صفحه 22 از 59 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 583

موضوع: گواهی تمکن مالی بانک در ایران

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی حساب بلوکه

دوسان ضمانت مالی رو از کشور سوییس میتون کسی بهمون بده یا چون جز اتحادیه اروپا نیست نمیشه؟؟

بعد یک سوال دیگه هم داشتم : من با همسرم دارم میرم و میخوایم یکیمون رو ضمانت از یکی از اقوام در سوییس بگیریم و یکی ضمانت بانکی خودمون، آیا میشه اصلا این کار رو کرد؟

تو فروم دیدم که نوشتن تو فرودگاه 8000یورو رو چک میکنن، اون هایی که ضمانت از اروپا دارن چی؟برای اونها همون نامه ضمانت کافیه؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوسان ضمانت مالی رو از کشور سوییس میتون کسی بهمون بده یا چون جز اتحادیه اروپا نیست نمیشه؟؟

بعد یک سوال دیگه هم داشتم : من با همسرم دارم میرم و میخوایم یکیمون رو ضمانت از یکی از اقوام در سوییس بگیریم و یکی ضمانت بانکی خودمون، آیا میشه اصلا این کار رو کرد؟

تو فروم دیدم که نوشتن تو فرودگاه 8000یورو رو چک میکنن، اون هایی که ضمانت از اروپا دارن چی؟برای اونها همون نامه ضمانت کافیه؟؟
    اینجا رو ببینین
    http://alik1990.persianblog.ir/tag/%...85%D8%A7%D9%86

مبلغ ضمانت بانگی رو کی تعیین میکنه؟دانشگاه یا سفارت؟چون الان دوستان اینجا نوشتن 8040 اما دانشگاه من نوشته ماهی 720 تا که میشه سالی 8640 یورو؟ الان من باید کدوم رو در نظر بگیرم؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    خلاصه این پست مفید این وبلاگ این بود که از اینجا که میخواید ویزا بگیرید، سفارت آلمان فقط ضمانت نامه شخصی که در آلمانه قبول میکنه!

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

مبلغ ضمانت بانگی رو کی تعیین میکنه؟دانشگاه یا سفارت؟چون الان دوستان اینجا نوشتن 8040 اما دانشگاه من نوشته ماهی 720 تا که میشه سالی 8640 یورو؟ الان من باید کدوم رو در نظر بگیرم؟؟
    مبلغ جدید 7908 یورو هست. از منم این رو خواستن. برخلاف سایر کشورها چون اکثرا دانشگاهها رایگان هستند یه مبلغ واحد برای کل کشور در نظر می گیرن. این مبلغ رو هم سفارت مشخص می کنه. اونی که تو سایت زده برای اینه که شما یه حساب سرانگشتی از مخارج اونجا داشته باشی که عموما زیادم با مبلغی که سفارت مشخص می کنه فرق نداره.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

مبلغ ضمانت بانگی رو کی تعیین میکنه؟دانشگاه یا سفارت؟چون الان دوستان اینجا نوشتن 8040 اما دانشگاه من نوشته ماهی 729 تا که میشه سالی 8640 یورو؟ الان من باید کدوم رو در نظر بگیرم؟؟
    اونی که دانشگاه نوشته برآورد هزیته ها در شهر شماست صرفا جهت اطلاع رسانی!
    ضمانت مالی از پارسال 7908 یورو شده!

اخه تو نامه bank loan این مقدار رو مشخص کرده ، اونی که شما میگید معمولا توی سایت دانشگاه برای همون حساب سرانگشتی دانشجوهاست، اما اینها همراه با نامه پذیرش برای من یک پی دی اف هم فرستادند که نوشته مقدار 720 تا برای هر ماه لازم دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    مبلغ جدید 7908 یورو هست. از منم این رو خواستن. برخلاف سایر کشورها چون اکثرا دانشگاهها رایگان هستند یه مبلغ واحد برای کل کشور در نظر می گیرن. این مبلغ رو هم سفارت مشخص می کنه. اونی که تو سایت زده برای اینه که شما یه حساب سرانگشتی از مخارج اونجا داشته باشی که عموما زیادم با مبلغی که سفارت مشخص می کنه فرق نداره.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

اخه تو نامه bank loan این مقدار رو مشخص کرده ، اونی که شما میگید معمولا توی سایت دانشگاه برای همون حساب سرانگشتی دانشجوهاست، اما اینها همراه با نامه پذیرش برای من یک پی دی اف هم فرستادند که نوشته مقدار 720 تا برای هر ماه لازم دارید.
    این مبلغ برای گرفتن ویزا ثابته! مطمعن باشید سفارت این رو از شما میخواد! این مبلغ رو نه سفارت بلکه وزارت خارجه آلمان برای تمامی دانشجوهای خارجی مشخص کرده!

ApplyAbroad Veteran

اگه يکی شما رو از آلمان بتونه دعوت کنه (مثل آشنا يا فاميل) اصلاً نيازی ندارين پول ارايه بدين،
    اون 7908 رو که سفارت ميخواد، يه مبلغ حد اقلی، شما بايد تمکن ماليتون حد اقل انقدر پول توش باشه، اگه نگرانيد که کمه ميتونين هر چه قدر بيشتر خواستين بزارين تو حسابتون و از اون گواهی بگرين

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

اون مقدار 7908 یورو رو وزارت خارجه آلمان (با تشکر از sepidehreg ) به طور میانگین برای همه مشخص کرده و شما هنگام ورود به آلمان باید حداقل اون مقدار رو داشته باشین و این رو سفارت ازتون می خواد ولی هزینه زندگی در بعضی از شهرهای آلمان مثل مونیخ بالاست. بعضا برای اینکه دانشگاه با شما اتمام حجت کنه مبلغ لازم رو به همراه نامه پذیرش براتون می فرستن. حتی بعضا هم می نویسن scholarship اینا ارائه نمی شه ها!!!!!! (واسه من این رو نوشته بودند!) ولی خوب هر مشکلی راه حل خودش رو داره. نگران نباشین و روند کاریتون رو برای ویزا ادامه بدین. در مورد خود من سفارت زنگ زد و گفت پولی که شما گذاشتین با نرخ روز بازار کمتر هست یه دونه جدیدش رو بگیرین اگه ویزاتون اومد اون رو ارائه بدین. منم گرفتم اگه ویزام اومد می برم ولی اگه مشکل مالی ندارین چند میلیون بیشتر بزارین خلاص. دیگه دوباره کاری لازم نباشه. مال منم به عید خورد قیمت واحد یورو یه هویی گرونتر شد مجبور شدم دوباره یه تمکن مالی جدید بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)