صفحه 50 از 59 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 583

موضوع: گواهی تمکن مالی بانک در ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی تمکن مالی بانک در ایران

من شرایط شما رو داشتم و در سفارت پرسیدم گفتند شما بورس هستید. توی فایل راهنما هم نوشته: «یا مدرکی دال بر بورسیه بودن» که یعنی اگر مبلغ بورسیه از مبلغ 8640یورو بیشتر باشه مشکلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam528 نمایش پست ها
    سلام.
    من این اطلاعیه رو امروز دیدم . برای کسایی که فاند گرفتن (من برای دکترا فاند میگیرم ) باز هم این قضیه قراره؟ چون هزینه های تحصیل و زندگی که تضمین شده هست. و اینکه حالا اگه در هر صورت باید این پروسه هم انجام بشه مثل سفارت ای دیگه در حدی که پرینت پردش حساب نشون بدی که این پول تو حساب بوده کفایت میکنه با نه وثیقه است و باید گرو بمونه ؟
    ممنون .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

دوستان من گواهی رو ب انگلیسی گرفتم درسته دیگه ؟ و اینکه یک نسخه فقط بهم دادن , ازش کپی بگیرم که ایرادی نداره؟
    ویرایش توسط skymind : September 10th, 2016 در ساعت 01:17 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineer-isfahan university of technology

سلام دوستان
    من از سفارت باهام تماس گرفتن برای تحویل ویزا. فردا میخوام ویزام را بگیرم. گفتن باید گواهی حساب بیاری.
    من گواهی حساب را دو هفته پیش گرفتم. ازم قبول میکن یا باید دوباره گواهی بگیرم؟
    ممنون از لطفتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از سفارت باهام تماس گرفتن برای تحویل ویزا. فردا میخوام ویزام را بگیرم. گفتن باید گواهی حساب بیاری.
    من گواهی حساب را دو هفته پیش گرفتم. ازم قبول میکن یا باید دوباره گواهی بگیرم؟
    ممنون از لطفتون
    دو هفته که خیلی زیاده !!! باید گواهی به روز باشه ، خوب دوباره جدید بگیرین دیگه! خرجی نداره که ! خودتون رو هم اذیت نمیکنین و یک روز تو صف ویزا الکی وقتتون تلف نمیشه
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    دو هفته که خیلی زیاده !!! باید گواهی به روز باشه ، خوب دوباره جدید بگیرین دیگه! خرجی نداره که ! خودتون رو هم اذیت نمیکنین و یک روز تو صف ویزا الکی وقتتون تلف نمیشه
    ببخشید من گواهی تمکن گرفتم این گواهی رو دوهفته قبل از مصاحبه ویزام گرفتم واسه مصاحبه قبول میکنند؟بعد میزان موجودی رو credit balance نشون میده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    ببخشید من گواهی تمکن گرفتم این گواهی رو دوهفته قبل از مصاحبه ویزام گرفتم واسه مصاحبه قبول میکنند؟بعد میزان موجودی رو credit balance نشون میده؟
    ببینید ، من نمیگم گواهی تمکن مالی که دو هفته قبل از مصاحبه گرفته شده ، قطعا قبول نمیکنن ، ولی من خودم اگر این وضعیت رو داشتم حتما میرفتم و گواهی جدیدتر می گرفتم که دیگه استرس و ترس نداشته باشم روز مصاحبه به همین قدیمی بودن گواهی مالیم ایراد بگیرن . یک جور محکم کاری و خاطر جمعیه! ضمن اینکه هزینه ای هم نداره و خیلی بانک ها یک ساعته گواهی میدن !
    برای فرم گواهی ، من خودم فرم و شکل و شمایل گواهیم اینطوری بود که اول بالای برگه مشخصات خودم و ( من چون سه مدل حساب داشتم تو اون بانک ) جمع کل موجودی ای که تو اون بانک داشتم رو نوشته بود ، بعد پائین تر یک جدول گذاشته بود و هر کدوم از حساب ها رو جدا جدا از شماره حساب و نوع حساب و موجودی ، تو جدول توضیح داده بود . پائین این جدول هم نوشته بود یک یورو مساوی با فلان ریال ( به نرخ ارز دولتی )
    که دقیقا همین عبارت آخری که بهش میگن نرخ برابری ریال با ارز مهمه که نوشته بشه حتما و هم اینکه حتما حواستون باشه به یورو بنویسن نه به دلار .
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    ببینید ، من نمیگم گواهی تمکن مالی که دو هفته قبل از مصاحبه گرفته شده ، قطعا قبول نمیکنن ، ولی من خودم اگر این وضعیت رو داشتم حتما میرفتم و گواهی جدیدتر می گرفتم که دیگه استرس و ترس نداشته باشم روز مصاحبه به همین قدیمی بودن گواهی مالیم ایراد بگیرن . یک جور محکم کاری و خاطر جمعیه! ضمن اینکه هزینه ای هم نداره و خیلی بانک ها یک ساعته گواهی میدن !
    برای فرم گواهی ، من خودم فرم و شکل و شمایل گواهیم اینطوری بود که اول بالای برگه مشخصات خودم و ( من چون سه مدل حساب داشتم تو اون بانک ) جمع کل موجودی ای که تو اون بانک داشتم رو نوشته بود ، بعد پائین تر یک جدول گذاشته بود و هر کدوم از حساب ها رو جدا جدا از شماره حساب و نوع حساب و موجودی ، تو جدول توضیح داده بود . پائین این جدول هم نوشته بود یک یورو مساوی با فلان ریال ( به نرخ ارز دولتی )
    که دقیقا همین عبارت آخری که بهش میگن نرخ برابری ریال با ارز مهمه که نوشته بشه حتما و هم اینکه حتما حواستون باشه به یورو بنویسن نه به دلار .
    ممنون از راهنماییتون.برا من نوشته که معادل ریال اینقدر به معادل یورو اینقدر توقسمت کردیت بالانس.فقط میخواستم بدونم این همون موجودیه کردیت بالانس؟من این حسابو 5 سال پیش باز کردم و مبلغ پولم کم کم تو این 5 سال اضافه شده که گردش 6 ماهه رو نشون میده ولی فکر نمیکنم بگن چرا 2 هفته پیش گرفتی.

Junior Member

سلام بر دوستان.
    من برای ویزای دانشجویی دارم اقدام می کنم. همسرم هم همراه من میاند. سوالی که دارم این هست که روز مصاحبه من یک تمکن مالی 8000 یورویی برای خودم ببرم و همسرم هم بعدا به حساب خودشون ببرن؟ یا اینکه همه 16000 را باید یکباره ارائه کرد؟
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط razieh15 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.
    من برای ویزای دانشجویی دارم اقدام می کنم. همسرم هم همراه من میاند. سوالی که دارم این هست که روز مصاحبه من یک تمکن مالی 8000 یورویی برای خودم ببرم و همسرم هم بعدا به حساب خودشون ببرن؟ یا اینکه همه 16000 را باید یکباره ارائه کرد؟
    ممنون
    همسرتون با چه عنوانی و به چه صورتی داره میاد المان؟ اگه همراه شما و زیر مجموعه پرونده شما داره میاد المان و نفر اصلی شما هستید چون شما نفر اصلی هستید شما باید ثابت کنید که میتونید خرج همسرتون هم در المان بدید بنابراین باید 16000 تا رو شما یکجا ارائه بدید ولی اگه ایشون جدا اقدام میکنه و زیر مجموعه پرونده شما نیست جدا جدا ارائه میدید شما 8000 تا همسرتون هم 8000 تا البته من بعید میدونم همسرتون هم بتونه از همون اول با شما بیاد.

Junior Member

ممنون از پاسختون. همسرم به عنوان همراه میخواد بیاد. ولی ی مسئله دیگه ای هم که هست ایشون مالزی هست و نمی دونم آیا من می تونم از اینجا برای ویزا اقدام کنم و همزمان ایشون از اونجا برای ویزای همراه اقدام کنه؟ واینکه بحث ارائه تکگن مالیش چه طور میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)