صفحه 4 از 31 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 303

موضوع: ضمانت مالی شخصی در آلمان یا دیگر کشورها

Junior Member esaraat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford University: Engineering Drawing and Design

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه مالی برای ویزای آلمان از طرف آشنایان ساکن آلمان، کشورهای عضو شینگن

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mahdavi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. اما ترسم از اینه که بگن تو داری میری که برنگردی و واسه همین ویزا ندن.
    بگو بر میگردم خواستین تعهد هم میدهم!.
    E=M.c²

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض ضمانت مالی - ضمانت شخصی در آلمان

اگر قصد دارید ضمانت مالی شما برای گرفتن ویزا از سفارت آلمان از طریق شخصی که در حال حاضر در کشور آلمان ساکن است و دارای درآمد کافی می باشد صورت پذیرد، می توانید در این موضوع به تبادل نظر بپردازید.
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 6th, 2013 در ساعت 12:26 AM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه مالی برای ویزای آلمان از طرف آشنایان ساکن آلمان، کشورهای عضو شینگن

سلام دوستان
    یه نمونه فرم برای کسایی که می خان ازطریق ضامن درالمان اقدام کنن ‍‍پیدا کردم اپلودش میکنم اگه کسی از این طریق اقدام کرده اگه توضیح بده دعای خیر ما پشت سرش.
    جالب اینجاست که حتما باید ضامن نسبت فامیلی داشته باشه. حالا چقدر نزدیک نمیدونم
    Sample-Formal-Obligation-Germany.jpg

ApplyAbroad Superstar

آقا من یه سوالی دارم نمی دونم باید تو کدوم تاپیک بپرسم.
    توی بعضی ایالت ها وقتی بچه ها یه سال پول بلوکه میکنن برای گرفتن ویزا، برای سال دوم مجبور نیستن پول رو بلوکه کنن و فقط کافیه نشون بدن که پول توی حسابشون هست. حالا من میخوام اینو بدونم که :
    1- آیا این شرایط فقط برای کسانی هست که سال اول پول بلوکه کردن. یعنی من که ویزای سال اولم با ساپورت مالی یه شخص بوده، آیا میتونم از این روش استفاده کنم و برای ویزای سال دوم فقط به مدت چند روز 8000 یورو رو بذارم تو حسابم؟
    2- آیا این شرایط فقط برای وقتیه که ویزا قانونا تموم میشه مدت اعتبارش؟ من ساپورت مالیم میخواد از آلمان بره و من فکر میکنم باید زودتر از اینکه ویزام تموم بشه، یعنی همون زمانی که ساپورت مالیم میره، برم نوع ساپورت مالیم رو عوض کنم. حالا میخوام بدونم میتونم از قانون اول استفاده کنم یا نه؟
    3- اصلا آیا لازمه به محض اینکه فرد ساپورت مالی من میره، من برم خودم به اداره اقامت بگم که ساپورت مالی من رفته و میخوام اینو تغییر بدم یا نه میتونم صبر کنم تا همون اعتبار ویزام تموم شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    آقا من یه سوالی دارم نمی دونم باید تو کدوم تاپیک بپرسم.
    توی بعضی ایالت ها وقتی بچه ها یه سال پول بلوکه میکنن برای گرفتن ویزا، برای سال دوم مجبور نیستن پول رو بلوکه کنن و فقط کافیه نشون بدن که پول توی حسابشون هست. حالا من میخوام اینو بدونم که :
    1- آیا این شرایط فقط برای کسانی هست که سال اول پول بلوکه کردن. یعنی من که ویزای سال اولم با ساپورت مالی یه شخص بوده، آیا میتونم از این روش استفاده کنم و برای ویزای سال دوم فقط به مدت چند روز 8000 یورو رو بذارم تو حسابم؟
    2- آیا این شرایط فقط برای وقتیه که ویزا قانونا تموم میشه مدت اعتبارش؟ من ساپورت مالیم میخواد از آلمان بره و من فکر میکنم باید زودتر از اینکه ویزام تموم بشه، یعنی همون زمانی که ساپورت مالیم میره، برم نوع ساپورت مالیم رو عوض کنم. حالا میخوام بدونم میتونم از قانون اول استفاده کنم یا نه؟
    3- اصلا آیا لازمه به محض اینکه فرد ساپورت مالی من میره، من برم خودم به اداره اقامت بگم که ساپورت مالی من رفته و میخوام اینو تغییر بدم یا نه میتونم صبر کنم تا همون اعتبار ویزام تموم شه؟
    همون طور که خودت در جریان هستی هر ایالت قانون خودش رو داره. خانوم من 8000 تاشو گذاشت تو بانکو نه تنها بلاک نشد بلکه باهمون 8000تا اقامت 2 ساله گرفت. اما من خودم که نامه ساپورت مالی از استادم داشتم یه ساله برام صادر کرد اما اون 100 یورو تمدید ویزا رو ازم نگرفت.
    شما اگه اقامتتون رو برای یک سال دارید هیچ اتفاقی نمی افته براتون اگه ساپورتتون بره و احتیاجی نیست بهشون خبر بدید. اما برای سال دیگه حتما به فکر ساپورت مالی باشید. برای بانک sparkasee رو امتحان کنید و ازشون بپرسید که اگه 8000 تا برای ویزا بزارین پ.لتون رو بلاک می کنندیا نه؟ کارمند این بانک توی اسنابروک به ما گفت که فقط این بانک بدون بلاک کردن برای ausslanderbehorde نامه می ده. البته ممکنه باز تو شهر دیگه فرق کنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    همون طور که خودت در جریان هستی هر ایالت قانون خودش رو داره. خانوم من 8000 تاشو گذاشت تو بانکو نه تنها بلاک نشد بلکه باهمون 8000تا اقامت 2 ساله گرفت. اما من خودم که نامه ساپورت مالی از استادم داشتم یه ساله برام صادر کرد اما اون 100 یورو تمدید ویزا رو ازم نگرفت.
    شما اگه اقامتتون رو برای یک سال دارید هیچ اتفاقی نمی افته براتون اگه ساپورتتون بره و احتیاجی نیست بهشون خبر بدید. اما برای سال دیگه حتما به فکر ساپورت مالی باشید. برای بانک sparkasee رو امتحان کنید و ازشون بپرسید که اگه 8000 تا برای ویزا بزارین پ.لتون رو بلاک می کنندیا نه؟ کارمند این بانک توی اسنابروک به ما گفت که فقط این بانک بدون بلاک کردن برای ausslanderbehorde نامه می ده. البته ممکنه باز تو شهر دیگه فرق کنه.
    از توضیحاتتون متشکرم،
    من برای ساکسونی آنهالت میخوام. احیانا اطلاعی از اونجا ندارین؟ در مورد اینکه لازم نیست برین بگین، میگم یه وقتی جریمه نکنن بگن چرا نیومدی بگی؟! شما مطمئن هستین بابت این موضوع؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    از توضیحاتتون متشکرم،
    من برای ساکسونی آنهالت میخوام. احیانا اطلاعی از اونجا ندارین؟ در مورد اینکه لازم نیست برین بگین، میگم یه وقتی جریمه نکنن بگن چرا نیومدی بگی؟! شما مطمئن هستین بابت این موضوع؟
    نه اطلاعی ندارم از اونجا. من در مورد خودم بگم فقط که رقتم یه بیمه AOK قرار داد بستم. همون روز رفتم ausslanderbehorde و ویزامو تمدید کردم. فرداش استادم زنگ زد که این بیمه اشتباهه و برای تو که اینجا کار می کنی باید یه نوع دیگه بیمه می گرفتی. منم رفتم اون بیمه رو کنسل کردم. 3 4 روز هم بدون بیمه بودم حتی تا اینکه رفتم یه بیمه دیگه کردم. از استادم پرسیدم لازمه که به ausslanderbehorde بگم این قضیه رو؟ گفت نه دیگه. اونا برات اقامت 1 ساله صادر کردن و دیگه کاری بهت ندارن تاسال دیگه که دوباره باید این مدارک رو ببری. اونجا قرار داد بیمه جدیدترو ببر. حالا در مورد شما یکم قضیه فرق داره. می خواین برین بپرسین از خودشون(البته اگه 8000 تا رو دارین).

مسل اینکه ضامن اگه ازکشور های محدوده ی شنگن باشه هم قبول . و ضامن باید بره سفارت المان در اون کشور. پروسه اش هم راحتتر به نظر می اد. البته این قضیه واسه شهروندای اون کشور (شنگن) طراحی شده. که پدر مادر دانشجو ها بتونن ضامنشون بشن.

اگه دوست ندارین پول بلوکه کنید این راهش هستش
    البته این جوابی هستش که من از یه سفارت دیگه در اروپا گرفتم
    حتما لزومی نداره که سیتیزن باشه

- proof of subsistence (blocked bank account in Germany or declaration of obligation by relatives/friends or scholarship)
    For usual, proof of subsistence is given by a blocked bank account in Germany or by a declaration of obligation by relatives/friens, who would finance your stay in Germany.
    If it is not possible for your to open a blocked bank account in Germany before going there, I would accept the proof from your ... bank. The balance of your ... account, however, needs to be at least 7908 EUR.

در مورد auslanderbehorde من اطلاعی ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoonnaayy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه نمونه فرم برای کسایی که می خان ازطریق ضامن درالمان اقدام کنن ‍‍پیدا کردم اپلودش میکنم اگه کسی از این طریق اقدام کرده اگه توضیح بده دعای خیر ما پشت سرش.
    جالب اینجاست که حتما باید ضامن نسبت فامیلی داشته باشه. حالا چقدر نزدیک نمیدونم
    Sample-Formal-Obligation-Germany.jpg

مطمئنین ضامن باید فامیل باشه؟ یعنی یه دوست معمولی نمی تونه ضمانت کنه؟ این برای ویزای شنگن هم صدق می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)