صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: ضمانت مالی - گواهی بورس و فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی بورس

نقل قول نوشته اصلی توسط HRoya نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم دقیقا شرایط شما رو داشتم و استادم نمیدونست چی باید بنویسه. کاری که من کردم و خیلی هم خوب جواب داد این بود : یه چک لیست تو سایت سفارت هست که مدارک مورد نیازرو لیست کرده، من قسمتهایی که مربوط به استاد میشد رو علامت زدم و براش فرستادم . قسمتهای : پذیرش، مدارک دال بر تقبل مخارج ( این خیلی مهمه چون استاد مبلغی که میخواد بورس کنه رو مینویسه و دیگه نیازی به ضمانت مالی برای سفارت نداری) و توضیحات کامل موضوع نحقیق با کلمات کلیدی دعوت نامه ای که استادم فرستاد خیلی کامل و واضح حتی مبلغ ماهیانه ای که قراره بهم بده رو با جزیات کامل نوشته بود و سفارت هم قبول کرد. فایلی که خودم برای استادم فرستادم رو براتون میذارم. امیدوارم کمکتون کنه. موفق باشید
    ممنون از جوابتون، خیلی کمک کردید فقط چندتا سوال دارم که اگه لطف کنید و جواب بدین واقعا ممنون میشم...یکی اینکه دعوتنامه ای که استادتون نوشته بود تاریخ شروع و پایان بورسیه داشت؟ و دیگه اینکه از ایمیل استادتون پرینت گرفتید یا اصل نامه بدستتون رسیده بود؟ برای زیر نامه فقط امضای استاد کافیه یا باید مهر و امضای یکی دیگه مثلا رئیس دانشگاه هم باشه؟

ببخشید اگه سوالام زیاد شد..

نقل قول نوشته اصلی توسط s_shirin نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، خیلی کمک کردید فقط چندتا سوال دارم که اگه لطف کنید و جواب بدین واقعا ممنون میشم...یکی اینکه دعوتنامه ای که استادتون نوشته بود تاریخ شروع و پایان بورسیه داشت؟ و دیگه اینکه از ایمیل استادتون پرینت گرفتید یا اصل نامه بدستتون رسیده بود؟ برای زیر نامه فقط امضای استاد کافیه یا باید مهر و امضای یکی دیگه مثلا رئیس دانشگاه هم باشه؟

ببخشید اگه سوالام زیاد شد..
    سلام من هم همین مشکل شما رو داشتم استاد گفت خودت بنویس و تو نامه پذیرش مقدار فاند، شرح پروژه رو مشخص کردم و براش فرستادم اونم همونو با اصلاح کرد و تو سربرگ دانشکده با امضای خودش و رئیس دانشکده برام فرستاد (به صورت پی دی اف و امضا شده) من همین نامه رو ایمیل کردم و تونستم وقت بگیرم. تمپلیت نامه هم تو اینترنت زیاده باید ترکیبش کنید.
    در مورد اصل نامه هم من تو فرومای اینجا خونده بودم که پرینت پی دی اف هم قبوله (نه ایمیل) ولی به هر حال حتی اگرم ازشون بخوام بفرستن به هفته بعد نمیرسه (با پست معمولی که اونا دانشگاه استفاده میکنه).
    من اتفاقا اون چک لیستو فرستادم ولی بازم برگشت گفت خودت بنویس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan1366 نمایش پست ها
    سلام من هم همین مشکل شما رو داشتم استاد گفت خودت بنویس و تو نامه پذیرش مقدار فاند، شرح پروژه رو مشخص کردم و براش فرستادم اونم همونو با اصلاح کرد و تو سربرگ دانشکده با امضای خودش و رئیس دانشکده برام فرستاد (به صورت پی دی اف و امضا شده) من همین نامه رو ایمیل کردم و تونستم وقت بگیرم. تمپلیت نامه هم تو اینترنت زیاده باید ترکیبش کنید.
    در مورد اصل نامه هم من تو فرومای اینجا خونده بودم که پرینت پی دی اف هم قبوله (نه ایمیل) ولی به هر حال حتی اگرم ازشون بخوام بفرستن به هفته بعد نمیرسه (با پست معمولی که اونا دانشگاه استفاده میکنه).
    من اتفاقا اون چک لیستو فرستادم ولی بازم برگشت گفت خودت بنویس
    ممنون از جوابتون..خیلی کمک کرد

سلام
    خواهش میکنم راهنماییم کنید
    من از ماکس پلانک پذیرش گرفتم استادم نامه را برام فرستاد و فقط نوشته که فلو شیپ شدم اما صحبتی از مبلغ نکرد به نظر
    شما همین کافیه؟ سفارت گیر نمیده؟
    میشه کمکم کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ضمانت مالی - گواهی بورس و فاند

من از دانشگاه برلین پذیرش با فاند کامل گرفتم اما نامه پذیرشم از طرف دانشگاه هنوز آماده نشده، و هفته دیگه وقت سفارت دارم. استادم گفت اگر میخوای من یک نامه فعلا بنویسم و برات امضا کنم و ایمیل کنم.
    طبق مدارک گفته شده، فکر میکنم این نامه استاد برای نامه پذیرش کافیه اما من نامه رسمی بورس تحصیلی هم ندارم، به نظر شما طبق پست قبلی، اگر به استاد بگم که توی نامه شون تاریخ پذیرش و مبلغ تقریبی فاند رو بنویسن، و امضا کنن و همین رو برام ایمیل کنن ،کافیه؟ یا بهتره وقت سفارت رو کنسل کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

سلام دوستان، ممنون از مطالب مفیدتون که کلی از استرس های دوستانی که تازه میخوان این مراحل رو طی کنن کم میکنه،

یک سوال مهم دارم: کسانی که برای مقطع دکترا بورسیه مثلا دااد گرفتن هم آیا باید اون بخش تمکن مالی را ثابت کنن و 8000 یورو رو با موقع خروج از کشور در حساب داشته باشن؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fatehi نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون از مطالب مفیدتون که کلی از استرس های دوستانی که تازه میخوان این مراحل رو طی کنن کم میکنه،

یک سوال مهم دارم: کسانی که برای مقطع دکترا بورسیه مثلا دااد گرفتن هم آیا باید اون بخش تمکن مالی را ثابت کنن و 8000 یورو رو با موقع خروج از کشور در حساب داشته باشن؟
    شما اگر از دااد بورس گرفتید، یه نامه بهتون میدن که مخارجتون رو پرداخت می کنند !
    اون نامه رو باید روز مصاحبه یا در واقع تحویل مدارک به سفارت بدین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

شما اگر 8000 تا بورس دارید همون اوکیه و گواهی ش برای ضمانت مالی کافیه. ولی اگر کمتر از این مبلغ دارید، مابه تفاوتش رو باید بذارید تو بانک و گواهی اون رو هم ببرید هنگام مصاحبه، و یوروش رو به هنگام خروج از کشور همراه داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    شما اگر 8000 تا بورس دارید همون اوکیه و گواهی ش برای ضمانت مالی کافیه. ولی اگر کمتر از این مبلغ دارید، مابه تفاوتش رو باید بذارید تو بانک و گواهی اون رو هم ببرید هنگام مصاحبه، و یوروش رو به هنگام خروج از کشور همراه داشته باشید.
    دوست عزیز بورس دااد برای مقطع دکترا ماهیانه 1000 یورو هست، بعد این مابه تفاوتش چجوری میشه؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

دوست عزیز بورس دااد برای مقطع دکترا ماهیانه 1000 یورو هست، بعد این مابه تفاوتش چجوری میشه؟؟
    نمیدونم، ازونجا که از ماهی 660 یورو بیشتره، احتمالا نیازی به گواهی دیگه ای نیست!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)