صفحه 302 از 315 نخستنخست ... 202252292293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,011 تا 3,020 , از مجموع 3143

موضوع: نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

روبل روسیه کسی قیمت داره ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hotakhsh نمایش پست ها
    روبل روسیه کسی قیمت داره ؟
    بهت 70 میفروشن. ازت 45 میخرن!

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

دلار : 3600
    یورو: 4400

دلار که 1000 تومن نشد ولی بازم خداروشکر حداقل درهم بجاش 1000 تومن شد و مارو برد به خاطرات خوش گذشته!خدا بخیر کنه!

آقا تو رو خدا کسی میدونه این قیمت لعنتی دلار تا کی تا چقد میخاد افزایش پیدا کنه؟
    چون من پذیرش گرفتم منتها نه فاند کامل، هزینه اولیه رو خودم میخام بدم، منتها با رنج و محنت همین پولی هم که دارم در میارم روز به روز داره ارزشش کم میشه ((((
    حالا از دوستان به نظرتون همین الان اقدام به خرید دلار کنم یا منتظر بمونم، احتمالش هست بیاد پایین؟ چون واسه فال 2015 دارم میرم برای آمریکا...
    به نظرتون دلار بخره آدم بهتره یا سکه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    آقا تو رو خدا کسی میدونه این قیمت لعنتی دلار تا کی تا چقد میخاد افزایش پیدا کنه؟
    چون من پذیرش گرفتم منتها نه فاند کامل، هزینه اولیه رو خودم میخام بدم، منتها با رنج و محنت همین پولی هم که دارم در میارم روز به روز داره ارزشش کم میشه ((((
    حالا از دوستان به نظرتون همین الان اقدام به خرید دلار کنم یا منتظر بمونم، احتمالش هست بیاد پایین؟ چون واسه فال 2015 دارم میرم برای آمریکا...
    به نظرتون دلار بخره آدم بهتره یا سکه؟
    ممنون
    این اواخر بدلیل تعطیلی های مکرر و مهمتر تعطیلات میلادی و جشن های آخر سالشون و بالطبع بالارفتن تقاضا برای سفرهای خارجی و هجوم مسافران برای خرید ارز بالاتر رفت که تا یکی دو هفته آینده هم پیشبینی میشه روند افزایشی ادامه داشته باشه ولی بعد از اون احتمال قوی ریزش داره!

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

دوستان عزیز سلام
    اولا همونطور که قبلا هم گفتم قیمت دلار به تقاضای بیشتر برای دلار در داخل اصلا ربطی ندارد: پست شماره 2994 (دلار ربط مستقیم به قیمت نفت دارد)
    دوستان جالب است توجه کنید:
    امرزو قیمت هر بشکه نفت اوپک (هر بشکه معادل 159 لیتر هست) معادل 56.9 دلار است. همچنین
    دلار آمریکا: 3545 تومان
    پوند انگلیس: 5568 تومان
    یورو: 4385
    مانات آذربایجان: 4520 !!!!!
    بنابراین قیمت هر بشکه نفت اوپک معادل 36.26 پوند انگلستان هست یا به تعبیری هر لیتر نفت اوپک معادل 0.228 پوند می باشد.
    جالبه بدونین قیمت آب معدنی یک لیتری مارک Evian در انگلیس معادل 0.633 پوند هست.
    یعنی با تمام تفاسیر بالا قیمت یک لیتر نفت اوپک تو انگلیس 2.8 برابر پایین تر از هر لیتر آب معدنی هست!!!!! کلی هم هزینه بسته بندی، صادرات و غیره دارد!!!
    با این تفاسیر و بر مبنای خبرگذاری جمهوری اسلامی ایران ایرنا یعنی لینک زیر:
    http://www.irna.ir/fa/News/81416495/
    که تو بودجه سال آینده (سال 94) که قیمت نفت بشکه ای 70 دلار محاسبه شده بود و الان 56.9 دلار می باشد،
    و با درنظر گرفتن درصد نفت در بودجه کل همین سایت یه چیزی حول و حوش 831156.7 میلیارد ریال کسری بودجه خواهیم داشت!!!!
    که از این میزان با توجه به افزایش دلار از 3300 به 3550 یه چیزی معادل 336461.8 میلیارد ریال جبران میشود. البته همه رو نمیشه گفت جبران چون دلار حاصله مستقیما به قیمت آزاد بفروش نمیرسد و
    اکثرا به صاحبان صنایع و غیره داده میشود که بیشتر معاولاتی حساب میشود نه آزاد.
    البته به اینها باید صادرات محصولات نفتی پتروشیمی ها رو که با دلار بالا صورت میگیرد هم اضافه نمود ولی درکل چیزی نمیشود که این کسر سر و سام آور را جبران نمود.
    با این تفاسیر تا قیمت نفت بالا نرود همچنان شاهد افزایش قیمت دلار آن هم پله ای خواهیم بود. و به هیچ عنوان نه تفاهم و نه چیز دیگری قیمت دلار را ارزان نخواهد کرد.
    ویرایش توسط mech90 : December 25th, 2014 در ساعت 12:48 PM
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

قیمت های جدید ارز:
    دلار آمریکا=3557 تومان
    یورو=4352 تومان
    پوند انگلیستان=5530 تومان
    مانات آذربایجان=4500 تومان

نمودار قیمت دلار (که رفتارش عین گاو وحشی مسابقات گاوبازی می مونه ):
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط mech90 : December 27th, 2014 در ساعت 05:26 PM
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Banned

دلار امروز 3565. شروع هفته هستش خدا اخرش رو به خیر کنه!
    همین!

Member Irannezhad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Of Solid State Physics

نترسید اگه عجله ندارید وایستید دم انتخابات قیمت دلار رو میارنش پایین اونموقع بخرید چون بعدش باز میره بالا
    LOVE Is All We Need

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)