صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: ضمانت مالی - گواهی بورس و فاند

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض ضمانت مالی - گواهی بورس و فاند

اگر دارای یکی از انواع بورس از یکی از دانشگاههای آلمان می باشید و اگر مبلغ آن بیش از 670 یورو در ماه را پوشش میدهد، می توانید آن را به عنوان مدرکی دال بر ضمانت مالی به سفارت ارائه کنید.
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 6th, 2013 در ساعت 12:29 AM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

پیش فرض ضمانت مالی - گواهی بورس

اگه پذیرش PhD همراه با فول فاند داشته باشی، بازم نیاز به 8 هزار یورو هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره حساب بانکی ،Bank Statement، ضمانت بانکی و سند به عنوان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2006 نمایش پست ها
    اگه پذیرش PhD همراه با فول فاند داشته باشی، بازم نیاز به 8 هزار یورو هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه نیست .

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی بورس

سلام. من استادم بهم گفته 6 ماه اول ماهی 1100 و اگه راضی بود بعد از اون ماهی 1400 یورو بهم فاند میده. ولی این گفته ها تو نامه پذیرش قید نشده که تمکن مالی منو نشون بده. چیکار باید بکنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_1988 نمایش پست ها
    سلام. من استادم بهم گفته 6 ماه اول ماهی 1100 و اگه راضی بود بعد از اون ماهی 1400 یورو بهم فاند میده. ولی این گفته ها تو نامه پذیرش قید نشده که تمکن مالی منو نشون بده. چیکار باید بکنم؟
    خیلی راحت به استادتون بگین تا بهتون یه نامه ی رسمی با همین مضمون بزنه.

استادم گفت تو نامه ای که میده فقط میتونه بگه که من در 6 ماه اول ماهی 1100 میگیرم.
    حالا با توجه به اینکه 6600 یورو از 8040 یورو کمتره به نظرتون تکلیف من چی میشه؟ آیا باید تفاوتشو حساب بانکی ببرم؟ یا کلا ازم قبول نمیکنن و کلش رو باید حساب بانکی ببرم؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_1988 نمایش پست ها
    استادم گفت تو نامه ای که میده فقط میتونه بگه که من در 6 ماه اول ماهی 1100 میگیرم.
    حالا با توجه به اینکه 6600 یورو از 8040 یورو کمتره به نظرتون تکلیف من چی میشه؟ آیا باید تفاوتشو حساب بانکی ببرم؟ یا کلا ازم قبول نمیکنن و کلش رو باید حساب بانکی ببرم؟
    خیلی ممنون
    من یه بار از سفارت پرسیدم گفت نمیشه باید همه شو بلوکه کنی ولی به نظرم طرف فقط خواست از سر خودش باز کنه. توی آلمان که میشه این کارو کرد، یعنی شما مابه التفاوت رو بلوکه می کنین. به نظرم توی همون ایران هم همین کارو بکنین مشکلی پیش نمیاد انشاءالله.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

استاد من میگه که نمیدونه تو نامه بورس چه چیزایی باید بذاره تا برای سفارت مورد قبول باشه! بهم گفته من براش بنویسم اون امضا میکنه...ولی من واقعا هیچ اطلاعی از اینکه نامه بورس باید چه جوری باشه ندارم! اگه یکی از دوستانی که نامه بورس گرفتن یه فایل نمونه بدون اطلاعات شخصی بذارن واقعا ممنون میشم یا اینکه حداقل مواردی رو ذکر کنن که باید بهشون تو نامه بورس اشاره بشه تا سفارت قبول کنه..

و اینکه آیا اسکن نامه بورس قبوله یا باید با پست به دستمون رسیده باشه؟

با تشکر!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

ظاهرا دوستان چند ماهی هست که به این فروم سر نزدن! لطفا اگه کسی در رابطه با پست قبلی من اطلاعات داره پاسخ بده..چون من باید زودتر مدارکمو کامل کنم..

Junior Member

Smile پاسخ : ضمانت مالی - گواهی بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط s_shirin نمایش پست ها
    ظاهرا دوستان چند ماهی هست که به این فروم سر نزدن! لطفا اگه کسی در رابطه با پست قبلی من اطلاعات داره پاسخ بده..چون من باید زودتر مدارکمو کامل کنم..
    دوست عزیز من هم دقیقا شرایط شما رو داشتم و استادم نمیدونست چی باید بنویسه. کاری که من کردم و خیلی هم خوب جواب داد این بود : یه چک لیست تو سایت سفارت هست که مدارک مورد نیازرو لیست کرده، من قسمتهایی که مربوط به استاد میشد رو علامت زدم و براش فرستادم . قسمتهای : پذیرش، مدارک دال بر تقبل مخارج ( این خیلی مهمه چون استاد مبلغی که میخواد بورس کنه رو مینویسه و دیگه نیازی به ضمانت مالی برای سفارت نداری) و توضیحات کامل موضوع نحقیق با کلمات کلیدی دعوت نامه ای که استادم فرستاد خیلی کامل و واضح حتی مبلغ ماهیانه ای که قراره بهم بده رو با جزیات کامل نوشته بود و سفارت هم قبول کرد. فایلی که خودم برای استادم فرستادم رو براتون میذارم. امیدوارم کمکتون کنه. موفق باشید
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)