صفحه 3 از 59 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 583

موضوع: گواهی تمکن مالی بانک در ایران

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی حساب بلوکه

گواهی بانکی که میگیریم برای کل دوره تحصیلی ( برای من 3 سال ) باید موجودی داشته باشه یا فقط سال اول؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    قسمت اول رو نمی دونم.
    سند خونه قبول نیست.
    بلوکه شدن تو ایران مطرح نیست و همون طوری که گفتین برای وقتی هست که رفتین آلمان و دقیقا به همون صورتی که گفتین.
    من گواهی رو
    روز مصاحبه و روز تحویل ویزا بردم و بعدا فهمیدم میتونستم برای تحویل ویزا، به جای گواهی ارز خریداری شدمو ببرم.
    پس بعد از مصاحبه میتونید مبلغ رو از حسابتون خارج کنید، اصلا بعد از گرفتن گواهی از بانک میتونید.
    بانک اعلام نمیکنه معادل چند یورو، من قبلا نمونه نامه ای که بانک میده رو تو سایت قرار دادم. بانک میگه موجودی چقدر هست و زیرش مینویسه، نرخ ارز مرجع امروز 1 یورو معادل مثلا 30000 ریال. ضمانت مالی فقط میتونید مانده حساب رو بگیرید، نیازی به گردش نیست، سفارت بیشتر براش مهمه که شما این 8000 یورو رو داشته باشید، حالا سند خونه و ... رو شنیدم بعضی ها بردن ولی تاثیری نداره، برای دانشجو همون گواهی مالی 8000 تا کافیه.
    بلوکه شدن برای همه نیست، خیلی از بچه ها اصلا پولشون بلوکه نشده، بسته به محل زندگیتون داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    گواهی بانکی که میگیریم برای کل دوره تحصیلی ( برای من 3 سال ) باید موجودی داشته باشه یا فقط سال اول؟
    فقط معادل 8040 یورو برای یکسال اول
    همونی هست که سفارت خودش میگه

Junior Member

خواهشا دوستانی که واسه مصاحبه رفتن بگن گواهی بانکی رو به ارز مرجع(مثلا 15 میلیون) سفارت قبول داره یا نه؟ هنوز خیلی ها از جمله خودم روشن نشدن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MJ65 نمایش پست ها
    سلام. امروز از سفارت به من زنگ زدن و گفتن دیگه گواهی تمکن رو با نرخ مرجع حساب نمیکنند و نرخ بازار رو در نظر میگیرند. گفنم دوستان در جریان باشند که به اندازه کافی پول تهییه کنند
    یعنی بعد از مصاحبه بهتون زنگ زدن؟ میشه بگین شما از کدوم بانک و چه قدر تو حسابتون ریختین و با خودتون بردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imin نمایش پست ها
    یعنی بعد از مصاحبه بهتون زنگ زدن؟ میشه بگین شما از کدوم بانک و چه قدر تو حسابتون ریختین و با خودتون بردین؟
    یک ماه بعد از مصاحبه. پارسیان. 21 میلیون. اون کسی که به من زنگ زد گفت ما ارز رو به قیمت ازاد حساب میکنیم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك

دوستان سلام

بالاخره باید برای گواهی حساب بانکی 8040 یورو ، معادل چقدر ریالی اون رو به سفارت ارائه بدیم؟
    آیا باید براساس ارز مرجع 1600 تومنی (ینی 13 میلیون تومن) یا ارز مبادله ای 3200 تومنی (26 میلیون تومن) یا بر اساس نرخ ارز بازار 4600 تومنی (ینی 36 میلیون تومن) به سفارت ارائه بدیم؟

همچنین این گواهی بانکی رو باید در دو مرحله یکی روز تحویل مدارک و مصاحبه و روز تحویل ویزا به سفارت ارائه داد و با ردوم که روز تحویل ویزا هست میشه همون گواهی که برای روز مصاحبه از بانک گرفتیم رو ارائه بدیم یا باید گواهی به روز از بانک دوباره بگیریم.؟

دوستان اگه کسی اطلاع داره لطفا جواب بدن.
    ویرایش توسط kheirollahi83 : March 19th, 2013 در ساعت 02:01 PM

بر اساس نرخ ارز مرجع 1600 تومانی گواهی صادر میشه و سفارت هم اون رو قبول می کنه. من این کار رو انجام دادم.

من این مبلغ پول رو ندارم که با خودم ببرم و حساب بلوکه ایجاد کنم، مقدار پولم خیلی کمتره، خواهش می کنم از دوستان کسی می دونه در این شرایط باید چکار کنم؟

سلام من یه سوال داشتم.من برای ساپورت می خوام از داییم بخوام که ساپورتم باشه کسی می دونه باید بهش بگم کجا بره یا چی کار کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)