صفحه 2 از 31 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 303

موضوع: ضمانت مالی شخصی در آلمان یا دیگر کشورها

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه مالی برای ویزای آلمان از طرف آشنایان ساکن آلمان، کشورهای عضو شینگن

اگر یه کسی بخواد از طرف ما تو آلمان حساب بازکنه می شه واسه اون 8000 یورو؟؟؟ حساب باید حتما به اسمه خودمون باشه یا به اسم کسی دیگه هم میتونه باشه؟؟
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : April 26th, 2010 در ساعت 03:40 PM

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه مالی برای ویزای آلمان از طرف آشنایان ساکن آلمان، کشورهای عضو شینگن

سلام
    تا جایی که من در جریان هستم شما باید خودتون حساب در آلمان داشته باشید. و گرنه باید اون فرد از طرف خودش ضمانت شما رو بکنه که مراحل خاص خودش رو داره و دیگه 8000 یورو نمیخواد.

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

من دیروز رفتم سفارت اقایی که نوبتا رو صدا می کرد گفت ضمانتمانه یا این حساب ارزی که معادل ریالیشو باید داشته باشی ، لازم نیس روز مصاحبه همرات باشه !!!!! خودشون بهت اطلاع می دن روزه مصاحبه که چی کار کنی !!!!!!! ایا این مطلب درسته ؟؟؟ یعنی لازم نیس من دنبالش باشم؟؟؟ روز 3 خرداد وقت دارم و پاسم تا 22 اردیبهشت می رسه دستم . دیر نمی شه؟؟!!!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiak نمایش پست ها
    من دیروز رفتم سفارت اقایی که نوبتا رو صدا می کرد گفت ضمانتمانه یا این حساب ارزی که معادل ریالیشو باید داشته باشی ، لازم نیس روز مصاحبه همرات باشه !!!!! خودشون بهت اطلاع می دن روزه مصاحبه که چی کار کنی !!!!!!! ایا این مطلب درسته ؟؟؟ یعنی لازم نیس من دنبالش باشم؟؟؟ روز 3 خرداد وقت دارم و پاسم تا 22 اردیبهشت می رسه دستم . دیر نمی شه؟؟!!!!!!!
    سلام
    به نظر ، ایشون شما رو از سر خودش وا کرده !
    این ضمانت نامه که معادل ریالیش هم قبوله رو شما باید روز مصاحبه داشته باشید!
    معمولا 2-3 روزه این نامه رو میدن. بعضی وقتا هم 1 روزه.

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

دوستان من می خوام ویزای توریستی بگیرم
    شخصی رو که در آلمان دارم باهاش نسبت خانوادگی ندارم بلکه دوست خانوادگیه و امکان اینکه دعوتنامه بصورت ضمانت نامه بطور رسمی برام بفرسته نداره چون گفتن باید کار ثابتی داشته باشه که نداره و هنوز کار آموزه
    در راهنمای صدور ویزا خوندم که دو نوع دعوتنامه هست یکی هم دعوتنامه غیر رسمیه که طرفی که در آلمان هست توضیح می ده که شما چرا می رید اونجا و چقدر می مونید
    می خواستم بدونم مراحل فرستادن دعوتنامه غیر رسمی به اینصورت چگونه است و آیا در گرفتن ویزا اصلا تاثیر مثبت داره ؟ چون من برای مطمئن کردنشون از اینکه بر می گردم دلیل قانع کننده ای ندارم .درسم تموم شده دانشجو نیستم و الانم شاغل نیستم و سند خونه ای هم که می تونم بذارم مشترک به اسم من و برادرم هست
    راستی کسی می دونه اگه به جای سند بخوایم پول بذاریم مبلغش جداقل چقدر باید باشه؟

Junior Member

آیا میشه یک نفر که فامیلت نیست در ایران ساپورتت کنه؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام .

آیا کسی از این طریق برای درس خواندن رفته آلمان

من قصد دارم برای خواندن آلمانی در آلمان از موسسه گوته پذیرش بگیرم . و چون سفارت برای این منظور بهم ویزا نمی دهد . می خواهم برای ویزای شینگن اقدام . و بعد اونجا در آلمان تمدیدش کنم.

من دانشجو هستم . از نظر مالی می توانم نشان دهم . فامیل اونجا ندارم.

آیا می توانم ویزای شینگن بگیرم .

Junior Member

من خودم هم قصد دارم در آلمان آلمانی بخونم،اما به نظرم سفارت ویزا میدهد برای این موضوع در ضمن امکان تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی در آلمان وجود ندارد و باید دوباره برای این موضوع به ایران برگریدد و دوباره پذیرش بدهید.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alecmoran نمایش پست ها
    من خودم هم قصد دارم در آلمان آلمانی بخونم،اما به نظرم سفارت ویزا میدهد برای این موضوع در ضمن امکان تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی در آلمان وجود ندارد و باید دوباره برای این موضوع به ایران برگریدد و دوباره پذیرش بدهید.
    سلام.

شما جقدر مطمئن هستی. که سفارت آلمان برای این موضوع ویزا می دهد
    من در سطح ابتدایی هستم .

نقل قول نوشته اصلی توسط alecmoran نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر در این مورد اطلاعات داری لطفا در اختیار من نیز قرار دهید. با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)