صفحه 10 از 315 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3143

موضوع: نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

Junior Member mehran82 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

این دلار دیگه پایین نمیاد؟ یا 3500 موقتیه؟! ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!1
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

Junior Member

یکی از بیست تا صرافی تو فردوسی می فروختن دیروز و قیمت هم رو 3530 بود آخر وقت بعد از ظهر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ذوستان
    بخرید اگه احتیاج دارید
    طبق 1 خبر موثق فعلا بالاست و پایین ننمیاد
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

چرا تا صعودی میشه همه خریدار میشن؟!

تو تاپیک قبلی بارها توی قیمتهای حول و حوش 3000 تومن دوستان پیشنهاد خرید دادند.
    You win some, You lose some; C'est la vie, N'est-ce pas? o

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran82 نمایش پست ها
    این دلار دیگه پایین نمیاد؟ یا 3500 موقتیه؟! ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!1
    همیشه دلار گرون که میشه تو یه مقاومت متوقف میشه یکم پایین میاد که بهش میگن اصلاح باز میره بالا. مشکل ایندفعه کمبود دلار هست یعنی وقتی میره تو فاز اصلاح چون دلار کمه صرافها نمیفروشن یا 1000 دلار بیشتر نمیدن و از این اداها.
    من فکر میکنم همین امروز اگر 3600 بخرید 30 درصد ممکنه ضرر کنید و دلار چند روزی به 3400 برگرده ولی 70 درصد فکر میکنم موقع اصلاح صرافها خرید و فروش نکنن بهد باز میره بالا برای بالای 4000 تومن و غیره. ضمنا" 18 بهمن کنگره آمریکا تحریمی که میخواد تصویب کنه ممنوعیت پرداخت پول نفت ایران با دلار و طلا هست. این یعنی همون نفت دربرابر غذا. دیگه همین دلار هم کمیاب میشه. خیلی بحرانی شده وضع برای همین من میگم همین امروز هر قیمتی هست بخرید منتظر اصلاح قیمت نشید.

سلام
    من هم موافقم كه وضع خيلي خراب ولي هنوز يك احتمال وجود داره كه جام ............ را يك دفعه ديگه بخورن .الان ديگه همه به خوبي حس كردن تحريمهاي اعلام شده شعار و تهديد نيست و بالاتر از اين حرفهاست . و تا كي مردم تحمل مي كنند

نقل قول نوشته اصلی توسط rafoone نمایش پست ها
    همیشه دلار گرون که میشه تو یه مقاومت متوقف میشه یکم پایین میاد که بهش میگن اصلاح باز میره بالا. مشکل ایندفعه کمبود دلار هست یعنی وقتی میره تو فاز اصلاح چون دلار کمه صرافها نمیفروشن یا 1000 دلار بیشتر نمیدن و از این اداها.
    من فکر میکنم همین امروز اگر 3600 بخرید 30 درصد ممکنه ضرر کنید و دلار چند روزی به 3400 برگرده ولی 70 درصد فکر میکنم موقع اصلاح صرافها خرید و فروش نکنن بهد باز میره بالا برای بالای 4000 تومن و غیره. ضمنا" 18 بهمن کنگره آمریکا تحریمی که میخواد تصویب کنه ممنوعیت پرداخت پول نفت ایران با دلار و طلا هست. این یعنی همون نفت دربرابر غذا. دیگه همین دلار هم کمیاب میشه. خیلی بحرانی شده وضع برای همین من میگم همین امروز هر قیمتی هست بخرید منتظر اصلاح قیمت نشید.
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sepsam نمایش پست ها
    سلام
    من هم موافقم كه وضع خيلي خراب ولي هنوز يك احتمال وجود داره كه جام ............ را يك دفعه ديگه بخورن .الان ديگه همه به خوبي حس كردن تحريمهاي اعلام شده شعار و تهديد نيست و بالاتر از اين حرفهاست . و تا كي مردم تحمل مي كنند
    منم خودم فکر میکردم ایران کوتاه میاد ولی الان میبینم خبرها و عملکرد نشون میده تا بعد از انتخابات ایران هیچ اتفاق خاصی نمیوفته ولی آمریکا تحریم هاشو کماکان بیشتر میکنه. همین دلار رو گرون میکنه. یعنی تا بعد از انتخابات سال 92 امیدی به ارزون شدن و صلح نیست تازه گرون هم میشه

Senior Member

الان 3660 قیمت فروش دلار - فردوسی
    این یکی رو دیگه مطمئنم که از نوشیدن جام زهر تا 22 بهمن که سهله تا انتخابات بعدی خبری نیست. محاله ایران کوتاه بیاد. حداقل تا اون موقع.

مطمئن نباش اون دفعه را من خيلي خوب يادم در كمال نااميدي ،بعد از خسارتهاي كه به مردم رسيد ،خوردن و حتي يادم قبلش تو راديو در رابطه با يك حمله خيلي عالي به دشمن حرف مي زدن كه يك دفعه همه چيز سر و ته شد
    مطمئن باش اين طوري نمي مونه و گرنه بعضي ها بايد يك فكر ديگه براي خودشون بكنند كه مي دوني غير ممكن به اين راحتي ها اتفاق بيفته

مطمئن باش يك دفعه همه ما غافل گير مي شيم

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    الان 3660 قیمت فروش دلار - فردوسی
    این یکی رو دیگه مطمئنم که از نوشیدن جام زهر تا 22 بهمن که سهله تا انتخابات بعدی خبری نیست. محاله ایران کوتاه بیاد. حداقل تا اون موقع.

Junior Member mehran82 آواتار ها

الان دقیقا به خاطر چی دوباره تند تند داره میره بالا؟ به نظرتون بازی با بازار نیست؟!
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)