صفحه 28 از 31 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 303

موضوع: ضمانت مالی شخصی در آلمان یا دیگر کشورها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی شخصی در آلمان یا دیگر کشورها

سلام دوستان، وقتتون بخیر
    من متوجه شدم برای گرفتن ویزای دانشجویی باید هشت هزارتا تو سفارت و بعد فرودگاه نشون داد،من تعدادی از دوستای خانوادگیم تو آلمان زندگی میکنن و حتی سیتیزن آلمان هم شدن ولی کار دولتی ندارن و بیزینس شخصی دارن،میشه از اونها درخواست کرد که ضامن من بشن؟خیلی براشون دردسر ساز و وقت گیر میشه برای اینکه بخوان کارهای ضمانت من رو انجام بدن؟
    و یه سوال دیگه چون نمیخواهم برای رفتنم خیلی به کسی روبندازم که مثلا ضامنم بشه امکان گرفتن بورس برای کسی که از لیسانس میخواد برا پزشکی آلمان اقدام کنه هست؟و اگر هست چه شرایطی میخواد؟؟
    اگر لطف کنید و جواب بدید واقعا لطف بزرگی بهم کردین،پیشاپیش ازتون ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Armansn نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقتتون بخیر
    من متوجه شدم برای گرفتن ویزای دانشجویی باید هشت هزارتا تو سفارت و بعد فرودگاه نشون داد،من تعدادی از دوستای خانوادگیم تو آلمان زندگی میکنن و حتی سیتیزن آلمان هم شدن ولی کار دولتی ندارن و بیزینس شخصی دارن،میشه از اونها درخواست کرد که ضامن من بشن؟خیلی براشون دردسر ساز و وقت گیر میشه برای اینکه بخوان کارهای ضمانت من رو انجام بدن؟
    و یه سوال دیگه چون نمیخواهم برای رفتنم خیلی به کسی روبندازم که مثلا ضامنم بشه امکان گرفتن بورس برای کسی که از لیسانس میخواد برا پزشکی آلمان اقدام کنه هست؟و اگر هست چه شرایطی میخواد؟؟
    اگر لطف کنید و جواب بدید واقعا لطف بزرگی بهم کردین،پیشاپیش ازتون ممنونم
    سلام
    بله، اگه درآمدشون کافی باشه میتونن. کافی بودن درآمد رو اداره اقامت شهرشون با توجه به شرایط خود اون فرد (وضعیت تاهلش، تعداد بچه هاش، میزان درآمدش و ...) تعیین می کنه.
    دردسر زیادی نداره. یه فرم رو باید از اداره اقامت بگیرن، پر کنن و براتون بفرستن.
    بورسی برای لیسانس و پزشکی وجود نداره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

با سلام و عرض ادب.بنده قصد تحصیل در المان رو داشتم ولی توانایی مالی برای بلوکه کردن این هزینه را ندارم ولی در انگلستان اشنایی دارم که در فرودگاه کار میکنه و گفته من ضامنت میشم .ایا فرد مقیم انگلستان قادر به این کار هست و اگرم جز فامیل درجه یک نباشه مشکلی بوجود نمیاد و اینکه در اخذ ویزا هیچ مشکلی برام بوجود نمیاد یعنی قانون تغییر نکرده ؟؟ و اینکه اشنامون از نظر مالی متوسط رو به بالا میباشد .ممنون از جوابتون .

نقل قول نوشته اصلی توسط davoodiamin نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب.بنده قصد تحصیل در المان رو داشتم ولی توانایی مالی برای بلوکه کردن این هزینه را ندارم ولی در انگلستان اشنایی دارم که در فرودگاه کار میکنه و گفته من ضامنت میشم .ایا فرد مقیم انگلستان قادر به این کار هست و اگرم جز فامیل درجه یک نباشه مشکلی بوجود نمیاد و اینکه در اخذ ویزا هیچ مشکلی برام بوجود نمیاد یعنی قانون تغییر نکرده ؟؟ و اینکه اشنامون از نظر مالی متوسط رو به بالا میباشد .ممنون از جوابتون .
    فکر کن قبول کردن ، هرچند تا زمانی که جز اتحادیه هست قبوله
    حالا فکر کن قبول کردن
    خرج زندگی رو از کجا میاری
    ماهی 800 یورو خرج زندگی هست حداقل حداقل
    اون 8000 یورو یعنی برای حداقل یکسال خرج زندگی داری و ماه به ماه می تونی 800 تا ازش برداری

ApplyAbroad Superstar

اینکه مقیم انگلیس بودن اکیه یا نه رو نمیدونم. ولی فامیل نبودنشون مشکلی نیس.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام دوست عزیز
    اون موقعی که انگلیس تو اتحادیه بود هم نمیشد چه برسه الان
    بعدم به نظر من اصلا توی این فکر نباش که پولو برگردونی چون هزینه زندگی اونجا به شدت بالاست و اصلا نمیتونی با کار کردن خرج زندگیت رو در بیاری
    خصوصا که در هفته دو روز میتونی کار کنی تازه اگه کار پیدا کنی
    همین پیدا کردن کار خودش یه مسئله حل نشدنیه!
    به نظرم با پشتیبانی مالی برو اگرم برات مقدور نیست با پشتوانه مالی بری واقعا فشار زیادی بهت میاد و معلوم نیست بتونی از پسش بربیای یا نه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Alitaherizade نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اون موقعی که انگلیس تو اتحادیه بود هم نمیشد چه برسه الان
    بعدم به نظر من اصلا توی این فکر نباش که پولو برگردونی چون هزینه زندگی اونجا به شدت بالاست و اصلا نمیتونی با کار کردن خرج زندگیت رو در بیاری
    خصوصا که در هفته دو روز میتونی کار کنی تازه اگه کار پیدا کنی
    همین پیدا کردن کار خودش یه مسئله حل نشدنیه!
    به نظرم با پشتیبانی مالی برو اگرم برات مقدور نیست با پشتوانه مالی بری واقعا فشار زیادی بهت میاد و معلوم نیست بتونی از پسش بربیای یا نه
    لطفا در دادن اطلاعات درست به دیگران بیشتر دقت به خرج بدیم.
    این مسیله ضامن شدن نه ربطی به داخل یا خارج اتحادیه بودن داره و نه به فامیل درجه یک, دو یا درجه هشت !
    فرد ضامن در هر نقطه ای از این کره خاکی اعم از کامچاتکا در بخش شمال شرقی روسیه یا قطب جنوب, باید مراجعه کنه به کنسولگری آلمان ببینه آیا اونها همچین خدماتی رو اونجا ارایه میدن یا خیر.
    اگه این خدمات اونجا و در اون کنسولگری ارایه بشه, هیچ کس نمیتونه بگه نه نمیشه.
    البته بحث اینکه فرد بیاد و بعدش چه جوری هزینه اش رو پوشش بده دیگه بحث ما نیست...

Junior Member

سلام دوستان.من ضمانت مالی ازآلمان میخواهم بگیرم.فرد ضمانت کننده در آلمان مقیم می باشد وحقوق بالای 1800 یورو در ماه دارد.با او صحبت کردم وبهش گفتم بره ضمانت نامه مالی برام بگیرد.او رفته وبهش گفتن سه ماه دیگه بیا مدارکت رو بررسی میکنیم اگه مشکلی نبود بهت میدیم.میخواستم بدونم آیا این درسته برای صدور ضمانت نامه سه ماه طول بکشه(کارمند شهرداری اون شهر در آلمان گفته)؟
    اگه میشه منو راهنمایی بکنید به اون طرف بگم بره چی پرکنه؟اصلن چی میخواد؟من چیزی باید بفرستم؟نمیدونم شاید اون فرد توآلمان رفته اشتباهی گفته؟نمیدونم اصلن چی گفته؟

سلام دوستان.میخواستم بدونم اگه من کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه صنعتی هامبورگ در حدود ماهیانه 400 تا 500 یورو بگیرم باز هم برای صدور ویزا باید 8000 یورو داشته باشم؟؟

Junior Member

سلام دوستان من برای ضمانت مالی شخصی و دارم که آلمان هست و میتونه ضامن بشه اما سوالم این هست که :
    ۱- آیا مبلغ ۸۶۴۰ یورو باز هم از من در فرودگاه آلمان میخوان نیی در ویزا قید میشه یا با داشتن ضامن نیازی بهش نیست ؟
    ۲- این ضامن باید کار دولتی داشته باشه یا صرفا پرداحت مالیات کافیه؟
    لطفا منو راهنمایی کنید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)