صفحه 9 از 315 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3143

موضوع: نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

Member
    رشته و دانشگاه
    0213 - Computer and Information Systems Manager

پیش فرض پاسخ : نوسانات قیمت ارز و مشاوره برای خرید ارز آزاد

دوستان به نظرتون چند روز صبر کنیم قیمت متعادلتر میشه؟؟؟؟ برای خرید دلار(ما 4 ماه دیگه مسافریم)

NOC:
    0213 - Total Score:70 - Visa Office: Warsaw -CIO : 2 Nov 2009- 1st FN: 8 Jan 2010 - 2nd FN: 10 May 2010 -
    -Transferred to Visa Office :
    12 Dec 2011 - Process Started : 24 Feb 2012 -Medical 05 Sep 2012 - Visa 21 Jan 2013

Junior Member pma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT

نقل قول نوشته اصلی توسط uniques3 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون چند روز صبر کنیم قیمت متعادلتر میشه؟؟؟؟ برای خرید دلار(ما 4 ماه دیگه مسافریم)
    متعادل نمیشه. بالاتر هم میره

Member
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineer

من مدتيه اين فروم رو دنبال مي كنم. بالاخره به اين نتيجه رسيدم البته با راهنمايي دوستان دلار بخرم . حداقل ارزش پولم هميشه حفظ ميشه و اصلا امروز فردا نكنيد. من هم مثل برخي از دوستان تعلل كردم چند مليون تا الان ضرر كردم .ولي مطمئنم با اين اوضاع همچنان دلار بالا خواهم رفت.
    PR 2014 در جستجوي كار ،نيازمند ياري سبزتان هستيم

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bernasha نمایش پست ها
    از قیمت دلار کسی خبر نداره امروز؟
    هنوز بازار درست راه نیفتاده
    اما حدود 3440-3450 بوده معاملات صبح
    اگر امروز از طرف بانک مرکزی دخالتی انجام نشه تا ظهر 3500 دیده میشه

به نظرم این رالی تا فردا ظهر به 3600 میرسه و بعد یه عقب نشینی تا 3400 خواهد کرد

ادیت : 3470

ادیت 2 : 3500

دیگه ادیت نمیکنم ! امروز و فردا امتحان دارم ! گور بابای دلار و یورو !:دی
    ویرایش توسط reza_badkonaki : January 21st, 2013 در ساعت 12:55 PM

Senior Member

امروز بالاخره دلم رو زدم به دریا گفتم خدایا دیگه توکل به تو . رفتم تو یه صرافی گفت نمیفروشم. دومی رفتم گفت 3480 سراغ سومی که رفتم گفت 3450 گفتم اوکی بده آقا اندازه 10 تومن ما. کارت رو دادم که بکشه . کشید و پول از حساب ما کم شد و لی چیزی تو حساب اونام نرفت!!! برگشت گفت شرمنده برید تا 72 ساعت دیگه میاد تو حسابتون.
    هیچی حالا من گفتم که اگر فردا بیام با همین قیمت میدی؟ گفت حالت خوبه؟!! تو مسیر برگشت هم شاهد صحنه های ناگوار قیمت صرافی ها بودم که مثل بنز داشت میرفت بالا!
    (یاد آقای همسوده افتادم !)
    خلاصه گفتم خدایا شکرت. اینم سرنوشت این چندر غاز ما.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    امروز بالاخره دلم رو زدم به دریا گفتم خدایا دیگه توکل به تو . رفتم تو یه صرافی گفت نمیفروشم. دومی رفتم گفت 3480 سراغ سومی که رفتم گفت 3450 گفتم اوکی بده آقا اندازه 10 تومن ما. کارت رو دادم که بکشه . کشید و پول از حساب ما کم شد و لی چیزی تو حساب اونام نرفت!!! برگشت گفت شرمنده برید تا 72 ساعت دیگه میاد تو حسابتون.
    هیچی حالا من گفتم که اگر فردا بیام با همین قیمت میدی؟ گفت حالت خوبه؟!! تو مسیر برگشت هم شاهد صحنه های ناگوار قیمت صرافی ها بودم که مثل بنز داشت میرفت بالا!
    (یاد آقای همسوده افتادم !)
    خلاصه گفتم خدایا شکرت. اینم سرنوشت این چندر غاز ما.
    شایدم روزی که پوله برگشت به حساب 3400 شده باشه. ولی اولین باری که دلار نزولی شد حتما بخرید. تا 3556 یا 3600 هم بالا میره بعد نزولی میشه دیگه حتما بخرید ارزون شد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، عملاً کلید خورد

بازی تازه شروع شده ...

تمام نگرانی من اینه که دلار هم مشمول "هر که بامش بیش برفش بیشتر" بشه و رابین هود بازی های دولت به جز بنزین و برق و گاز به دلار هم بکشه ...
    با این تفسیر که برای واردات و نیازهای معمولی نرخ مبادله ای هست و برای بقیه موارد هم که مربوط به کساییه که پولشون زیاده باید دلار گرون فروخته شه و مازادش مثلاً به مردم داده بشه !

این برداشتی از یکی از جملات احمدی نژاده در شب مصاحبش که گفت نرخ ارز از نظر ما فلانه ولی گرون فروخته بشه اختلاف قیمتش رو بین مردم تقسیم میکنیم واین یعنی هدفمند کردن یارانه ها ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان عزیزم
    پایین عمرا با این شرایط بیاد 1 نگاه به قیمت طلا بندازید میفهمید که این دو مقوله روند صعودی دارند و دارند و دارند
    بنظر من بخرید
    من پریروز به قیمت 3340
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق

دقيقا همين بلا سر من اومد! پريروز اومدم دلار بخرم از ٣٣١٥ شروع تا من با يكي تموم كنم رسيد به ٣٣٥٥ من گفتم باشه ميخوام شماره حسابو داد كفت برو بريز به حساب من هم رفتم بانك ساتنا زدم به حساب طرف(ساعت يك) تا ساعت سه پول به حسابش نرفت رفتم بانك كفت كه ما ساتنا نداريم با پايا فرستاديم!!!!!! فردا ميرسه در صورتيكه من فرم ساتنا پر كرده بودم. خلاصه آقاي صراف زد زيرش و ديروز كه پولم رسيده به حساب ميكه الان شده ٣٤٥٠! يعني من براي ١٠٠٠٠دلار بايد يك ميليون ديكه بدم!!!! اي.....
    تازه ميكه الان ٣٥٢٠ و خودم دارم ٧٠٠٠٠٠تومان ضرر ميكنم ولي چون بهت قول دادم اين قيمت ميدم! تورو خدا ثبات اقتصادي او حال ميكنين! اون وقت ميخوايم اقتصاد دنيا رو مديريت كنيم!!!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

مبالغ زیر 15 میلیونو ساتنا نمیکنن. فرداش به حساب واریز میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima58 نمایش پست ها
    دقيقا همين بلا سر من اومد! پريروز اومدم دلار بخرم از ٣٣١٥ شروع تا من با يكي تموم كنم رسيد به ٣٣٥٥ من گفتم باشه ميخوام شماره حسابو داد كفت برو بريز به حساب من هم رفتم بانك ساتنا زدم به حساب طرف(ساعت يك) تا ساعت سه پول به حسابش نرفت رفتم بانك كفت كه ما ساتنا نداريم با پايا فرستاديم!!!!!! فردا ميرسه در صورتيكه من فرم ساتنا پر كرده بودم. خلاصه آقاي صراف زد زيرش و ديروز كه پولم رسيده به حساب ميكه الان شده ٣٤٥٠! يعني من براي ١٠٠٠٠دلار بايد يك ميليون ديكه بدم!!!! اي.....
    تازه ميكه الان ٣٥٢٠ و خودم دارم ٧٠٠٠٠٠تومان ضرر ميكنم ولي چون بهت قول دادم اين قيمت ميدم! تورو خدا ثبات اقتصادي او حال ميكنين! اون وقت ميخوايم اقتصاد دنيا رو مديريت كنيم!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)