صفحه 24 از 59 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 583

موضوع: گواهی تمکن مالی بانک در ایران

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی حساب بلوکه

سلام،

در تائید حرفهای دوستمون (epezhman)، باید بگم که:
    3. هر چقدر فاند بگیرین از 7908 یورو کم می شه و مبلغ مابقی رو باید خودتون تو بانک بزارین و تمکن مالی بگیرین.

دوستان این نامه آیا زمان گرفتنش مهمه؟یعنی باید خیلی جدید باشه یا مال هفته پیش یا ده روز پیش هم باشه اشکال نداره؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    دوستان این نامه آیا زمان گرفتنش مهمه؟یعنی باید خیلی جدید باشه یا مال هفته پیش یا ده روز پیش هم باشه اشکال نداره؟
    اشکال نداره! ولی کلا هرچی جدیدتر باشه، بهتره! چون اگه روزی که ویزات بیاد، از تاریخ این نامه (یا نامه پذیرش) 3 ماه گذشته باشه، جلوی شماره پرونده تون توی جوابای مثبت درخواست اراعه گواهی بروز موجودی حساب رو میزنن( گواهی BA )
    من این رو پارسال از اونی که تو باجه صندوق نشسته شنیدم! نمیدونم امسال هم اینطوریه یا نه!

Junior Member

سلام بچه ها
    استرس گرفتم. من یه حساب ریالی دارم تو بانک ملی.یعنی توش پول به ریال دارم. تازشم فقط ۳۲ میلیونه. فردا میخواستم برم گواهی بگیرم که بزنه میشه معادل فلان قدر یورو. اینجا هرکی یه چی گفته که. نمیشه با این حسابم گواهی بگیرم؟6 روز دیگه هم مصاحبه دارم . حالا چیکار کنم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaadi نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    استرس گرفتم. من یه حساب ریالی دارم تو بانک ملی.یعنی توش پول به ریال دارم. تازشم فقط ۳۲ میلیونه. فردا میخواستم برم گواهی بگیرم که بزنه میشه معادل فلان قدر یورو. اینجا هرکی یه چی گفته که. نمیشه با این حسابم گواهی بگیرم؟6 روز دیگه هم مصاحبه دارم . حالا چیکار کنم؟
    معادل 8000 یورو به نرخ بازار باید باشه! یعنی 8000 تا 4200 تومن!
    میشه به این حساب گواهی گرفت! مبلغش کافی نیست فقط!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nilu2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان، می شه یکی در مورد بلوکه شدن حساب توضیح بده؟ حسابمون تو ایران هم باید بلوکه باشه؟ من koeln می خوام برم بلوکه کردن حساب تو آلمان به این معناست که نمی تونم دست به پولم بزنم؟ پس از کجا خرج کنم؟ یه سوال دیگه هم داشتم، بانک گواهی که به من می ده می گه که اینقدر تومن پول دارم و نرخ یورو هم اینه اما معادل کل رو به یورو نمی گه، سفارت ایراد می گیره آیا؟
    سلام ایران که نیازی نیست بلوکه کنید، فقط معادل نرخ بازاری به تومان تو حساب داشته باشید کافیه! یعنی بیشتر از 33 میلیون! نرخ بانکی یورو هم مینویسه که مهم نیست!
    بلوکه کردن در بعضی ایالت ها واجبه و در برخی نیست! شما باید ببینید ایالت شما چطوریه!! بلوکه کردن بدین معنیه که شما باید سر سال که ویزا تمدید میکنید حتما 8000 یورو در بانک دانشه باشید، و بعد از اون بیشتر از 660 یورو ماهیانه نمیتونید از این حساب برداشت کنید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram.EE نمایش پست ها
    من اقتصاد نوین حساب داشتم، راحت کارم انجام شد، یک روز بعد از درخواست گواهی حاضر شد، به انگلیسی بود، مبلغ ریالی رو نوشته بود، معادلش به یورو و نرخ برابری رو هم نوشته بود.
    با سلام
    باید این کارو تو شعب ارزی انجام داد یا هر شعبه ای باشه فرقی نمیکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad2014 نمایش پست ها
    با سلام
    باید بری شعبه ای که حسابتو باز کردی . من همین چند روز پیش رفتم . تا ساعت 3 هستن . من 2 رفتم که دیگه بانک خلوت بود و همون موقع هم بهم داد . یک ربع طول کشید کلن

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaadi نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    سلام،

معادل ریالی 7908 یورو به قیمت روز (الان از قرار واحدی بین 4200 تا 4300 تومان) بایستی تو حساب باشه.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad2014 نمایش پست ها
    با سلام
    اصولا هر شعبه ای و هر بانکی می تونه این کار رو براتون انجام بده. بانکهای ملی و سامان سریع کارتون رو راه می اندازن. من از اینها تمکن مالی گرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)