صفحه 300 از 315 نخستنخست ... 200250290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 3143

موضوع: نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    دلار امروز روی رنج 3360 تا 3370 معامله می شد. امیدوارم تثبیت بشه.0
    سلام

بنظر من باز کمتر میشه. این افزایش یک فرصت برای فروش دلارهایی هست که قبلا خریداری شده. (البته این نظر شخصی منه)
    یک دلیل دیگه ، دلار نتونست مقاومتش رو رد کنه (یعنی بازار اصلا به افزایش قیمت جواب نمیده ) پس باید برگرده و احتمال داره از 3200 هم کمتر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    سلام

بنظر من باز کمتر میشه. این افزایش یک فرصت برای فروش دلارهایی هست که قبلا خریداری شده. (البته این نظر شخصی منه)
    یک دلیل دیگه ، دلار نتونست مقاومتش رو رد کنه (یعنی بازار اصلا به افزایش قیمت جواب نمیده ) پس باید برگرده و احتمال داره از 3200 هم کمتر بشه.
    بله. دلار چند بار به حدود 3380 برخورد کرد و نتونست بشکنه مقاومت رو که نشون می ده فشار فروش زیاده.
    از طرفی خبرهای مثبتی برای توافق شنیده می شود که به نظرم جدی است. به نظرم اگر توافق جدی نبود تمدید نمی شد. (این توافق اگر برقرار نشود کارنامه سیاست خارجه اوباما عملاً زیر صفر است!) خب این خیلی چشم انداز دلار رو میاره پایین.
    تنها خبر فاندامنتال برای افزایش دلار یکی قضیه ارز مبادلاتی 2850 برای سال دیگه هست (که اون هم با حرف هایی که در مورد ارز تک نرخی زده می شه شاید تاحدودی خنثی شود) و یکی هم کاهش قیمت نفت و کسر بودجه دولت. (عربستان برای اینکه جایگاه خودش رو از دست نده و از طرفی هم می خواهد جلوی روسیه و جمهوری اسلامی رو بگیره سر نفت کوتاه نمیاد)

من خودم با اینکه حدود دو هفته دیگه عازم هستم صبر کردم تا حدود ده روز دیگه بخرم. فکر کنم مقداری بیاد پایین تر.
    امروز محدوده 3340 - 3350 بود.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin2988 نمایش پست ها
    بله. دلار چند بار به حدود 3380 برخورد کرد و نتونست بشکنه مقاومت رو که نشون می ده فشار فروش زیاده.
    از طرفی خبرهای مثبتی برای توافق شنیده می شود که به نظرم جدی است. به نظرم اگر توافق جدی نبود تمدید نمی شد. (این توافق اگر برقرار نشود کارنامه سیاست خارجه اوباما عملاً زیر صفر است!) خب این خیلی چشم انداز دلار رو میاره پایین.
    تنها خبر فاندامنتال برای افزایش دلار یکی قضیه ارز مبادلاتی 2850 برای سال دیگه هست (که اون هم با حرف هایی که در مورد ارز تک نرخی زده می شه شاید تاحدودی خنثی شود) و یکی هم کاهش قیمت نفت و کسر بودجه دولت. (عربستان برای اینکه جایگاه خودش رو از دست نده و از طرفی هم می خواهد جلوی روسیه و جمهوری اسلامی رو بگیره سر نفت کوتاه نمیاد)

من خودم با اینکه حدود دو هفته دیگه عازم هستم صبر کردم تا حدود ده روز دیگه بخرم. فکر کنم مقداری بیاد پایین تر.
    امروز محدوده 3340 - 3350 بود.
    سلام دوستان
    من آواخر هفته دیگه عازم هستم. به نظرتون صبر کنم؟ قیمت دلار چه تغییری میتونه بکنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

سلام دوستان
    آقا هر کسی تحلیل خودش رو داره پس اجازه بدین ما هم تحلیل خودمون از قیمت دلار رو بگیم:
    بنده در مورد توافق اصلا حرفی ندارم که میشه یا نمیشه (که خودشون هم نمیدونند میشه یا نمیشه )
    به نظر بنده قیمت دلار کاهشی در بین این دوهفته که چه عرض کنم دو ماه هم نخواهد داشت مگر با تغییرات جهانی برخی چیزها که اونم بعیده
    علت عدم کاهش دلار در داخل به توافق ربطی نخواهد داشت و درصورت توافق هم در دو ماه اخیر کاهش خیلی جزئی خواهد داشت. دلایل
    حدود 30% بودجه ایران وابسته به نفت هست و هیچ وابستگی به توافق ندارد (چون خودشون هم نمیدونند که توافق می شود یا نه!)
    بنابراین این افزایش قیمت دلار که مستقیما به کاهش قیمت نفت ربط داشت به خاطر ثابت ماندن بودجه دولت می باشد
    (همون تاثیری که با شروع تحریم نفتی و کاهش صادرات نفت یک دفعه قیمت دلار شیفت یافت تا بودجه تصویبی ثابت بماند).
    بنابراین با حتی برداشته شدن تحریم بانکی و پولی چون در این مدت دلاری به خزانه واریز نخواهد شد پس قیمت افتی نخواهد داشت.
    قیمت امروز دلار: 3455 تومان بود.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

آقا اين دلار داره رو اعصابه ما پاتيناژ ميره امروز تا ٣٥٤٠ هم رفت ولي در اواخر روز ٣٣٧٠ شد!
    بهتره تا فردا و پس فردا هم صبر كرد ببينيم چي ميشه ...
    No news is good news

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mech90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا هر کسی تحلیل خودش رو داره پس اجازه بدین ما هم تحلیل خودمون از قیمت دلار رو بگیم:
    بنده در مورد توافق اصلا حرفی ندارم که میشه یا نمیشه (که خودشون هم نمیدونند میشه یا نمیشه )
    به نظر بنده قیمت دلار کاهشی در بین این دوهفته که چه عرض کنم دو ماه هم نخواهد داشت مگر با تغییرات جهانی برخی چیزها که اونم بعیده
    علت عدم کاهش دلار در داخل به توافق ربطی نخواهد داشت و درصورت توافق هم در دو ماه اخیر کاهش خیلی جزئی خواهد داشت. دلایل
    حدود 30% بودجه ایران وابسته به نفت هست و هیچ وابستگی به توافق ندارد (چون خودشون هم نمیدونند که توافق می شود یا نه!)
    بنابراین این افزایش قیمت دلار که مستقیما به کاهش قیمت نفت ربط داشت به خاطر ثابت ماندن بودجه دولت می باشد
    (همون تاثیری که با شروع تحریم نفتی و کاهش صادرات نفت یک دفعه قیمت دلار شیفت یافت تا بودجه تصویبی ثابت بماند).
    بنابراین با حتی برداشته شدن تحریم بانکی و پولی چون در این مدت دلاری به خزانه واریز نخواهد شد پس قیمت افتی نخواهد داشت.
    واقعا هم نمیدوننا!!! شده شبیه این دوره مهمونیا هست که مثلا هفته بعد خونه کاترین جون اینا بعد هفته بعدش بچه ها بریم محله ویلیام اینا. بعد دوباره ماه بعد دوستان کی موافقه بریم دامنه های آلپ یه جوج برد بدن بزنیم؟
    یادش بخیر زمانی که لدار 1200 تومان بود. تبدیل به نوستالژی بودا!
    وقتی میخوایم قیاس کنیم میام سیاست دو شکور روسیه و ایران رو مقایسه میکنیم دولت بسته حمایتی ارایه داده 30 درصد از ارزش کاهش روبل رو به سرعت جبران کرده!!! در طی چند هفته! اون وقت ما دویست درصد بر کاهش ریال تاثیر میگذاره رییس بانک مرکزی تا میاد یه دو ریال بیاد پایین این لامصب! میگه وایسااااا باباااااا چه کاریه بمون رو همون 3 و اینا!
    ولی گذشته از این بحثها به نظرم واقعا الان قیمت حباب داره و قشنگ میشه امیدوار بود تا 3000 تومن بیاد پایین(خیلی تاسف داره برای 3 تومن هم خوشحال میشیم!!!)

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mech90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست عزیز با فرمایشات تون موافقم. اما نفت خیلی بیشتر از سی درصده بودجه رو تشکیل میده. بخش بسیار عمده ای که خود فروشه نفته، بخش دیگه ای از صادرات هم فراورده های نفتی که قیمت نفت اثر مستقیمی در قیمت نهائی اون داره. حتی بخش عمده ای از درآمدهای مالیاتی هم وابسته به نفتِ. در مجموع با احتساب همه موارد (صرف نظر از بازی با اعداد و آمار رایج!) بیشتر از 85 درصد بودجه رو نفت تشکیل میده!
    بجز اینا تورم هم باید در قیمت دلار بیاد. پس فعلا افت بزرگی نخواهیم داشت و بنظر میاد با شرایط فعلی قیمت در 3500 بمونه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    دوست عزیز با فرمایشات تون موافقم. اما نفت خیلی بیشتر از سی درصده بودجه رو تشکیل میده. بخش بسیار عمده ای که خود فروشه نفته، بخش دیگه ای از صادرات هم فراورده های نفتی که قیمت نفت اثر مستقیمی در قیمت نهائی اون داره. حتی بخش عمده ای از درآمدهای مالیاتی هم وابسته به نفتِ. در مجموع با احتساب همه موارد (صرف نظر از بازی با اعداد و آمار رایج!) بیشتر از 85 درصد بودجه رو نفت تشکیل میده!
    بجز اینا تورم هم باید در قیمت دلار بیاد. پس فعلا افت بزرگی نخواهیم داشت و بنظر میاد با شرایط فعلی قیمت در 3500 بمونه.
    درست هست و توضیحاتتون منطقی است. هرچند که وابستگی به نفت هم کم باشد صادرات عمده محصولات پتروشیمی و محصولات وابسته به نفت رو نمیشه اصلا انکار کرد.
    در این مورد بنده 100 البته با شما موافقم ولی اون رقمی که بنده اعلام کردم دقیقا حرف دولت برای وابستگی بودجه به نفت بود که مجلس هم این حرف رو بنوعی تایید میکنه.
    تو خیلی از سایت ها هست از جمله لینکهای زیر:
    http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930917000568
    http://www.tasnimnews.com/Home/Single/588230
    بنابراین مبنای گفته بنده حرف دولت و برخی نمایندگان مجلس بود.
    درکل اون چیزی که مهمه همون بالا رفتن و عدم کاهش قیمت دلار هست که یک اصل کلی است و شما هم با بنده موافقید. انشاالله که توافق هم صورت گیرد
    و منفعت این توافق برای دانشجوها از کاهش قیمت دلار به مراتب مهم تر و بارزتر هست. مثلا ویزای برخی رشته ها مثل موادی ها و مکانیکی ها و هوافضایی ها و امثالهم که الان قلع و قم میشوند.
    عوض اینکه داشتن مقاله برای اپلای حسن حساب بشه شده بلای جون برخی ها . دانشجو با هزار تا خون دل اومده کار کرده و جون کنده اساتید منفعتش رو بردند و الان دوباره
    دانشجو کتکش رو می خوره. از اینجا رونده (بازار کار صفر باوجود کلی رزومه خوب) و از اونجا مونده شدند (عدم اخذ ویزا بعد از کلی تلاش). این موضوع وقتی رنج آورتر میشه که بتونی بری
    توی top10 و ویزا نیاد. هرچی کارت کاربردی تر اونقدر غم و غصت بیشتر. کاش از اول همه بچه ها بدوند ته ماجرا رو برند موضوعی مثل اثر نور آفتاب بر انتقال حرارت در پوست شلغم و کاهو کار بکنند .
    یادم باشه یه فروم مناسب در مورد موضوعات خوب یه مطلبی بنویسم.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member

دوستان دلار چنده امروز؟

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط fyo نمایش پست ها
    دوستان دلار چنده امروز؟
    دوست عزیز همین الان 3458 تومان است. 3 تومان نسبت به دیروز افزایش دارد که جزئی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)