صفحه 51 از 315 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3143

موضوع: نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

پیش فرض پاسخ : نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

تحریم ها از 6 فوریه که امروزه انجام شده و دلار فوق العاده با ارزش میشه با این کارا عوام رو تشویق به فروش میکنن تا بعدا به قیمت خیلی بالا بفروشن.ط
    طلا هم همینطور

Banned

از طرفی اعلام خبر پیش فروش سکه و از طرفی پیشنهاد مذاکره با US باعث شده بازار یه کم جو زده بشه . اگه قصد خرید دارید فعلا صبر کنید تا اوضاع کمی ثابت شود. اگر هم قرار باشه مذاکرات ایران نتیجه بده افت قیمت های ارز خیلی خیلی بیشتر از حد انتظار خواهد بود.

Banned

آخرين بروز رساني : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸ ساعت ۱۳:۱۵
    نرخ اسکناس در صرافي جلالي
    کليه قيمت ها به تومان مي باشد
    ارز فروش خريد
    دلار آمريکا 3766 3690
    يورو 5130 5030

نقل قول نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
    موافقم. اما با اين اوصاف، تکليف افرادي که براي مهاجرت، تحصيل و يا حتي سفر هاي احتماليشون تا حالا دلار و غيره خريدن چيه؟

بايد فاکتورش رو داشته باشند؟ بايد برن صرافي فاکتور بگيرند؟ بايد دلارهاشون رو بسوزونند؟ بايد باهاشون روزنامه ديواري درست کنند؟
    دوست عزیز، شما هر چقدر هم ارز داشته باشید هیچ اشکالی ندارد، الان هم نه در خرید مانعی هست و نه در فروش. کلا این خبر دستگیری مربوط به از ما بهترون میشه که خودشون بهتر میدونن.
    اصلا هم نیازی به سوزاندن این چیزها نیست، هر وقت اراده کنید می تونید ارزتون را تبدیل کنید.
    You win some, You lose some; C'est la vie, N'est-ce pas? o

Senior Member m_rond آواتار ها

دو تا سایت بولتن نیوز و خبر فارسی زذن که آمریکا غنی سازی اورانیوم را پذیرفت البته تا سطح 5 درصد. اینکه معتبر باشه یا نه نمی دونم.
    Never Say Never

تحلیل یکی از این کله گنده ها که وبلاگ داره رو میذارم ببینیم چقدر درست در میاد. تا حالا که کارش بد نبوده

دلار هم همونطور که گفتم تا وقتی زیر 3740 هست راهی بجز کاهش تا3680 نداره ....
    دوباره گفتیم 3680 بیاد تا نزدیک 3640 میریزه ..(دلار الان 3660)

3640 را بزند تا 3530 میریزد

زیر 3530 الفاتحه تا 3170

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nima2147 نمایش پست ها
    تحلیل یکی از این کله گنده ها که وبلاگ داره رو میذارم ببینیم چقدر درست در میاد. تا حالا که کارش بد نبوده

دلار هم همونطور که گفتم تا وقتی زیر 3740 هست راهی بجز کاهش تا3680 نداره ....
    دوباره گفتیم 3680 بیاد تا نزدیک 3640 میریزه ..(دلار الان 3660)

3640 را بزند تا 3530 میریزد

زیر 3530 الفاتحه تا 3170
    نظر این کله گنده وبلاگ نویس محترم ولی من بدجور موندم این اعداد را از کجا در میارن ؟ چه طور حساب میشه دوستان ؟ اینکه مثلا میگه 3680 بیاد تا 3640 میریزه !! یا اینکه میگه 3640 را بزنه تا 3530 میریزه !! حالا مثلا نمیشه تا 3525 بریزه این مورد آخر ؟! ممنون .

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    دو تا سایت بولتن نیوز و خبر فارسی زذن که آمریکا غنی سازی اورانیوم را پذیرفت البته تا سطح 5 درصد. اینکه معتبر باشه یا نه نمی دونم.
    البته نظر خودم اینه که بدرقم مشکوک می زنه این خبر و به نظر میاد ساختگی باشه. لااقل خودم هنوز هیچ منبع خارجی یا داخلی معتبر واسش پیدا نکردم.
    Never Say Never

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    نظر این کله گنده وبلاگ نویس محترم ولی من بدجور موندم این اعداد را از کجا در میارن ؟ چه طور حساب میشه دوستان ؟ اینکه مثلا میگه 3680 بیاد تا 3640 میریزه !! یا اینکه میگه 3640 را بزنه تا 3530 میریزه !! حالا مثلا نمیشه تا 3525 بریزه این مورد آخر ؟! ممنون .
    این اعداد را از روی نمودار دلار در میارند. مثلا از نظر این تحلیلگر 3640 یک سطح حمایتیه که اگر شکسته بشه احتمال ریزش تا 3530 وجود داره و الی آخر.
    You win some, You lose some; C'est la vie, N'est-ce pas? o

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

خوب من که به شخصه انتظار این پیش فروش رو نداشتم
    مهمترین دلیل برای انجام این کار همین تحریم 6 فوریه بود !

حکومت هم سعی داره از 3 راه مقابله کنه !
    1.قانون محدودیت خرید و فروش ارز
    2.پیش فروش سکه
    3.اخبار مذاکرات (که هیچ منبع بدرد بخوری هم نداره)

به نظرم حتی فردا هم جو کاهشی رو خواهیم داشت و قیمت ها خواهند ریخت ... اما بعد از 22 بهمن اوضاع فرق خواهد کرد و یه بک به بالا خواهیم داشت ! احتمالا شرایط پیش فروش سکه رو هم بعد از 22 بهمن اعلام خواهند کرد !
    فعلا که خبر اومده نفری 5 تا با کارت ملی .... باید منتطر بود ببینیم چی میشه !
    کلا پیشنهادم به دوستان دانشجو : نه حول بشید برید بفروشید و نه فعلا دست به خرید بزنید ! در این بازار شامی که دولت پهن کرده بهترین کار نظاره گر بودنه !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)