صفحه 53 از 315 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 3143

موضوع: نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

پیش فرض نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

بعد از یکشنبه چه اتفاقی میفته به نظر شما؟؟؟

نظر خودم اینه که شنبه ارزونترین قیمتشو داره و دوشنبه روند صعودی داره مخصوصا که 22 بهمن تموم شده و اخبار تحریم ها از گوشه و کنار شنیده میشه و همه گیر میشه.
    این نظر منه
    ویرایش توسط daniyal_arj : February 6th, 2013 در ساعت 07:22 PM دلیل: lمرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

دوباره اومد پایین، دلار 3695 صرافی جلالی
    نقل قول نوشته اصلی توسط anita59 نمایش پست ها
    نظر خودم اینه که شنبه ارزونترین قیمتشو داره و دوشنبه روند صعودی داره مخصوصا که 22 بهمن تموم شده و اخبار تحریم ها از گوشه و کنار شنیده میشه و همه گیر میشه.
    این نظر منه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط solmaz76 نمایش پست ها
    فکر میکنید شنبه قیمت دلار پایین بیاد؟؟
    والا اصلا نمی شه پیش بینی کرد. معمولا شنبه ها به عنوان نخستین روز هفته کاری با التهاب و افزایش قیمت همراه است. یعنی معمولا شما شنبه خرید کنید از یکشنبه به صرفه تره.یا اگه قصد فروش دارید بگزارید برای اواسط هفته که قیمت در اوج. ولی این هفته یه مقدار عجیب غریب شده. به نظر من ( نظر شخصی ) هنوز تا کف قیمت فاصله داریم.

Banned

نمابورس، بازار سرمایه_ عضو هیئت مدیره بانک ملی با بیان اینکه تا این لحظه هیچ گونه ابلاغیه و یا بخشنامه ای برای از سرگیری دور جدید پیش فروش سکه دریافت نکرده، اعلام کرد: بانک مرکزی طلا را به عنوان دارایی با ارزش و ثروت خود هیچگاه ارزان فروشی نخواهد کرد.

نمابورس، بازار سرمایه_ عضو هیئت مدیره بانک ملی با بیان اینکه تا این لحظه هیچ گونه ابلاغیه و یا بخشنامه ای برای از سرگیری دور جدید پیش فروش سکه دریافت نکرده، اعلام کرد: بانک مرکزی طلا را به عنوان دارایی با ارزش و ثروت خود هیچگاه ارزان فروشی نخواهد کرد.
    عباس کمره ای در گفتگو با خبرنگار نمابورس اعلام کرد: تا این لحظه بخشنامه و یا ابلاغیه ای برای پیش فروش سکه به بانک ملی ارائه نشده است.
    وی با بیان اینکه هرگونه برنامه ریزی برای پیش فروش سکه طلا بر اساس پایش تفاوت ها و حباب قیمتی در بازار سکه از سوی کارشناسان بانک مرکزی صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: به طور حتم بانک مرکزی با توجه به فرآیند عرضه و تقاضای موجود در بازار سکه و با درنظر گرفتن ریسک هایی همچون احتمال ذوب یا خروج مسکوک طلا از بازار داخلی، جوانب مختلف را بررسی و در نظر خواهدگرفت.
    مدیر اسبق نشر ریالی بانک مرکزی با طرح این پرسش که باید دید بانک مرکزی از پیش فروش سکه چه اهدافی را دنبال می کند؟ عنوان کرد: بانک مرکزی با دو هدف تنظیم قیمت ها در بازار و جمع آوری نقدینگی، موضوع پیش فروش سکه را عنوان کرده و این درحالی است که این نهاد ناظر بازار پولی کشور هیچ گاه بی گدار به آب نمی زند.
    کمره ای دربرابر این پرسش که آیا پیش فروش سکه در شرایط فعلی ، به نوعی حراج ثروت ملی نیست و آیا به قاچاق سکه طلای آب شده در بازار منجر نخواهدشد؟ پاسخ داد: بانک مرکزی هیچگاه ثروت خود را که به عنوان دارایی با ارزش و پشتوانه ملی است به قیمت ارزان تر عرضه نخواهدکرد.
    مسئول اسبق اجرای پروژه پیش فروش سکه از نحوه نرخ گذاری سکه بر پایه نرخ ارز و اونس جهانی سخن گفت و افزود: بانک مرکزی در زمینه نحوۀ قیمت گذاری سکه همواره ارزش واقعی آنرا مدنظر قرار می دهد.
    به باور وی تصمیم گیری برپایه یک صحبت و یا اظهار نظر دربارۀ بررسی پیش فروش سکه طلا نمی تواند مبنایی برای سرمایه گذاری در بازارسکه و طلا قرارگیرد و باید منتظر تحقق نتایج احتمالی بود.
    کمره ای با اشاره به تجربه پیش فروش 9میلیون و 500هزار قطعه ای سکه طلا در بانک ملی، گفت: بانک مرکزی در این زمینه تلاش های بسیاری به خرج داد تا این کار بزرگ با کمترین اشکال به نتیجه دست یابد . در حال حاضر نیز بانک ملی درصورت هرگونه سیاست گذاری جدید از سوی بانک مرکزی آمادگی همکاری دارد.
    به گزارش نمابورس روز گذشته برخی خبر گزاری ها به نقل از رییس بانک مرکزی از آغاز بررسی پیش فروش سکه در آینده ای نزدیک خبر داده بودند که تا این لحظه با افت شدید قیمت ها در بازار نقدی و آتی سکه ،همراه شده است.
    " اگه این خبر صحت داشته باشه از شنبه شاهد افزایش دوباره قیمت ها خواهیم بود :

Junior Member

عجب داستان شده این دلار)

3890دلار خریده بودم دوباره امروز دستی فروخته 3750 دوباره از 3748 صرافی خریدم و بعد از پنج دقیقه 3685 شد؟؟؟ با 2000 تا می شد یک ضرر شدید آنهم با خریدشون 3650 گفتم بی خیال فروش !!!!!

الان دلار 3760 شده و خرید هم 3740 تومان دوستان مواظب سرمایه هاتون باشید این بازار خیلی قابل پیش بینی نیست

فکر می کنم بازار وال استریت با این همه دبه دبه و کبه کبه که داره این همه دنگ و فنگ نداره )))))

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali_b نمایش پست ها
    عجب داستان شده این دلار)

3890دلار خریده بودم دوباره امروز دستی فروخته 3750 دوباره از 3748 صرافی خریدم و بعد از پنج دقیقه 3685 شد؟؟؟ با 2000 تا می شد یک ضرر شدید آنهم با خریدشون 3650 گفتم بی خیال فروش !!!!!

الان دلار 3760 شده و خرید هم 3740 تومان دوستان مواظب سرمایه هاتون باشید این بازار خیلی قابل پیش بینی نیست

فکر می کنم بازار وال استریت با این همه دبه دبه و کبه کبه که داره این همه دنگ و فنگ نداره )))))
    فاصله قیمت خرید و فروش کم شده میشه نتیجه گرفت بازار میل به صعود داره.
    You win some, You lose some; C'est la vie, N'est-ce pas? o

سلام بچه ها . من تا 15 فروردین باید حدود 8000 تا بخرم . پیشنهادتون اینه که کی بخرم؟ خورد خورد از الان بخرم یا صبر کنم؟
    ممنوم میشم راهنماییم کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
    فاصله قیمت خرید و فروش کم شده میشه نتیجه گرفت بازار میل به صعود داره.
    من از 2 تا سایت نگاه کردم خریدهاشون رو زده 3680 و به عبارتی حدود 100 تومان اختلاف قیمت خرید و فروش هست. بعد هم صرف گزارش کردن یک عدد در وبسایت برای خرید به معنای خریدن نیست. وقتی بازار نزولی می شود خیلی وقت ها صرافی ها روی قیمت های اعلامی خرید نمی کنند و می گویند خرید ندارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    من از 2 تا سایت نگاه کردم خریدهاشون رو زده 3680 و به عبارتی حدود 100 تومان اختلاف قیمت خرید و فروش هست. بعد هم صرف گزارش کردن یک عدد در وبسایت برای خرید به معنای خریدن نیست. وقتی بازار نزولی می شود خیلی وقت ها صرافی ها روی قیمت های اعلامی خرید نمی کنند و می گویند خرید ندارند.
    هر قیمتی که توی سبزه میدون باشه بصورت معمول در صرافی ها 20تومان گرون تر می فروشند و 10 کمتر از فروش آنجا می خرند
    اگر اختلاف قیمت فروش خرید یک صرافی 100 تومان باشه اصلا نخرید چون عدد واقعی بازار همون عدد خریدشون از شما است (اکثرا اواقات )
    برای فروش ارز موقعی کسی نمی خره به صرافی ها دیگه مراجعه کنید اکثرا یه حدی دارن برای خرید که اگر قیمت ها رو به پایین باشد این حد رو کم می کنند و البته یه حد دیگری هم به واردکنندگان محترم به اختصاص میدن و با چهار یا پنج تومان ارزن تر بهشون می فروشند و برای این واردکنندگان عزیز برایشان چندان اهمیت نداره فردا ارز بالاتره یا پایین تر چون از رونق اقتصادی میفتند و در حدود حداقل چند ده هزار تا صد هزار دلار می خرند ,بس از این نظر هیچ مشکل برای فروش ارز اصلا نیست و چیزی که هر روز می بینم ارز بسیار بالایی اونم بصورت آزاد خریدی میشه برای واردات کالا , مسافرت, و غیره ... و خارج میشه و تو بازار فعلا جایگزینی نیست
    ساعات پیک خرید و فروش صرافی ها بنطرم مهمه برای فروش ارز و چون صراف نمی تونه فقط خریدار باشه

بازار فعلا صعودیه مگر اینکه خلاف آن اثبات شه مانند توافق صد در صد با آژانس و عدم فعالیت !!!! یا موافقت با گروه 5+1!!! یا برداشته شدن تحریم ها (محدویت ارزی و ...) که اون هم بعید بنظر میرسه فعلا و الان هم تزریق ارز به بازار چیزی شبیه یه مسکنه چون مردم خریدارند!!!!!!!!و در طولانی مدت اگر وضعیت به همین منوال دنبال شه و بخوان فاز دوم هم یارانه اجرا کنند دیگه بازار از کنترل خارج شده

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

کسی از نرخ امروز خبر داره ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)