صفحه 5 از 31 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 303

موضوع: ضمانت مالی شخصی در آلمان یا دیگر کشورها

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه مالی برای ویزای آلمان از طرف آشنایان ساکن آلمان، کشورهای عضو شینگن

نقل قول نوشته اصلی توسط Aban30 نمایش پست ها
    مطمئنین ضامن باید فامیل باشه؟ یعنی یه دوست معمولی نمی تونه ضمانت کنه؟ این برای ویزای شنگن هم صدق می کنه؟
    لزومی نداره که حتما فامیل باشه اما اگه فامیل درجه 1 باشه خیلی بهتره. من خودم شخصا رفته بودم Bürgeramt شهر خودم پرسیدم.

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه مالی برای ویزای آلمان از طرف آشنایان ساکن آلمان، کشورهای عضو شینگن

سلام
    من از طریقه زمان اقدام کردم گفتم تجربه ی خودم را بگم.
    همانطور که دوستمون special عزیز توضیح دادن ، ضامن شما باید اقامته قانونی در آلمان داشته باشه و در کناره این باید یه شغل ثابت داشته باشه که مالیات هم بده . حالا اگه مجرد باشه یه جور حساب میکنن اگه متاهل باشه و بچه دار باشه یه جور دیگه چون باید خرجه اونا رو هم بده حالا اگه بچه ها یا همسر طرف مشغول به کار باشه که چه بهتر گواهی اشتغال همه رو جام میکنه میبره ، و اینکه طرف ضامن نباید وام یا اجاره یا بدهیه دیگه ای داشته باشه ، یعنی اینکه باد از اینکه همه بدهی هاشو از حقوقه ماهانه اش کسرکردن باید به حدنصاب اداری مهجرت اون شهر برسه . این قضیه یه قضیه ی کاملا سلیقه ای . یعنی یه شهری یه مقدار میگه یه شهر دیگه یه چیزه دیگه. من خودم وقتی ضامنم رفت ضمانت بده اون قرار داد خاباغ منم برد با خودش طرفم کلی خوشش اومد . یعنی اگه قرار داد خوابگاه دارد ببرید با خودتون . میگم این قضیه یه کمی به سلیقه طرف بستگی داره . همون روزم میدن ضمانت نامه را اما واسه شهرهای بزرگ باید زودتر اقدام کرد چون واسه مصاحبه چند هفته باد وقت میدن

لزومی به نسبت فامیلی نیست . فقط پول$$$$$$$ واسشون مهمه))

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoonnaayy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه نمونه فرم برای کسایی که می خان ازطریق ضامن درالمان اقدام کنن ‍‍پیدا کردم اپلودش میکنم اگه کسی از این طریق اقدام کرده اگه توضیح بده دعای خیر ما پشت سرش.
    جالب اینجاست که حتما باید ضامن نسبت فامیلی داشته باشه. حالا چقدر نزدیک نمیدونم
    فایل پیوست 8382
    سلام وقت بخیر
    شما مطمئن هستید که این فرم مخصوص این کار هستش
    تا جایی که یادمه این فرم مخصوص دعوتنامه هستش

اون سوال آخر که مدت ضمانت رو پرسیده چند وقت باید نوشت ؟
    ۳ سال ؟ ۱ سال ؟ چند ماه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarhadizadeh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    شما مطمئن هستید که این فرم مخصوص این کار هستش
    تا جایی که یادمه این فرم مخصوص دعوتنامه هستش

اون سوال آخر که مدت ضمانت رو پرسیده چند وقت باید نوشت ؟
    ۳ سال ؟ ۱ سال ؟ چند ماه ؟
    بله این همون فرم دوتنامه است. فقط زیرش مینویسه واسه تحصیل اگه اوننوشته نشده باشه اصلان قبول نیست. اعتبارش هم نباید از ۶ ماه گذشته باشه

مدت هم تا آخره تحصیل باید باشه یعنی اگه مستر هستید باید ۲ سال باشه

Junior Member

سلام
    کسی می دونه برای گرفتن ضمانتنامه مالی از کسی در آلمان چه مدرکی لازمه
    من خواهرم آلمان زندگی و کار می کنه. ولی سیتی زن نیست. می تونه ضامن مالی من بشه؟
    چه مدرکی بایدبرای این که خواهرم از نظر مالی ضامن من بشه باید ارایه بدم؟
    و آیا اگه یک شخص آلمانی ضامن مالی من بشه بهتره؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید و بگید چه مدرکی و از کجا باید بگیرم برای اثباتش؟ دقیقا کجا باید بره؟
    آیا کسی که ضامن میشه حتما باد سیتی زن باشه و نسبت فامیلی داشته باشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط tara_2016 نمایش پست ها
    سلام
    کسی می دونه برای گرفتن ضمانتنامه مالی از کسی در آلمان چه مدرکی لازمه
    من خواهرم آلمان زندگی و کار می کنه. ولی سیتی زن نیست. می تونه ضامن مالی من بشه؟
    چه مدرکی بایدبرای این که خواهرم از نظر مالی ضامن من بشه باید ارایه بدم؟
    و آیا اگه یک شخص آلمانی ضامن مالی من بشه بهتره؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید و بگید چه مدرکی و از کجا باید بگیرم برای اثباتش؟ دقیقا کجا باید بره؟
    آیا کسی که ضامن میشه حتما باد سیتی زن باشه و نسبت فامیلی داشته باشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

قبلا این موضوع توضیح داده شده بود توی فرم اما من دوباره توضیح میدم . خواهر شما اگه بره اداره ی مهاجرت شهرشون اونا بهش میگن چه باید ببره!
    اگه مجرده که باید فیشه حقوقی و قرار داده خونه را ببره و یه گواهی جه نشون بده هیچ وام ya بدهیه به هیچ نهادی نداره. اگه هم داره اشکال نداره اگه حقوق ghesh به اندازه yi باشه keh هم بدهیشو بده هم خارجه خودشو بده هم شما رو . نسبته فامیلی mohem نیست, آلمانی ایرانی هم مهم نیست فقط ماد دیات مهمه واسشون
    اگه ازدواج کرده باشه هم قبلا توضیح دادم ،

فقط باید کارش باید قانونی باشه یعنی باید مالیات بده واسه کارش

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

سلام
    این فردی که میخاد ساپورتر بشه حتما باید فامیل باشه؟یا یه نفر آلمانی هم میتونه؟
    چون توی فرم Verpflichtungserklärung یه سوال داره که فکر میکنم معنیش میشه نسبت فامیلی با فرد: verwandtschaftsverhältnis zu Gastgeber/in
    کسی اطلاعی داره از این قضیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.Arch نمایش پست ها
    سلام
    این فردی که میخاد ساپورتر بشه حتما باید فامیل باشه؟یا یه نفر آلمانی هم میتونه؟
    چون توی فرم Verpflichtungserklärung یه سوال داره که فکر میکنم معنیش میشه نسبت فامیلی با فرد: verwandtschaftsverhältnis zu Gastgeber/in
    کسی اطلاعی داره از این قضیه؟
    بله. این توی فرم میپرسه که چه نسبتی با شخص دارد، ولی این به این منی نیست که حتمن باید نسبت داشته باشید . هر کی میتونه ضامن تون بشه فقط کافیه که کارش قانونی و حقوقش به اندازه ی کافی باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)