مدیرا به شدت کاربر رو دلسرد می کنن از اطلاعاتی که برای کاربرهای دیگه قرار می ده و می تونم بگم یه جورایی می گن: بسه اطلاعات نده دیگه! طبق قوانین سایت این کار درست نیست اما به وفور دیده شده که پست های خیلی خیلی مفید حذف می شن.
    مسئله ی دیگه هم اینکه افرادی هستن که چندین بار بن شدن و آی دی های دیگه دارن اما کسی بهشون نمی گه بالای چشمشون ابرو و با افتخار دارن فعالیت می کنن. خب مگه این خلاف قوانین سایت نیست؟!
    متاسفانه بارها دیدم یه مدیر میاد تیکه می ندازه به کاربر و رد می شه...پست ایشون هر چقدر هم بی ربط باشه به تاپیک حذف نمی شه اما اگه یه کاربر عادی بیاد یه جمله ی کوتاه بگه در تایید حرف نفر قبلی پستش حذغ می شه ( این برای خودم اتفاق افتاده)
    امیدوارم به این مسائل رسیدگی شه.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    خب همونطور که می بینیم دوستان شاکی کم نیستن.
    من خودم 2 سال مدیر یه بخشی از یک فروم نسبتاً بزرگ بودم و می دوتونم وضعیت مدیرا رو درک کنم.
    اما متاسفانه چیزی که اینجا شاهدش هستیم این هست که مدییرا هماهنگ نیستن.... یه مدیر میاد تشکر می کنه از پست... یه مدیر دیگه میاد اون رو حذف می کنه و باقی ماجرا ها.... این رو واقعاً نمی شه ندید گرفت.
    یه موضوع دیگه ای هم که هست بعضی از مدیرا به شدت کاربر رو دلسرد می کنن از اطلاعاتی که برای کاربرهای دیگه قرار می ده و می تونم بگم یه جورایی می گن: بسه اطلاعات نده دیگه! طبق قوانین سایت این کار درست نیست اما به وفور دیده شده که پست های خیلی خیلی مفید حذف می شن.
    مسئله ی دیگه هم اینکه افرادی هستن که چندین بار بن شدن و آی دی های دیگه دارن اما کسی بهشون نمی گه بالای چشمشون ابرو و با افتخار دارن فعالیت می کنن. خب مگه این خلاف قوانین سایت نیست؟!
    متاسفانه بارها دیدم یه مدیر میاد تیکه می ندازه به کاربر و رد می شه...پست ایشون هر چقدر هم بی ربط باشه به تاپیک حذف نمی شه اما اگه یه کاربر عادی بیاد یه جمله ی کوتاه بگه در تایید حرف نفر قبلی پستش حذغ می شه ( این برای خودم اتفاق افتاده)
    امیدوارم به این مسائل رسیدگی شه.
    لطفا به عنوان تاپیک توجه نمایید !
    پیدا کردن راه حل برای رفتارهای نامناسب مدیران فوروم

جای اعتراض در این تاپیک نیست. اگر اعتراضی دارید خیلی شفاف با ذکر تاریخ، پست مورد نظر و نام مدیر رسیدگی کننده در انجمن اعتراض ها لینک جدید باز کنید.

ممنون میشم در این تاپیک فقط راه حل و پیشنهادهای خود را مطرح نمایید.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    لطفا به عنوان تاپیک توجه نمایید !
    پیدا کردن راه حل برای رفتارهای نامناسب مدیران فوروم

جای اعتراض در این تاپیک نیست. اگر اعتراضی دارید خیلی شفاف با ذکر تاریخ، پست مورد نظر و نام مدیر رسیدگی کننده در انجمن اعتراض ها لینک جدید باز کنید.

ممنون میشم در این تاپیک فقط راه حل و پیشنهادهای خود را مطرح نمایید.
    شما چرا با دقت نمی خونید...توی همون خط ها اول گفتم بهتره مدیرا با هم هماهنگ باشن....این راه حل نیست؟
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

متشکرم بخاطر پابرجا موندن تاپیک
    خب واقعا این مساله دلسرد کننده ست...درسته که نباید خطاهای انسانی رو نادیده گرفت ولی این حقیقته که وقتی کسی می بینه در دو کیس مشابه دو برخورد متفاوت میشه دلسرد میشه! این واقعا یه مشکله...بهمین خاطره که به نظر من باز موندن مجرایی که همیشه کاربرا بتونن حرفشونو اعتراضشونو بیان کنن ضروریه. و باز بهمون نکته اولیه خودم برمیگردم که صدور حکم بدون شنیدن دفاع واقعا عمل عادلانه ای نمیتونه باشه....
    تو جریان مدیریت فکر نمیکنین واقعا بهتره انعطاف پذیر بود تو برخی امور؟! یا من اشتباه فکر میکنم؟!... واقعا دیگه اصول مدیریتی نوین هم میگه باید تا حدی انعطاف داشت در غیر اینصورت فضا سرد میشه...چون کسی مجبور نیست اینجا یا هرجای دیگه فعالیت کنه...همه علاقمندن و فعالیت میکنن اگه ببینن برخی از مدیران گرامی دارن از بالا به پایین نگاه میکنن، اجازه دفاع نمیدن گاها... و گاها تبعیض قائل میشن خب واقعا انگیزه شونو از دست میدن...مثلا همین دوستی که دو روز پیش فروم رو ترک کردند...خب میشد که باشن هنوز...البته شاید کسی از این دید نگاه کنه که این همه کاربر مفید...حالا یکی دو نفر اهمیتی نداره و......ولی خب هر فردی جای خودش ارزش داره...وارزش این افراد که جمع بشه میشه ارزش فروم
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Banned

مدیر های زحمت کش اگه یه امتیاز ویژه واسه کسائی که به سوالات همه جواب میدن در نظر بگیرند ممنون می شم من نمی گم پست خلافو حذف نکنید می گم تا اونجا که میشه تاپیک و پست نا مرتبط و انتقال بدید و به پست هایی که دارن جواب می دن اگه خلاف حدالامکان امتیاز منفی ندین اگه واقعا خلافه(با رعایت اقماض چون داره جواب یکی دیگ رو می ده نهایتا بدون امتیاز منفی یه تغییراتی تو پست بدین همین) این کار مدیرهای محترم با عث میشه متاسفانه این همه پست بدون جواب نداشته باشیم و خواهشا انتقال تاپیک و افزایش بدیم مرسی از همه مدیر ها.

خواهش می کنم سن مدیر ها رو در نظر بگیرید. یکی رو مدیر کنید که تجربش یه کم زیاده و بلده چه جوری با همه رفتار کنه و یه مقدار تو جامعه بوده.
    صرفاً پست زیاد به نظرم دلیل خوبی برای مدیر شدن نیست

Banned

اگه مدیران فرق فروم با پادگان رو درک کنن خیلی از اعتراضات کم میشه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)