صفحه 54 از 59 نخستنخست ... 444454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 583

موضوع: گواهی تمکن مالی بانک در ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی تمکن مالی بانک در ایران

دوستان کسی اطلاعاتی نداره درباره بانک استیتمنت برای همراه؟ برای همسر که می دانم همان حدود 8700 یورو است اما آیا برای فرزند 7 ساله هم لازم است این گواهی؟

ممنون می شوم اگر منو راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_iran نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعاتی نداره درباره بانک استیتمنت برای همراه؟ برای همسر که می دانم همان حدود 8700 یورو است اما آیا برای فرزند 7 ساله هم لازم است این گواهی؟

ممنون می شوم اگر منو راهنمایی کنید
    سلام،
    به ازای هر فرد احتیاج به بانک استستمنت هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    به ازای هر فرد احتیاج به بانک استستمنت هست.
    ممنون دوست عزیز!
    یعنی برای یک کودک هم باید 8640 یورو بانک استیتمنت گرفت و در آلمان هم بلاک کرد؟!
    شما اطلاع ندارید کدام ایالتها در آلمان پول را بلاک نمی کنند؟ لیستی از این ایالتها وجود ندارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_iran نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز!
    یعنی برای یک کودک هم باید 8640 یورو بانک استیتمنت گرفت و در آلمان هم بلاک کرد؟!
    شما اطلاع ندارید کدام ایالتها در آلمان پول را بلاک نمی کنند؟ لیستی از این ایالتها وجود ندارد؟
    خواهش میکنم. ببینید بانک استیتمنت برای این هستش که دولت آلمان مطمئن بشه که شما در حین تحصیل مجبور نیستید که از وقت تحصیلتون بزنید و کار کنید تا مخارج زندگی خودتون و خانوادتون رو تامین کنید. این مبلغ 8640 یورو درو سال هم حداقل پولی هست که یک نقر احتیاج داره برای اینکه هزینه جا و هزینه مایحتاج زندگی رو تامین کنه. ممکن هست که برای کدک مقدارش کمتر باشه، چون کودک توی همون خونه پدر و مادر زندگی میکنه و در اصل هزینه خونه اضافی نداره؛ ولی این حدس من هست و مطمئن نیستم.
    در مورد اینکه کدام ایالتها پول رو بلوکه نمیکنند متاسفانه اطلاعی ندارم. به نظر من برای اینکه اطلاعات کافی در این زمینه بگیرید با Admission Service و یا Studentenwerk دانشگاه مورد نظرتون مکاتبه کنید. اونا حتما بهتون کمک میکنند و اطلاعات دست اول بهتون میدن.
    موفق باشید.

Junior Member

دوستان گواهی موجودی حساب بریال، فارسی یا انگلیسی باید باشه؟
    نمیشه این مبلغ در حساب یکی از اعضای خانواده باشه و بعد اون مثلا یه نامه ضمیمه این گواهی بما بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشي دانشگاه علم و فرهنگ

دوستان متاهل راهنمایی میکنید که ایا مبلغ ۸۶۴۰ یوروی شخص همراه هم بلوکه میشه تو المان یا نه؟ و اینکه اصلا امکانش هست برای همراه کمتر از این مقدار رو ببریم البته موقع مصاحبه سفارت منظورم نیست و منظورم موقع ورود به المان و افتتاح حسابه اونجاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jjavadiy نمایش پست ها
    دوستان گواهی موجودی حساب بریال، فارسی یا انگلیسی باید باشه؟
    نمیشه این مبلغ در حساب یکی از اعضای خانواده باشه و بعد اون مثلا یه نامه ضمیمه این گواهی بما بده؟
    گواهی باید به انگلیسی باشه که توسط شعبه های منتخب هر بانک و بعضی بانکها مثل ملی توی تمام شعبه ها قابل دریافته.
    حتما باید حساب به نام شما باشه.
    تنها کاری که باید بکنید اینه که پول به حساب شما واریز بشه شما فرداش بری درخواست گواهی بدی و بلافاصله بعد اینکه گواهی رو گرفتی پولو برگردونی

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasepehri72 نمایش پست ها
    دوستان متاهل راهنمایی میکنید که ایا مبلغ ۸۶۴۰ یوروی شخص همراه هم بلوکه میشه تو المان یا نه؟ و اینکه اصلا امکانش هست برای همراه کمتر از این مقدار رو ببریم البته موقع مصاحبه سفارت منظورم نیست و منظورم موقع ورود به المان و افتتاح حسابه اونجاست؟
    بسته به شهر محل اقامت داره. اگه نفر اصلی برای تمدید اقامت پولش بلاک میشه، نفر پیوست هم پولش باید بلاک بشه برای تمدید اقامت.

توی اکثر شهرها قانون به این صورته که (8640/12)= 720 یورو برای هر ماه اقامت در نظر گرفته میشه. یعنی مثلا اگه شما موقع تمدید اقامت 7200 یورو توی حساب بلاکت باشه اقامتت 10 ماه تایید میشه.
    برای اطلاعات دقیق تر به سایت Ausländerbehörde شهر مراجعه کنید.

Junior Member

دوستان سلام ، ببخشید گواهی تمکن مالی از هر حسابی قابل قبوله برای سفارت / مثلا من اگه در صندوق های سرمایه گذاری حساب داشته باشم و بانک هم نامه تمکن مالی برای اون حساب بهم بده برای سفارت قابل قبوله ؟ پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

سلام دوستان. چند تا سوال داشتم. ممنون میشم اگه دقیقا بتونید من رو راهنمایی بفرمایید:
    1- من دانشجویی قراره برم. آیا علاوه بر 8640 یورو میتونم سند خونه ای که به اسمم هست رو ترجمه کنم و ببرم یا اینکه اضافه قلمداد میشه و ممکنه دردسر ساز بشه؟؟ چون تو یکی از پی دی اف های سایت سفارت خونده بودم در صورت وجود ملک به اسم خود شخص حتما ذکر کنید.
    2- دوم اینکه من پولهامو به یورو دارم الان. کدوم بانک حساب باز کنم و در کدوم شعبه که هر موقع ویزام اومد بلافاصله پولو بهم تحویل بدن؟؟ چون شنیدم چند تا از بانکها مثلا میگن ما نهایتا یک ماه یا دو سه هفته بعد میتونیم پولو پس بدیم و آنی نمیشه!!
    با تشکر از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)